Pieszczoty piersi – jak pieścić piersi swojej partnerki?

Kobieta siedząca na fotelu w czarnej bieliźnie

To prawda powszechnie uznana, że piersi są niesamowicie wspaniałe. Niezależnie od tego, czy są duże, czy małe, dziarskie, czy lekko obwisłe, prawdziwe, czy poprawione chirurgicznie, cycki gwarantują dużo zabawy. Omówimy sposoby, jak bawić się nimi w sposób przyjemny zarówno dla Ciebie, jak i Twojej partnerki.

Najprostszym rozwiązaniem oczywiście będzie zapytanie partnerki wprost, co lubi. Naprawdę wiele kobiet lubi zabawę piersiami. Istnieją nawet dowody sugerujące, że niektóre mogą osiągnąć orgazm dzięki samej stymulacji sutków. Sutki mają mnóstwo zakończeń nerwowych, które stymulują tę samą część mózgu, co łechtaczka. Sutki, mózg i genitalia faktycznie „rozmawiają ze sobą” podczas aktywności seksualnych, wykorzystując rdzeń kręgowy w charakterze posłańca.

Dzięki temu informacja o doznawanej przyjemności z sutków dociera do mózgu i jest wysyłana do narządów płciowych, które reagują podnieceniem. W ten sposób łechtaczka również staje się nabrzmiała, wargi sromowe puchną, a pochwa staje się nawilżona. Dzięki temu w niektórych przypadkach kobiety są w stanie osiągnąć orgazm dzięki stymulacji tylko i wyłącznie sutków. Wspaniale, że mózg tak dobrze przesyła informacje, prawda?

W badaniu z 2006 roku, tak wiemy, że jest trochę stare, ale w ciągu ostatnich 15 lat nie przeprowadzono tak wielu badań w tej dziedzinie – 81,5% kobiet stwierdziło, że stymulacja piersi i sutków powoduje lub zwiększa podniecenie seksualne. Z drugiej strony 7,2% kobiet stwierdziło, że stymulacja piersi i sutków zmniejszyła ich pobudzenie, co udowadnia, że każdy człowiek jest inny i nie można generalizować.

I nawet jeśli Twoja partnerka chce, abyś bawił się jej piersiami, to powinieneś obchodzić się z nimi ostrożnie: podczas gdy jedna osoba lubi być delikatnie gryziona, inną może to po prostu boleć. I proszę, nie ściskaj mocno jej sutków, tak, jak robią to w porno, chyba że Twoja partnerka wyraźnie powie Ci, że lubi ostrą zabawę i chce, abyś robił takie rzeczy.

Oto kilka ogólnych wskazówek dotyczących obcowania ze strefami przyjemności partnerki, a także ruchy, których prawdopodobnie lepiej unikać.

Komplementuj kobiece piersi

Kobiety, które są niezadowolone ze swojego rozmiaru biustu, 16 razy częściej ukrywają piersi podczas seksu. Jest to dość kłopotliwe, ponieważ nie tylko chcesz zobaczyć piersi swojej partnerki, ale także chcesz, aby czuła się przy Tobie komfortowo i seksownie.

Komplementowanie piersi partnerki na początku gry wstępnej może być dobrym pomysłem. Skomentuj jej intensywną reakcję na stymulację, np. „Twoje sutki są teraz tak twarde”. Wystarczy też coś najprostszego, jak: „Och, masz niesamowite cycki”. Może jej to pomóc zwiększyć pewność siebie, której bardzo potrzebuje.

Nie rozpoczynaj pieszczot piersi od sutka

Każda kobieta może mieć inną wrażliwość, więc jeśli nie masz pewności, co lubi Twoja partnerka, nie możesz od razu, całą mocą zaatakować jej najdelikatniejszego obszaru. Zacznij od delikatnego głaskania lub masowania góry, dołu i boków piersi. Na przemian delikatnie całuj jej szyję, płatki uszu i obojczyk. Pomoże to zbudować oczekiwanie i sprawi, że będzie chciała więcej.

Otoczka brodawki to dobre miejsce na start

Kiedy czujesz, że Twoja partnerka jest gotowa – jeśli robi dużo hałasu lub wije się z przyjemności, prawdopodobnie jest gotowa – skup się na otoczce, ciemnym okręgu otaczającym sutek, który w rzeczywistości jest bardziej wrażliwy niż sam sutek. Skup się szczególnie na górnej ćwiartce piersi (między godziną 10 a 2). To jej najbardziej wrażliwa część. Delikatnie pogłaszcz brodawkę i okrążaj otoczkę palcem lub delikatnie masuj brodawkę kciukiem i palcem wskazującym.

Całowanie piersi to bardzo dobry pomysł

Jeśli Twoja partnerka wydaje się czerpać przyjemność z różnych rzeczy, użyj języka, aby bardzo delikatnie narysować kółka wokół jej sutka. Jeśli sutek jest twardy, delikatnie potrząśnij nim kilka razy językiem, a następnie powoli i delikatnie weź brodawkę do ust. Naprzemiennie liż i ssij sutki partnerki. (Jeśli Twoja partnerka ma wklęsłe sutki, co ma około 10 do 20% kobiet, możesz wywabić je dotykaniem, całowaniem, lizaniem i delikatnym ssaniem, ale być może będziesz musiał popracować trochę ciężej.)

Po chwili możesz odpocząć i wrócić do delikatnego masowania sutków palcami – mogą cieszyć się zmiennym naciskiem.

Weź pod uwagę wrażliwość piersi

Nawet jeśli Twoja partnerka wije się i jęczy z przyjemności, nie powinieneś dać się ponieść emocjom i gryźć lub ciągnąć jej sutków bez jej zgody. Jeśli czujesz, że ma ochotę na ostrzejszą zabawę, zapytaj: „Czy chcesz więcej?” lub „Mogę mocniej?”, zanim zwiększysz siłę pieszczot. Podczas gdy niektóre kobiety naprawdę lubią ostrzejszą zabawę piersiami, inne nie, a Ty nie chcesz przerywać dobrej zabawy przekraczając tę granicę bez jej zgody.

Wiadomo – chciałbyś ją doprowadzić do orgazmu sutkowego. Pamiętaj jednak, że warto jest zacząć od delikatnych pieszczot i w miarę rozkręcenia się zabawy baw się nimi bardziej intensywnie. Pamiętaj, że Twoja partnerka może mieć wrażliwe piersi.

Zawsze zapytaj, zanim zrobisz coś bardziej intensywnego

Nie każdy lubi ostre zabawy piersiami, ale niektóre kobiety naprawdę tego chcą! Jeśli Ty i Twoja partnerka lubicie klapsy, ściskanie, ciągnięcie i gryzienie – to jest to całkowicie normalne i w porządku. Nie zapominaj tylko, że obowiązkiem każdego uczestnika zabaw seksualnych jest uzyskanie zgody partnera i dotyczy to każdej aktywności seksualnej. Jeśli nie masz pewności, jak Twoja partnerka się czuje podczas seksu, po prostu zapytaj: „Czy mogę zrobić X?” lub „Czy chciałabyś, żebym zrobił X?” Upewnij się słownie, że jest gotowa do ostrej zabawy.

Leżąca kobieta w koronkowej bieliźnie na zewnątrz w czasie deszczu

Różne kobiety lubią różne pieszczoty

Naukowcy odkryli, że duże piersi są o około 24% mniej wrażliwe od małych. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że nerw przenoszący czucie z brodawki jest rozciągnięty. Jeśli więc Twoja partnerka ma większe piersi, możesz chcieć spędzić więcej czasu na stymulacji boków jej piersi tuż pod pachami za pomocą języka lub opuszków palców.

Z drugiej strony, jeśli Twoja partnerka jest w ciąży, karmi piersią lub ma miesiączkę – jej sutki będą bardziej tkliwe. (Zakładając, że Twoja partnerka w ogóle chce, żebyś bawił się jej piersiami – wiele kobiet wtedy się na to nie zgadza, szczególnie jeśli karmią piersią.) Skoncentruj się na dolnych obszarach piersi partnerki, które są często zaniedbywanym obszarem, i delikatnie dotknij i podeprzyj je dłonią.

Wypróbuj zabawki erotyczny

Odwiedź seks shop i sprawdź najlepsze zabawki erotyczne. Znajdziesz tam wszystko – od pachnących balsamów do masażu po zaciski i inne gadżety erotyczne. Jeśli interesują Cię zabawki erotyczne, przenieś zabawę piersiami i brodawkami na wyższy poziom, używając zacisków na sutki lub przyssawek. Te zabawki zapewniają inne, bardziej intensywne doznania niż zwykłe pieszczenie lub szczypanie sutków partnerki własnymi rękami. Zaciski na sutki umożliwiają również stałą stymulację sutków. Twoja partnerka może je nosić przez cały czas uprawiania seksu, uwalniając Twoje ręce, które mogą dotykać innych części ciała.

Chcesz doprowadzić kobietę do szaleństwa? Stymuluj jej łechtaczkę

Łechtaczka zasługuje na swój MOMENT. Gdzieś w zakresie 85-95% wszystkich osób, które posiadają łechtaczkę, potrzebuje zewnętrznej stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć orgazm. Tak więc, jeśli chcesz osiągnąć orgazm sutkowy, połącz tę zabawę ze stymulacją łechtaczki, aby uzyskać słodki, mieszany orgazm.

Delikatnie stymuluj sutki partnerki opuszkami palców lub językiem. Możesz zwiększyć nacisk i intensywność w miarę zwiększania podniecenia partnerki. Następnie dodaj stymulację łechtaczki za pomocą rąk, ust lub zabawki erotycznej. To jest naprawdę tak proste. Nie zapomnij pytać, aby upewnić się, że jej się to podoba!

Zabawa temperaturą może przynieść przyjemność kobiecie

Kobiecie piersi są niezwykle wrażliwe na zmianę temperatury, dlatego też do zabawy możesz użyć kostek lodu bądź specjalnego wosku do polewania podczas seksu.

Uczucie zimna lub gorąca na niektórych obszarach ciała może wywołać szok, zwłaszcza gdy te części ciała są wyjątkowo wrażliwe, tak jak sutki. To coś, czego się nie spodziewamy, a doświadczenie takiego poziomu zaskoczenia zwiększa przepływ krwi i tętno.

Jeśli chodzi o zabawę temperaturą na piersiach – najedź zimnym (lub gorącym) przedmiotem wokół sutków, a następnie po każdym z nich. Nie potrzebujesz tony sprzętu. Po prostu weź kostkę lodu z zamrażarki i dotykaj ją. Spróbuj trzymać kostkę lodu w ustach i narysuj nią kręgi wokół otoczki. Teraz połącz to wszystko z odrobiną stymulacji łechtaczki. (Aby zapewnić zaskakujące uczucie ciepła, możesz wypić łyk gorącej herbaty, a następnie delikatnie ssać jej sutki.)

Aby to było bardziej perwersyjne, możesz delikatnie związać partnerkę. Jeśli nie masz kajdanek ani lin, po prostu użyj T-shirtu lub krawat, aby związać jej nadgarstki nad głową. Na wszelki wypadek miej pod ręką nożyczki bezpieczeństwa.