Dwudziestominutowa przejażdżka metrem, a potem szybki spacer i stałem obok mojego mieszkania. Klucze w ręku, z obawą otworzyłem drzwi i wszedłem do środka. Nic nie wydawało się szczególnie inne. Rozejrzałem się po salonie, który widziałem z miejsca, w którym stałem, ale jej tam nie było. Następnie ostrożnie przeszedłem korytarzem do mojej sypialni, zakładając, że tam będzie. Drzwi były zamknięte, więc chwyciłem za klamkę i otworzyłem.

“Zaraz …”

Powiedzieć, że byłem zszokowany, to mało powiedziane. Próbowałem mówić, ale żadne słowa nie wychodziły z moich ust. Alicja klęczała na łóżku, pochylona, ​​z głową na kołdrze. Jej ręce były zakute przed nią do wezgłowia, plecy miała wygięte w łuk, a tyłek skierowany w moją stronę. Była naga, tylko w szpilkach. Jej kolana były rozstawione, więc jej cipka i tyłek były cudownie odsłonięte.

– To… – zacząłem, ale ona mi przerwała.

– Tak mi przykro, panie. Wiem, że byłam złą dziewczynką. Zasługuję na każdą karę, jaką mi wymierzysz.

Kara? Zła dziewczynka? Pan!?!

Spróbowałem ponownie. ‘JA…’

“Wiem, że dobrze sobie ze mną poradzisz, panie”. Po czym powoli odwróciła głowę w moją stronę, mrugnęła do mnie i uśmiechnęła się. Trzymała mój wzrok przez kilka sekund, po czym szybko odwróciła głowę do tyłu i ponownie spojrzała na kołdrę.

„Och” – pomyślałem. Rozumiem. Czyli to tak się odbędzie.

Teraz zauważyłem, że jej kostki też miały mankiety, a między nimi był pręt, który uniemożliwiał jej zaciśnięcie nóg, nawet jeśli by tego chciała. Kiedy patrzyłem, stało się jasne, że trudno jej było wygodnie się poruszać, ale wyglądała niesamowicie. Powściągliwa w sposób, w jaki była, jej atletyczne ciało było rozciągnięte do granic możliwości, a mój poprzednio półtwardy kutas teraz napinał moje spodnie.

Spojrzałem na stolik nocny i zauważyłem ułożone w rzędzie przedmioty. Oprócz czerwonego buttpluga były jeszcze dwie inne wtyczki, trochę kulek analnych, kilka małych kluczy i butelka lubrykantu.

Nie byłem pewien, od czego zacząć, ale pomyślałem, że powinienem wczuć się w rolę i podjąć jej grę.

‘Masz rację,’ zacząłem. “Byłaś bardzo złą dziewczyną, ale nie martw się, zostaniesz właściwie ukarana”. I z tym przeszedłem przez pokój i stanąłem za nią w nogach łóżka. Sięgnąłem w stronę jej zadartego tyłka i delikatnie przesunąłem palcami i ręką po jej skórze. Jęknęła. Kontynuowałem to przez kilka chwil, a następnie wziąłem jeden palec i przesunąłem go w dół między jej pośladkami, po dziurce, między jej wargami cipki i na koniec delikatnie głaszcząc jej łechtaczkę, zanim ją odsunąłem.

„Ahhhh!” Westchnęła głośno.

Bardzo powoli, zrobiłem to jeszcze kilka razy, za każdym razem wydając jęki i westchnienia, a potem, kiedy wydawało mi się, że najmniej się tego spodziewa, podniosłem rękę nad głowę i uderzyłem ostro w prawy pośladek.

Robiąc to, wstrzymałem oddech, ponieważ nie byłem do końca przekonany, jak zareaguje. Ku mojej uldze po prostu wciągnęła powietrze i znów jęknęła z zadowoleniem.

– Policz każde uderzenie – poinformowałem ją. „W sumie będzie 10”.

