Sexting – jak zostać jego ekspertem?

Wysyłanie do siebie intymnych zdjęć i wiadomości tekstowych o charakterze erotycznych stało się oddzielną formą komunikacji. Strzelanie zdjęć za pomocą telefonu komórkowego i wysyłanie tych zdjęć ich osobom poznanym w internecie już nikogo nie dziwi, a zjawisko sextingu jest obecnie uważane za swojego rodzaju formę gry wstępnej.

Ogólnie rzecz biorąc seksting może być mocno skomplikowany.

Jakich emotikonów nie używać? Czego nie pisać? Jakie nagie zdjęcia nie są odpowiednie? Co, jeśli chcę uprawiać sms-owy seks w środku dnia? 

Na początku należy zaznaczyć, iż sexting jest idealną grą wstępną. To zabawny, zalotny sposób na pozostawanie w kontakcie z partnerem. Nakręcanie się i utrzymywanie seksu w myślach przez cały dzień sprawi, że po powrocie do domu rzucisz się na swojego partnera, co swoją drogą pomoże Ci odtworzyć uczucia miłości, które towarzyszyły Ci na początku Twojego związku. 

Dla początkujących i wszystkich, którzy szukają wskazówek, nasi eksperci przygotowali wskazówki dotyczące sextingu, po przeczytaniu których staniesz się prawdziwym ekspertem seksu przez telefon!

Odpowiedni czas

Najlepiej być świadomym tego, co robi twój partner, kiedy najdzie się straszna ochota na wymienienie się sprośnymi wiadomościami. Jeśli w danej chwili jest na spotkaniu w pracy, na obiedzie z mamą, albo w drodze do urologa, to prawdopodobnie nie podzieli Twojego entuzjazmu i nie będzie chciał się pisać na rundkę pikantnych wiadomości. 

Jeśli nie masz pewności co do tego, czym obecnie zajmuje się Twój partner, napisz do niego wiadomość i spytaj się, czym się obecnie zajmuje i czy ma wolną chwilę. 

Nie spiesz się

Sexting polega na budowaniu napięcia. Rozpocznij rozmowę od sugestii. Dobrym przykładem może być zdjęcie dekoltu z podpisem “Mam ochotę na małego całusa”. Seksuolodzy powtarzają, iż należy mocno zwolnić, gdy mamy do czynienia z czymkolwiek związanym z seksem.

Nie chcesz przecież przechodzić do penetracji bez odpowiedniej gry wstępnej, prawda? Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z sextingiem. Nie spiesz się. 

Pamiętaj – odgrywacie role

Podczas inicjowania seksu musisz pamiętać, że masz kontrolę i odgrywasz pewną rolę. Być może dziś Twoją rolą jest napalona kochanka, która ma ochotę na świntuszenie. Twoje zdjęcia, słowa i wiadomości głosowe mogą namalować tę fantazję i w ten sposób jeszcze bardziej pobudzić partnera. 

Pozostań w swojej strefie komfortu

Rób tylko to, na co masz ochotę. Wachlarz seksownym wiadomości jest naprawdę szeroki. Są to wiadomości typu “Misia, mam ochotę uprawiać z Tobą miłość”, jak też “Chcę dziś być Twoją brudną małą dziwką”. Zacznij od czegoś, co sprawia, że się rumienisz, ale nie sprawia, że się czujesz całkowicie niekomfortowo w swojej skórze. 

Włóź trochę pracy w swoje zdjęcia dla dorosłych

Ważne jest to, ażeby strzelić fotkę, która sprawi, że Twój partner zacznie się ślinić na myśl o wieczorze z Tobą. Być może będzie to kwestia dobrania odpowiednich kątów, albo założenie seksownej bielizny. Ważne jest, ażeby Twój partner poczuł, że się starasz i podnieca Cię ta zabawa nie mniej niż jego. Wyślij do niego śmiałe zdjęcia i zaczekaj na jego reakcję – jesteśmy pewni, że cholernie go podnieci erotyczne zdjęcie!

Miej fotki przygotowane “na czarną godzinę” 

Dobrym pomysłem jest zachowanie seksownym fot na przyszłość. W ten sposób gdy najdzie Cię ochota na sexting z partnerem, będziesz miała przygotowanych parę zdjęć, które sprawią, że Twój facet nie będzie mógł się skupić na pracy. Nie sposób przecież strzelić świetne intymne zdjęcie na zawołanie!

Upewnij się jednak, że zdjęcia te są odpowiednio zabezpieczone i nikt ich nie wykradnie z Twojego telefonu. 

Używaj odpowiednich emotikonów

Używaj tych emotikonów, które są powszechnie uważane za te związane z seksem. Dla przykładu bakłażan i banan są często używane do reprezentowania penisa. Brzoskwinka jest cipką. Emoji z wystającym językiem jest metaforą podniecenia, a kropelki deszczu to wytrysk.

Dzięki używaniu emoji możecie uprawiać sms-owy seks w miejscach publicznych, co, swoją drogą, jest cholernie seksowne. 

Sprośna gadka jest świetnym rozwiązaniem

Słowa, których używasz w swoich wiadomościach, obrazują rozwijającą się fantazję. Możesz opisać, co masz na sobie. Możesz poprosić go o niegrzeczne zdjęcia, po czym możesz skomplementować nagie ciało swojego partnera i oznajmić mu, co chcesz z nim zrobić.

Możesz też opisać to, w jaki sposób Twoje ciało reaguje na niegrzeczne wiadomości, które właśnie otrzymujesz. Twoje słowa są drogą do orgazmu – zabaw się nimi. 

Maluj obraz posługując się własnymi doświadczeniami

Jeśli szukasz inspiracji, pisząc z aktualnym partnerem możesz korzystać z przeżytych już wcześniej chwil. Nie mówię tu o opisywaniu swojemu teraźniejszemu relacji czy seksu z byłym. Mam na myśli wiadomości w stylu: “Cholernie podnieciłeś mnie wczoraj całując mnie w szyję”.

Ale nie zapomnij o ujawnieniu swoich fantazji

Nie zawsze łatwo jest rozmawiać ze swoim partnerem o fantazjach seksualnych. O wiele łatwiej jest pisać o nich. Sexting to idealna okazja do ujawnienia swoich fantazji, ponieważ gdy nie musimy rozmawiać z kimś wprost, jesteśmy bardziej skłonni do ujawniania tego, o czym marzymy. Szczególnie jeśli mówimy tu o naszych marzeniach seksualnych. 

Zadawaj pytania

Nie bój się zadawać pytań partnerowi podczas sextingu. W końcu jest to rozmowa seksualna, co nie? Zadanie seksownych pytań to świetny sposób na to, ażeby dowiedzieć się, co myśli Twój partner. Przykładowym pytaniem mogą być pytania o fantazje seksualne partnera, o to, czy czuje się podniecony, czy chce się zabawić. 

Nie trzeba być mocno technicznym

Używanie eufemizmów i „slangu” zamiast terminów medycznych jest dużo bardziej seksowne. Nawet jeśli dziwnie się czujesz pisząc słowo “kutas”, to uwierz mi – w jego głowie zabrzmi to o wiele lepiej niż “prącie”. Warto jest zawczasu przygotować sobie taki “słowniczek”. Dzięki temu nie zabraknie Ci odpowiednich słów w chwili napalenia. 

Dobrze się baw

Pamiętaj o tym, iż sexting to przede wszystkim zabawa z Twoim partnerem, a więc nie skupiaj się za bardzo na regułach i zasadach. Najważniejsze jest to, żebyście się dobrze bawili. Jeśli przy okazji uda Wam się nieźle napalić na wieczorne igraszki – brawo! A teraz leć strzelić parę seksownych fotek i wyślij jedną do swojego faceta 😉

6 comments

Comments are closed.