Mój nabrzmiały kutas wydostaje się z bielizny, a kiedy zepchnąłem go w dół, po prostu uderzył mnie w brzuch. Mój 17-centymetrowiec bolał, to było tak twarde. Po prostu wpatrywała się w mojego fiuta, oparła się na dłoniach i kolanach i rzuciła mi spojrzenie, które mówiło: „Włóż teraz swojego kutasa do ust.” Podszedłem do niej, a ona chwyciła jej małą dłoń wokół mnie i westchnęła.

Następnie przysunęła się trochę bliżej i była w stanie chwycić mnie mocno obiema rękami i wydoić z mojego penisa ogromną kroplę preejakulatu. Wysłana jęknęła, pochyliła się do przodu i zlizała ją wysyłając dreszcz przeszedł przez moje ciało. Potem spojrzała na mnie i pochłonęła wszystko, co mogła. To było niesamowite uczucie. Pompowała mnie obiema rękami, miaucząc i oddychając przez nos, biorąc ok. 13-14 cm w usta.

Ona lizała mojego kutasa, a ja zbliżałem się do szczytu. Wziąłem ją za włosy, podciągnąłem i pocałowałem głęboko, języki walczyły zmysłowo. Położyłem ją z powrotem z głową na poduszce i zacząłem całować i lizać ją od stóp do ud. Kiedy zbliżyłem się do tego pięknego, aromatycznego cudu, wiła się i błagała, żebym ją zjadł.

Pochyliłem się i dmuchnąłem ciepło na jej ustach, a potem całymi ustami zakryłem jej cipkę. Następnie, trzymając na niej moje usta, zlizałem ją od tyłka do łechtaczki, wydobywając z niej ryk orgazmu. Jej miednica odepchnęła stopę od łóżka, a jej uda owinęły się wokół mojej głowy w uniesionym palcu, tryskającym orgazmem. Byłem w niebie i piłem z niej, aż łechtaczka była tak wrażliwa, że ​​musiała mnie powstrzymać.

Leżeliśmy tam w półmroku, zadowoleni z tego, że świat nas omijał. Kiedy doszła do siebie, wszedłem między jej nogi i podniosłem kolana, aż rozłożyła się przede mną jak ofiara. Kiedy rozchyliłem jej nogi, jej skarb rozwarł się jak kwiat, a krem ​​po prostu wyciekł i spłynął po wargach sromowych i dupie. Taki erotyczny. Na kolanach trzymałem jej nogi za kostki i pozwalałem mojej dużej męskości spocząć na jej rozcięciu, trącając jej łechtaczkę, stopniowo przesuwając mojego penisa z boku na bok, w górę i w dół. Poruszała swoim tyłkiem, próbując wcisnąć mojego kutasa w jej cipkę.

Dokuczałem jej kilka razy, a potem zanurzyłem się w jej kremowej głębi. Natychmiast zaczęła się bić i mówić do mnie nieprzyzwoicie, mówiąc mi, żebym ją pieprzył mocno i głęboko. Szarpała mnie za biodra i plecy, próbując wciągnąć mnie głębiej, a ja ją uderzyłem, co spowodowało, że jęknęła. Uderzałem w jej cipkę, kiedy wypadłem między pociągnięciami i natychmiast wepchnąłem się w miejsce, o którym wiedziałem, że jest znacznie ciaśniejsze i nieznane…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *