– Cóż, tak i nie, przypuszczam… Myślę, że prawdopodobnie złamałam kilka przepisów, ale tak naprawdę nie zwracałam na nic uwagi… dopóki nie zajechałeś za mnie.

Może niespodziewane spojrzenie w dół jej bluzki sprawiło, że mój umysł trafił do rynsztoka. Sposób, w jaki podkreśliła ostatnie 5 słów swojego zdania, sprawił, że mój kutas drgnął mimowolnie. Czy to moja wyobraźnia, czy też trochę zwolniła tę część? Kiedy zastanawiałem się nad tym pytaniem, zapach alkoholu wypłynął przez okno na moją twarz. Westchnąłem.

Zanim skończyłem obliczać stracone godziny, znowu zaczęła mówić.

„Naprawdę mi przykro, panie policjancie. Chciałam tylko szybko wrócić do domu. Mam opiekunkę do dziecka. Nie byłam w stanie prowadzić samochodu. Byłam po prostu na randce w ciemno z facetem, którego poznałam na Tinderze…

Przerwałem. – Tinder? Poszłaś na randkę w ciemno z facetem z Tindera? Powinienem wypisać Ci mandat tylko za to, panienko. Zdałem sobie sprawę, że w całym moim wgapianiu się w jej ciało nie prosiłem o jej prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

„Teresa. Siąkowska Teresa. Wiem, że to było głupie, ale facet wydawał się niemal idealny. Pisał wiadomości, które naprawdę wpadły mi do głowy i nie mogłam się oprzeć. To, co napisał…” miała rodzaj zagubionego wyglądu. – Cóż, sprawił, że potrzebowałam czegoś, czego nie miałam od dłuższego czasu, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Wiedziałem, co miała na myśli. Minęło dużo czasu, odkąd sam byłem na satysfakcjonującej randce. Współczułem jej.

– Tak proszę pani, wiem i mam podobne doświadczenia. Sam byłem na Tinderze. Domyślam się po “poprawkach” w makijażu w drodze do domu, nie skończyło się to dobrze?

Spojrzała nagle w lustro na wyświetlaczu i zauważyła swoją spływającą twarz.

– Nie, nie, nie skończyło się. To nie było nawet jego zdjęcie, które mi wysłał i zdecydowanie był w byłym wojskowym, to na pewno! Powiedziała to z pewnym jadem, bardziej do siebie niż do mnie. Będąc byłym żołnierzem, podobała mi się jej obserwacja. – W każdym razie byłam wściekły i sfrustrowana i chciałam po prostu wrócić do domu, wrócić… no cóż, chyba do prawdziwego życia.

Bawiła się chusteczką, a kiedy moje oczy podążyły za tym ruchem, ponownie przesunęły się po jej piersi, która teraz lekko falowała, starając się powstrzymać od ryczenia. Przynajmniej nie płakała.

“Och … OK. Chwileczkę. Wiem, że mam to gdzieś tutaj…”

Przejrzała swój stos rzeczy na bocznym siedzeniu. Kiedy sięgnęła w górę, jej piersi ścisnęły się i podskakiwały z wysiłku. Nie mogłem się powstrzymać od nadziei, że znalezienie dokumentów zajmie jeszcze kilka sekund. Nie mogła ich znaleźć.

Nie jestem zboczeńcem i nie staram się przyglądać kobietom, ale te małe wydarzenia miały swoje zalety. Przyznaję, że czasami lubię ten widok.

Następnie pochyliła się w stronę fotela pasażera, aby otworzyć schowek i przejrzeć go, szukając odpowiednich dokumentów. Kiedy to zrobiła, tył jej spódnicy zsunął się na tyle, że mogłem zobaczyć skórę górnej części jej pośladków, jej dwa pośladki tak miękkie. Ciężko przełknąłem ślinę. Miała na sobie koronkowe stringi. Najwyraźniej miała dziś wieczorem nadzieję na coś więcej.

Znowu było mi jej żal. Zacząłem też czuć się źle dla siebie, kiedy jej spódnica niewinnie zsunęła się po jej nodze, gdy przekręcała się i przeglądała papiery. Moje serce waliło. Dużo łatwiej było powalić faceta na ziemię i okładać go pięścią za bycie idiotą, niż utrzymywać profesjonalną posturę z kobietą, która tak wyglądała.

– No cóż, oto moje prawo jazdy, panie policjancie, ale nie mogę znaleźć swojego dowodu rejestracyjnego.

“Ubezpieczenie?” Zapytałem. Ona westchnęła. – Nie, też nie.

Kurwa.

„Proszę pani, muszę poinformować, że przekroczenie dozwolonej prędkości o 40 km/h jest klasyfikowane w niektórych przypadkach jako lekkomyślna jazda, co jest wykroczeniem. Brak dowodu rejestracyjnego w celu udowodnienia posiadania pojazdu jest wykroczeniem podlegającym mandatowi. To wszystko sprawia, że muszę skonfiskować twój samochód na komedę.”

“Oh mój boże!” otworzyła oczy, a łzy zaczęły płynąć swobodnie. Nie była jednak pod wpływem.

Nagły przypływ adrenaliny, którym zalały ją moje informacje, musiał dotrzeć prosto do jej ciała, ponieważ jej sutki wyskakiwały przez bluzkę. To zachwyciłoby każdego mężczyznę.

Kiedy odwróciła się twarzą do mnie bardziej bezpośrednio, jej bluzka opadła nieco bardziej, odsłaniając więcej okrągłych kul, które nagle zwróciły moją uwagę. Teraz, gdy sutki stały prosto, wysokie i twarde jak kamyki, nagle poczułem się zagubiony. Ubrała się tak, by zdobyć dziś wieczorem najbardziej przebiegłą zdobycz. Jaka szkoda, że ​​wszystko to kończyło się niepowodzeniem.

Moje oczy zatrzymały się trochę za długo na jej wyprostowanych sutkach i wstrzymałem oddech. Wziąłem głęboki oddech i siłą oderwałem oczy od jej piersi. Kiedy moje oczy zetknęły się z jej oczami, zauważyłem, że zarejestrowała moje męskie zachowanie. Jej oczy zbeształy mnie.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *