Ja po prostu uwielbiam dziwki, wiecie?

Wczoraj poszedłem do sklepu spożywczego i poznałem Kamilę. Wiedziałem natychmiast jak tylko ją zobaczyłem, że była wygłodniała dziwką. Więc podszedłem do niej i powiedziałem „Cześć, Chodźmy się gdzieś razem zabawić” Na co ona oczywiście chętnie się zgodziła.

Zabrałem ją do domu i jak tylko weszliśmy przez drzwi, upadła nakolana i ściągneła mi szorty. Nacierała na mojego fiuta jak prawdziwa profesjonalistka. Wzięła go do usta i wepchnęła sobie prosto w gardło. Złapałem ją za głowę i zacząłem mocno pieprzyć. „Co z Ciebie za dobra kurwa!” – powiedziałem jej. „Teraz wstać i zdejmuj ubranie” – zażądałem.

Po kilku sekundach stała już naga przede mną. Ja równie szybko pozbyłem się mojej odzieży. Kamila była filigranowa, drobna, więc złapałemm ją wokół talii, podniosłem ją i odwróciłem do góry nogami. Jej usta szybko znalazły mojego fiuta, podczas gdy jej nogi przesuwały się po moich ramionach, przenosząc jej cipkę do moich ust.

Ssałem mocno, podczas gdy ona pieprzyła ustami mojego kutasa. Tak trafiliśmy do sypialni. Tam rzuciłem ja na łóżko i kazałem jej ułożyć się na rękach i kolanach. Zrobiła to wystawiając wysoko swój mały tyłeczek. Wbiłem mojego fiuta głęboko w jej ciasną mała cipkę. Wyła, na wpół z bólu a na wpół z przyjemności. Trzymając ją za włosy, zacząłem walić ją mocno i szybko. Znowu zaczęła jęczeć, a ja podniosłem odrobinę intensywność pchnięć. Poczułem jak ogarnia ją orgazm. Gdy jej ciało zaczęło wiotczeć, to złapałem ją w pasie i zacząłem walić jeszcze mocniej. Jej ramiona ustąpiły i osuneła się na przód łóżka.

„Spójrz na mnie dziwko!” Rozkazałem.

Odwróciła głowę i spojrzała na mnie przez ułamek sekundy i zaczęła jęczeć, gdy kolejny orgazm rozbił się o jej ciało. Wsadzając środkowy palec w usta, zmoczyłem go przed wbiciem w jej tyłek. To ją trochę obudziło i pisnęła, gdy zacząłem pieprzyć ją palcem w tym samym rytmie, w którym mój kutas penetrował jej cipę. Potem zatrzymałem się i trzymając ją nieruchomo dalej zacząłem serię pchnieć. Szybko wyciągnąłem palec z jej tyłka, a następnie fiuta z jej cipki, aby potem energicznie wbić się w jej dupę. Kontynuowałem ciągle zwiększając prędkość pchnięć, aż zaczeła głośno jęczeć.

Gdy następny orgazm eksplodował głęboko w jej ciele, zacząłem pieprzyć jej tyłek wściekle, waląc go mocniej i szybciej, a jej jęki stały się krzykami. Całe jej ciało zwiotczało, gdy nadal pieprzyłem ją w tyłek. Wkrótce zacząłem czuć mój własny orgazm, który zacząć napierać na moje ciało. Pieprzyłem ją sam zaczynająć sapać. Głośniej i z furią! Im bliżej byłem tym głośniejsze dzwięki z siebie wydawałem.

Jej mózg włączył się ponownie i poruszyła się na tyle, że zaczęła kołysać się z powrotem we mnie, popychającdo tyłu, kiedy kołysałem się do przodu, coraz głębiej w tyłek, aż w końcu doszedłem do punktu bez odwrotu. Moje piłki zaczęły ładować w nią ogromne ilości spermy. Upadłem wtedy na łóżko, obok niej, a mój fiut wyskoczył z jej tyłka.

A ona jako dobra dziwka, wzięła jeszcze mnie na koniec w swoje usta.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *