Seks hiszpański – na czym polega i dlaczego musisz o nim wiedzieć!

Wielu mężczyzn (i kobiet) fascynuje się piersiami kobiety. Nie ma co się dziwić! Kobiece piersi są piękne! Bez względu na ich formę czy wielkość. Piersi kobiety mogą też być w centrum stosunku seksualnego. Miłość hiszpańska (inaczej stosunek międzypłciowy) to forma stosunku seksualnego. Na czym dokładnie polega pozycja “na Hiszpana” i w jaki sposób zadowolić partnera piersiami partnerki? Już podpowiadamy!

Seks hiszpański, czyli jak zadowolić partnera piersiami?

Jeśli interesuje Cię forma seksu hiszpańskiego, to dobrze trafiłaś! Seks hiszpański to pozycja seksualna, w której najczęściej kobieta leży na plecach bądź kobieta klęczy przed mężczyzną, podczas gdy mężczyzna ustanawia się na krawędzi łóżka bądź siedzi okrakiem na partnerce wkładając penisa między jej piersi i wykonując ruchy frykcyjne w stronę twarzy partnerki. Ten rodzaj seksu nie tylko urozmaici Wasze życie intymne – ta gra wstępna przyniesie zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi satysfakcję seksualną.

Kobieta leżąca na łóżku w czarnej bieliźnie

Stosunek międzypiersiowy – jak osiągnąć największą przyjemność?

Niech Twój partner wsunie penisa lub zabawkę między Twoimi ściśniętymi piersiami. Ty ściśnij je rękami, aby stworzyć coś w rodzaju kanapki/tunelu pośrodku. Pomyśl o tym jak o kolejnym otworze do wsuwania i wysuwania zabawki lub penisa Twojego partnera podczas gdy mężczyzna siedzi na Tobie okrakiem.

Możesz również poprosić partnera, aby ścisnął Twoje piersi swoimi dłońmi, dając mu większą kontrolę nad tarciem i naciskiem, które chce czuć. To nie problem, jeśli Twoja klatka piersiowa nie pasuje całkowicie do zabawki lub części ciała Twojego partnera! I tak będzie świetnie się czuł i będzie to wyglądało seksownie, szczególnie przy odpowiednim nawilżeniu.

Użycie lubrykantu zdecydowanie zwiększy i  polepszy wasze doznania. Ponieważ zabawka lub część ciała Twojego partnera będą znajdować się na większej niż zwykle powierzchni, która nie ma naturalnej wilgoci, nawilżenie sprawi, że wszystko będzie się poruszało płynnie.

Możesz to robić, siedząc prosto przed zabawką lub penisem partnera lub leżąc pod nim. Jeśli jesteś w pozycji, w której możliwy jest kontakt wzrokowy, może to sprawić, że zabawa z piersiami będzie jeszcze gorętsza i bardziej intymna.

Kobieta w białej koszulce siedząca na łóżku

Połączenie seksu hiszpańskiego i oralnego

Pomyśl o robieniu tradycyjnego loda, ssaniu czubka penisa partnera, gdy umieści go między Twoimi piersiami. Aby wypróbować tę metodę, spróbuj usiąść między jego nogami lub niech on stanie nad Tobą. 

Używaj ust w taki sam sposób, jak podczas seksu oralnego, ale zajmij się też swoimi piersiami i sutkami. Używając okrężnych ruchów języka i machając nim w górę i w dół, możesz sprawić przyjemność wam obojgu. Spróbuj wzbudzić podniecenie, koncentrując się na zewnętrznych częściach biustu, zanim ostatecznie wylądujesz na sutkach. 

Seks hiszpański – pozycje seksualne i inne zabawy

Skoncentruj się na tym, jak Twoje sutki reagują na różne rodzaje dotyku i wrażeń. Naukowcy często określają sutki łechtaczką klatki piersiowej – oznacza to, że Twoje sutki najprawdopodobniej będą szczególnie wrażliwe, gdy będziesz podniecona i gdy będą dotykane lub narażone na działanie różnych temperatur.

Samodzielnie lub z partnerem oceń, które tekstury, temperatury i stopnie nacisku sprawiają, że jesteś najbardziej podekscytowana. Bardziej podniecają Cię niższe temperatury? Przyłóż kostkę lodu do sutków. Jeśli wolisz rozgrzewające olejki do ciała lub bezpieczną dla ciała świecę woskową, dodaj je do mieszanki.

Niech Twój partner liże, głaszcze lub szczypie Twoje sutki; eksperymentujcie z delikatnymi pieszczotami lub nieco mocniejszym dotykiem, takimi jak ściskanie. To świetnie sprawdza się podczas gry wstępnej i jako zabawa sama w sobie.

Jeśli lubisz seks oralny, poproś partnera, aby jednocześnie bawił się Twoimi sutkami. Po prostu połóż się na plecach z głową partnera między nogami i pozwól mu sięgnąć rękami do Twoich piersi.

Pamiętaj, że stymulowanie piersi może oznaczać całe Twoje piersi, a nie tylko sutki. Chociaż sutki są zwykle szczególnie wrażliwe, zwracanie uwagi na resztę piersi również może być naprawdę przyjemne. Można to porównać do pieszczenia wewnętrznych stron ud przed przejściem do łechtaczki, podobna koncepcja może dotyczyć Twoich piersi i sutków. Nawet jeśli masz małe cycki, jest tu stosunkowo dużo powierzchni do pracy!

Poproś partnera, aby dotykał całych Twoich piersi i głaskał obszary, takie jak obojczyk, dekolt, pod piersiami, a nawet pachy, jeśli to lubisz. Jeśli uważasz, że byłoby bardziej seksownie, gdyby nie robił tego rękami, poproś, aby użył innych części ciała.

Kobieta siedząca na sofie w czarnej bieliźnie

Seks po hiszpańsku, a zabawki erotyczne

Zabawki mogą stymulować Twoje piersi na mnóstwo gorących sposobów. Moje ulubione opcje: poeksperymentuj z różnymi ustawieniami wibracji, jeśli bawisz się wibratorem, a jeśli wydaje Ci się to seksowne, naśladuj robienie loda, umieszczając zabawkę w ustach, a następnie z powrotem na piersiach. Lub, jeśli możesz, wybierz na urządzeniu opcję ssania i przyłóż go do sutków zamiast do łechtaczki. (Jeśli będziesz sama, to na pewno zafunduje Ci niezłe doznania.)

Seks hiszpański – pozycje seksualne, które będą najbardziej “wizualne”

Spróbuj usadowić się okrakiem na partnerze (podczas seksu penetrującego lub nie), aby Twoje piersi były w pełni widoczne i łatwiej dostępne dla Twojego partnera. Zamiast siedzieć całkowicie prosto, możesz również spróbować pochylić się do przodu pod niewielkim kątem, dzięki czemu Twoje piersi będą podskakiwać i kołysać się. 

Niech Twój partner usiądzie prosto, aby mógł ssać Twoje piersi lub chować głowę między nimi – niektórzy naprawdę lubią, gdy ich twarze są zasłonięte lub bardzo blisko piersi partnerki.

Jeśli partner penetruje Cię od tyłu lub po prostu znajduje się za Tobą, poproś go, aby sięgnął dookoła, chwycił i bawił się Twoimi piersiami.

Kobieta z blond włosami w czarnym staniku

Dodatkowe pieszczoty piersi

Jeśli jesteś choć trochę zainteresowana perwersją lub BDSM, eksperymentowanie z różnymi poziomami bólu, takimi jak dawanie klapsów, biczowanie lub bicie, może być równie przyjemne na Twoich piersiach. Może spodobałoby Ci się, gdyby partner ściskał Twoje sutki palcami, lub naciskał na nie penisem lub zabawką – albo możesz też chcieć bardziej intensywnie odczuwać przyjemny ból i poprosić go, aby uderzał w Twoje piersi.

________________________________________

Bez względu na rozmiar Twojego stanika i płeć Twojego partnera, stwarzaj możliwości tak dużego lub małego kontaktu ze swoimi piersiami, który sprawia, że czujesz się dobrze, ponieważ tylko to jest głównym celem każdego rodzaju zabawy seksualnej. Jeśli jednak Ty i Twój partner będziecie poświęcać więcej uwagi Twoim cyckom, będziecie mieć jeszcze więcej wspólnej zabawy.