Najlepsze sex randki w Polsce

Zarejestruj się
Zarejestruj się za darmo!
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Randki dla dorosłych - dla tych, którzy lubią sex

Tu na pewno uda Ci się umówić na randkę!

randki dla doroslych

Nie idź do kina!

Kino na pierwszej randce nie jest dobrym pomysłem. Nie uda Wam się porozmawiać czy siebie poznać, dlatego prawdopodobnie nici z drugiej randki.

randki dla doroslych

Nie trzeba czekać na sex

Nie ma zasady, że musisz czekać określoną ilość randek po to, ażeby zacząć uprawiać seks. Jeśli obydwoje macie na to ochotę 5 min po poznaniu siebie - do dzieła.

randki dla doroslych

Zabezpieczaj się!

Mówiąc o seksie - nie ma nic gorszego niż choroby przenoszone drogą płciową, czy też niechciana ciąża, a więc nie zapomnij o odpowiednim zabezpieczeniu się!

Randki dla dorosłych - czy warto?

Randki dla dorosłych - czy warto?

Żyjemy w czasach, kiedy zdecydowana większość ludzi miała styczność ze zjawiskiem sex randki przez Internet. Nawet jeśli osobiście nie brali udziału w schadzkach zaaranżowanych na portalu randkowym (jak na przykład portal erodate), to na pewno znają kogoś, kto ma takie doświadczenia. Czemu to dowodzi? Że poznawanie ludzi na portalach randkowych, stało się normą! Praca, monotonia, często życie od weekendu do weekendu… Internet pozostaje pewnym i dobrym miejscem, by kogoś poznać - nie ma w tym już nic dziwnego ani tym bardziej wstydliwego. Szczególnie jeśli brać pod uwagę ilość użytkowników na poszczególnych stronach randkowych. Większość z nas szuka tam miłości na całe życie – bo w końcu kto nie chciałby jej znaleźć. ;) Są też osoby, nastawione na doznania seksualne. Szukasz seksu? Super! Cieszymy się, że nie czujesz potrzeby owijania w bawełnę. Jeszcze inni- nie wykluczają niczego, nawet ewentualnych przyjaźni. Znalezienie odpowiedniego serwisu randkowego to kwestia kluczowa i większość osób podchodzi do niej bardzo poważnie. Cóż, mówimy tu przecież o życiowych wyborach! Nie możemy takiej decyzji pozostawić przypadkowi.

Sex randki - jak wypaść najlepiej?

Sex randki - jak wypaść najlepiej?

Gdy już udało Ci się umówić na tę wymarzoną seks randkę, istnieje kilka poważnych i często powtarzanych błędów, na które musimy uważać. Pierwsze randki co do zasady mają złą reputację. Uważa się, że są one niewygodną przeszkodą, przez którą po prostu trzeba przebrnąć. Pierwsze randki ogólnie sprawiają, że czujesz się poddenerwowany, istnieją jednak sposoby, które pozwolą Ci się uspokoić, a tym samym uniknąć nerwów i niezręczności. Pamiętaj, aby unikać tych typowych błędów, udając się na randki dla dorosłych. Pierwszym z nich jest mówienie zbyt dużo o sobie. Nie ma nic gorszego niż słuchanie opowieści o czasach szkolnych po raz setny. Tak jak lubisz mówić o sobie, tak samo lubi to robić osoba, z którą się spotykasz. Postaraj się utrzymać rozmowę na poziomie 50/50 w kategoriach mówienia o sobie i Twojej partnerce. Dodatkowo staraj się nie używać telefonu. Przecież podczas swojej seks randki nie masz potrzeby przeglądania na erodate innych ogłoszeń towarzyskich, co nie? Najlepiej jest wyłączyć głos w telefonie i nie wyciągać go, póki trwa Twoja randka. W końcu nic się nie stanie, jeśli parę godzin będziesz offline. Nie zapomnij też o tym, że randka dla dorosłych nie jest wywiadem, a więc nie musi to być rozmowa typu pytanie - odpowiedź. Rozmawiaj tak, jakbyś rozmawiał ze swoim dawnym kumplem, a zobaczysz, że randka będzie udana!

Zdaniem użytkowników

randki dla doroslych

Randki dla dorosłych nauczyły mnie komunikacji z ludźmi. Dzięki portalom randkowym poznałam masę ciekawych ludzi i umawiam się na świetne randki w ciemno.

Ania, 23 lata, Koszyce
seks czat

Dzięki serwisom randkowym poznałem swoją teraźniejszą dziewczynę, z którą od paru miesięcy tworzymy szczęśliwy związek. Polecam ten sposób każdemu.

Brajan, 28 lat, Warszawa
seks czat

Lubię randki dla dorosłych, gdyż dzięki temu nie wychodząc z domu spotykam setki kobiet. Najpierw mogę je poznać, a potem spotkać się z najlepszymi na żywo.

Lucjan, 27 lat, Sejny
seks czat

Gdy czytałam hasło “Na Erodate znajdziemy Ci wystrzałowego faceta”, nie wierzyłam. Jednak właśnie dzięki temu portalowi zaliczyłam niejedną świetną randkę.

Bożena, 38 lat, Kraków

Czego nie robić na pierwszej randce?

sex randki

Uważaj na sygnały ostrzegawcze

Znasz to uczucie, gdy wiesz, że coś jest nie tak? Jeśli osoba, z którą właśnie jesteś na randce, nie jest w stanie udzielić Ci odpowiedzi na zwykłe pytania, takie jak na przykład, gdzie pracuje, czy też osoba ta zachowuje się bardzo dziwnie, to wiedz, że coś jest nie tak. Słuchaj swojego instynktu i jeśli ten podpowiada Ci, że masz zakończyć randkę jak najszybciej i nigdy więcej nie pisać z tą osobą, to tak właśnie się zachowaj. Jeśli dana osoba wkurza Cię i irytuje już na pierwszej randce, to jasny sygnał, że dalej będzie tylko gorzej.

sex randki

Pamiętaj - randki to zabawa

Randki powinny być zabawą i niczym więcej niż sposobem na poznanie i początkowe zrozumienie drugiej osoby, która może, ale nie musi być Twoim przyszłym partnerem. randki online nie są zobowiązaniem. Nie masz absolutnie żadnych zobowiązań związanych z randkowaniem względem kogokolwiek. Nie jesteś nic nikomu winien. Łatwo jest ekscytować się kimś i zacząć wspólnie planować swoją przyszłość, ale pamiętajcie, że oboje na początku próbujecie zrozumieć, czy się sobie podobacie. Nie wywieraj presji.

randki dla doroslych

Otwórz się na nowe relacje

Być może Twoje poprzednie relacje nie potoczyły się tak, jak chciałaś, albo czujesz, że poprzednia randka w ciemno okazała się totalną klapą. Musisz jednak zmienić swoje nastawienie i otworzyć się (i przede wszystkim otworzyć swoje serce) na nowe znajomości i możliwą miłość. Wiadomo, że otworzenie się na nowe relacje może być przerażające, bo nikt nie chce zostać zraniony, jednak żeby się rozwijać i mieć możliwość zawierać nowe znajomości, musisz mieć otwarte serce.

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.