‘Jeden.’ Powiedziała bez tchu szeptem.

‘Głośniej.’

‘Jeden.’ Powiedziała ponownie.

Potem szybko posłałem jej drugie uderzenie. Tym razem w lewy pośladek.

– Ałć… dwa.

Chciałem to wymieszać, więc wróciłem do delikatnego głaskania jej skóry, tym razem w poprzek pleców, a także w dół jej ud. Ponownie przesunąłem dłonią między jej pośladkami, machając jej łechtaczką i dotykając jej otwór w dupie. Nadal wywoływała westchnienia i jęknięcia. Mój kutas pulsował teraz w moich spodniach.

Dałem jej jeszcze trzy razy, po każdej z nich liczyła.

Uderzenie! ‘Trzy.’

Uderzenie! „Cztery”.

Uderzenie! ‘Pięć.’

„Dobra dziewczynka” – powiedziałem jej „dobrze pamiętasz”.

Jeszcze trochę drażniłem jej nogi, plecy i pośladki i w różnych odstępach czasu posłałem ostatnie pięć uderzeń. Policzyła każde z nich, ale po każdym z nich wydawała się bardziej zdyszana niż ostatnia.

Kiedy skończyłem, przyjrzałem się uważnie między jej nogami. Wyglądała na bardziej mokrą, niż myślę, że kiedykolwiek ją widziałem. Całe jej ciało świeciło. Wyglądała promiennie. Desperacko chciałem skosztować smaku, w tym przesunąć językiem po tej najbardziej intymnej dziurze. Pomyślałem, że to zrobię, ale jeszcze nie teraz.

W pokoju zrobiło się bardzo ciepło, kiedy zamknąłem drzwi, wyszedłem, i chciałem wydostać się z niektórych ubrań.

– Teraz zdejmę krawat, koszulę, buty i skarpetki – powiedziałem – ale spodnie na razie pozostaną założone. Nie dostaniesz mojego fiuta… jeszcze.

– Och, proszę mistrzu – jęknęła – jestem taka mokra. Potrzebuję twojego dużego, grubego kutasa we mnie!

To zdecydowanie nie była Ali, którą znałem, ale nie mogę udawać, że mi się to nie podoba.

‘Naprawdę? Potrzebujesz tego, ale czy zasługujesz na to maleńka?

„Nie wiem, Panie”, odpowiedziała, „ale pomyśl tylko, jak łatwo by się wślizgnął. Jak łatwo mógłbyś go wsuwać i wysuwać, wkładać i wyciągać…”

Skończyłem się rozbierać. – Dobra, wystarczy! – Zamilkła. – Jeszcze nie zasługujesz na mojego kutasa, ale myślę, że ja zasługuję na twój smak.

Wspiąłem się na łóżko za nią i uklęknąłem. Jej skóra lśniła w świetle, a najściślejszy otwór mimowolnie zaciskał się i kurczył. Mocno położyłem dłonie na jej stonowanym tyłku i rozchyliłem policzki. Jej tyłek drgnął jeszcze szybciej. Powoli polizałem otwór.

„Ohhhhh! To niesamowite.

Wziąłem to za znak, aby kontynuować, ale nadal odgrywałem rolę: „Milcz, maleńka. To dla mojej przyjemności, nie dla ciebie”. To oczywiście nie była do końca prawda, ale pomyślałem, że to dobrze brzmi.

Kontynuowałem atak na jej anal, początkowo powoli, ale wkrótce przyspieszyłem tempo moich zagrywek. Wiła się rozkosznie w swoich pasach, jęcząc i dysząc, gdy myłem jej ciasną dziurkę śliną. Przeniosłem się do jej cipki i po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że jest całkowicie pozbawiona włosów. Nie sądziłem, że to możliwe, ale to sprawiło, że mój kutas jeszcze bardziej napiął się w mojej bieliźnie…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *