Na czym polega seks hiszpański?

Kobieta z czarnymi włosami i czarnej bieliźnie

Przeglądasz czasami stronę podrywaczki? Wiemy doskonale, że tak – tą stronę zna każdy Polak! Na stronie możemy znaleźć różnego rodzaju dobre filmy porno (skrupulatnie podzielone na kategorie) na których możemy oglądać śliczne polskie aktoreczki amatorki, które jednak… W łóżku nie mają nic wspólnego z amatorką.

Wśród kategorii filmów znajdziecie wiele ciekawych pozycji: fetysze, Hiszpan, BDSM, oral, anal, seks lesbijski czy gejowski. Zajmijmy się jednak pewną kategorią… – którą jedni uwielbiają – inni nienawidzą inie wyobrażają sobie wprowadzić do swojej sypialni takiego rodzaju seksu.

Kobieta klęcząca na podłodze przed lustrem, opierająca się o łóżko

Hiszpan – jak to działa?

Na pewno wśród filmów na stronie podrywaczki zauważyliście tę kategorię. Oglądaliście jednak jak śliczne podrywaczki biorą fiuta swojego kochasia między piersi? Podnieca Was wizja pieszczot piersiami kobiety? Chcielibyście coś takiego poczuć na żywo?? No właśnie…na czym polega seks hiszpański i jak może on urozmaicić Wasze życie intymne?

Kobieta w bieliźnie siedząca na kanapie

Seks po hiszpańsku – jak zadowolić partnera piersiami?

Seks hiszpański to pozycja seksualna kiedy to kobieta leży na plecach albo klęczy przed mężczyzną podczas gdy ten wsuwa swojego członka między jej piersi. Możecie mieć pewność, że taki rodzaj seksu, pieszczot urozmaici wasze dotychczasowe pożycie seksualne! To świetny pomysł na grę wstępną, która spodoba się nie tylko mężczyźnie, ale również kobiecie!

Kobieta w czerwonej bieliźnie siedząca na kanapie

Jak osiągnąć największą przyjemność?

Kiedy tylko partner ułoży między Twoimi piersiami penisa, Ty zaciśnij je na nim mocno i posuwaj w górę i w dół. Piersi może również ścisnąć partner, dzięki czemu to on przejmuje kontrolę nad tarciem i naciskiem. Przy odpowiednim nawilżeniu taka zabawa będzie prezentować się naprawdę seksownie! Użycie lubrykantu bowiem zwiększa doznania obojga was. Powierzchnia między piersiami nie ma naturalnego nawilżenia więc lubrykant sprawi, że wszystko będzie poruszało się płynnie. Możesz usiąść na wysokości penisa partnera, albo się położyć a kiedy partner usiądzie na Tobie okrakiem, będzie mógł wsadzić swojego penisa w “tunel” między piersiami. Kiedy przyjmujecie pozycję, podczas której możecie zachować kontakt wzrokowy – zabawa stanie się jeszcze bardziej seksowna.

Kobieta w czarnej bieliźnie i kabaretkach

Połączenie seksu hiszpańskiego i oralnego

Podrywaczki robią to często – widzieliście? Na pewno… 🙂

Kiedy Twój partner umieści już swojego penisa między Twoimi piersiami, pomyśl o tym by się nachylić i lizać jego końcówkę, albo nawet zacząć ją ssać. Poruszaj piersiami w górę i w dół, w trakcie z możesz też podrażniać swoje sutki – zwłaszcza kiedy mężczyzna na Ciebie patrzy – to rewelacyjny dla niego obrazek.

Zabawki erotyczne do seksu hiszpańskiego?

Uprawianie seksu w pozycji na hiszpana to coś, co może docenić zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Jeśli jednak interesują Cię inne warianty pozycji seksualnych, równie przyjemny może być seks hiszpański przy użyciu zabawek erotycznych.

Podrywaczki uwielbiają bawić się solo, ale korzystają też z zabawek erotycznych podczas zabaw z parterem. Podczas tradycyjnego Hiszpana również. Wy również możecie ich używać. Zabawki mogą stymulować bowiem Twoje piersi na wiele różnych sposobów. Najlepszy do zabawy będzie wibrator o różnym natężeniu wibracji. Możesz też użyć zabawki, która daje uczucie ssania – przyłóż ją do sutków w trakcie zabawy – zobaczysz jakie to przyjemne!