Ostry seks – jak sprawić, żeby był przyjemny i bezpieczny?

Powolny, zmysłowy seks z mnóstwem dotykania i zabawy sutkami – wszystkie te niesamowite rzeczy mogą być naprawdę świetne. Ale nie każdy chce tego przez cały czas. Ziemniaki z fasolą i serem to mój ulubiony posiłek wszechczasów, ale teraz nie chcę go jeść co wieczór, prawda?

„Szorstki i ciężki upadek seksualny może być wspaniałym, wyzwalającym doświadczeniem między partnerami, które może pomóc uwolnić napięcie, ponownie rozpalić pasję, poprawić komunikację i zapewnić głęboką satysfakcję fizyczną i psychiczną”  – mówi ekspert ds. seksu.

 Jeśli zastosujesz się do kilku podstawowych wskazówek, możesz uzyskać ostry seks, który będzie jednocześnie bezpieczny:

Ostry sex zaczyna się od szczerej rozmowy

Więc chcesz być bardziej namiętny i dominujący w łóżku, ale nie wiesz, jak podejść do tematu ze swoim partnerem? Nie bój się, są szanse, że w pewnym momencie fantazjowaliście o czymś podobnym. Podejmij temat z pewnością siebie, pokaż partnerowi, że wiesz, o czym mówisz i że chcesz zgłębić ostry seks tylko wtedy, gdy oboje poczujecie się komfortowo.

Zgódź się na bezpieczne słowo, które pomoże wam obojgu zrelaksować się w tym doświadczeniu bez obawy o utratę kontroli. Zdecyduj się na granice i upewnij się, że oboje jesteście po tej samej stronie na temat tego, jak daleko chcecie się posunąć, zanim wskoczycie do łóżka, aby później nie musieć zajmować się pytaniami, nieporozumieniami i niespodziankami.

Uprawiając sex na ostro używaj lubrykantu

Nie da się zaprzeczyć, że ostry seks jest nieco ryzykowny, bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny. „Możesz zminimalizować ryzyko zasinienia pochwy i złamań prącia, upewniając się, że jesteście odpowiednio nawilżeni. Kiedy używasz prezerwatyw podczas ostrego seksu, lepiej wybrać grubszy rodzaj prezerwatywy, aby mieć pewność, że się nie rozerwie.

Musisz się zrelaksować

Choć brzmi to na dość łatwe zadanie, wszyscy jesteśmy wychowywani i uczeni, aby zachować rezerwę w naszej seksualności i rzadko daje się nam okazję, by pozwolić naszym wewnętrznym bestiom ryczeć. Spędź popołudnie, budując swoją potrzebę i pragnienie ciała partnera, dotykaj i oszczędzaj całe pragnienie satysfakcji seksualnej. Odpal filmy porno! Ich oglądanie może Cię odpowiednio nakręcić. Kiedy już będziesz mieć okazję, uwolnij na sobie całą stłumioną energię.

Baw się szorstko

Co możesz zrobić, aby było to „szorstkie”? Gryźcie się nawzajem w usta, ciągnijcie sobie nawzajem za włosy, mówcie brudno, chwytajcie, drapcie i obchodźcie się ze sobą nawzajem z mniejszą ostrożnością niż zwykle.Zabierz się za to na pieska i pozwól, aby cudownie bolesne uderzenia w pośladki napięły mięśnie, aby zwiększyć przyjemność. Ale nie zapominaj o granicach, które wyznaczyłeś wcześniej i nie bój się używać bezpiecznego słowa, jeśli czujesz, że masz już dość.

Podnoś poziom za każdym razem

Po kilku sesjach niechlujnego i satysfakcjonującego ostrego seksu są sposoby na podniesienie poziomu. Możesz między innymi wprowadzić zabawki i gadżety seksualne do waszej sypialni.

Dbanie o siebie po seksie

To jednej z najważniejszych elementów ostrego seksu. Nie zapomnij zaopiekować się swoim partnerem po wykonaniu czynu. Ostry seks może wydawać się niesamowicie dziki i zwierzęcy, a zatem może później prowadzić do bezbronnych chwil. Spędź trochę czasu przytulając się i rozmawiając ze sobą, weź razem długą gorącą kąpiel, napij się herbaty – po prostu być obok.