Wydawało się, że od tego czasu minęły wieku, kiedy dalej wpychała biodra w jego pośladki. Często sięgała po penisa, aby go pogłaskać, utrzymując go szczęśliwym, twardym i przeciekającym preejakulatem. Łaskotanie łechtaczki było świetne, wbijając dildo głęboko w jego tyłek, a następnie ocierając się o niego. Jego super miękkie, ale mocne wystające guzki ocierały się i ślizgały w poprzek, wysyłając fale przez jej ciało na różnych poziomach.

– Jak ci się podoba, że ​​kobieta używa twojej dziurki? – spytała, oddychając ciężko z każdym pchnięciem, chwytając jego penisa dłonią i dojąc go. Ostrożnie dobierał słowa, mając nadzieję na przywołanie jego prawdziwych uczuć w dziwnym strumieniu myśli.

Fakt, że prostata jest wrażliwa na stymulację i jest dostępna przez jego pośladki, dodając, że zakończenia nerwowe w jego pierścieniu odbytu są naprawdę wrażliwe. Ale tym, co go zaskoczyło, było to, że powierzając jej swoją dupę, porzucił swoje zahamowania, które pozwoliły mu uzyskać dostęp do czystej, surowej przyjemności seksualnej i pożądania kobiety, która używa jego odbytu. Jej pożądanie seksualne, wola, władza i popęd były napędzane przez jego dziurę w tyłku, a on zareagował tak, jak nigdy się nie spodziewał. Duże ilości spermy wystrzeliły z jego penisa na prześcieradło. Jej dłonie i palce ociekały jego kremem, gdy kontynuowała dojenie go, strzelając ładunek po obciążeniu, jego dziura nie mogła się zamknąć z powodu jej głębokiego wsunięcia dildo. Pochylając się nad jego nagimi plecami, „Mogę to uznać jako oznakę zadowolenia?” Wypytywała go z uśmiechem.

– Tak, zdecydowanie możesz – zdołał wyjęczeć. Szczęśliwa pocałowała go w plecy, a potem wyprostowała się, by spojrzeć na jego tyłek. „Zastanawiam się, jak wygląda jego dziurka”, zastanawiała się, wyciągając go powoli, zdumiona tym, jak się od niego odsunął. Wyślizgując się, opuściła się trochę.

– Wygląda na to, że trochę poszerzyłam twoją dziurę. Właściwie uważam, że teraz jest szerszy niż ja” – mówiła między jego nogami, gdy słuchał, waląc sobie i wyrzucając to, co zostało ze spermy w jego kutasie, na zewnątrz. Jego dziurka zamknęła się, ale trochę się rozchyliła, pozwoliła skórze błyszczeć na mokro i podkreślić to, co zrobiła z jego własną dziurką.

„Zrobiłam mu to dla mojej przyjemności”, pomyślała. „Wykorzystałam dla siebie jego odbyt i sprawiłam, że mu się podobało” – kontynuowała. Te myśli ponownie ją rozpaliły. Ponownie ustawiła dildo na jego wejściu, „Wiem, że osiągnąłeś orgazm, ale ja nie, więc jeszcze nie skończyłam z twoją dziurą w tyłku”, powiedziała, zaczynając i nie czekając na jego odpowiedź. Wypychając biodra do przodu, ponownie wbiła grube dildo w jego pośladki, otwierając mu dziurę i wchodząc głęboko do środka. „Kurwa, to jest przyjemne” – powiedziała, zaczynając grzmocić go. Jego penis zwisał miękko, ociekał spermą i chwiał się przy jej ruchach, „tak”, powiedział, pozostając w tej pozycji, dopóki nie była odpowiednio zadowolona z siebie i jego słodkiej dupy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *