6 pomysłów na naprawdę ostry seks

ostry seks

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak uprawiać ostry seks w nieprzyzwoity sposób. Jeśli spotykasz się z kimś przez jakiś czas i wyznaje, że kocha ostry seks, nie uśmiechaj się szeroko i nie zakładaj, że wiesz, czego oczekuje od ciebie w łóżku.

To, co jest szorstkie dla jednej osoby, może być całkiem normalne dla innej

Co to jest ostry seks?

Każdy z nas widział kilka filmów porno tego typu – dla jednych jest to ulubiona kategoria filmów dla dorosłych, inni chcą tylko zobaczyć o co chodzi w tym wszystkim. Ostry sex, jest to rodzaj seksu, w którym podczas aktu seksualnego wywołujesz ból, aby zwiększyć przyjemność seksualną! To seksualne uwolnienie, w którym możesz pokazać swoją brutalną siłę i pożądanie w tym samym czasie.

Ostry seks nie jest czymś, o czym większość ludzi mówi z łatwością, ale mimo to każdy z nas może się nim cieszyć, jeśli będzie robiony we właściwy sposób. Jeśli nie jesteś kimś, kto lubi ostry seks, wniesienie całej agresji do czegoś tak romantycznego jak kochanie się może zabrzmieć alarmująco, ale to wszystko się zmieni, gdy zrozumiesz niuanse namiętnego, ostrego seksu.

Po pierwsze, ten rodzaj seksu najlepiej smakuje z partnerem, któremu ufasz. Oboje znacie swoje ograniczenia i możliwości i łatwo jest wiedzieć, gdzie wyznaczyć granicę.

Psychologiczny dreszczyk, a ostry seks

Jedną z bardziej seksownych rzeczy w ostrym seksie jest to, jak zaraźliwy jest on w łóżku. Ale ostry seks nie jest dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy mają z nim złe doświadczenia. Jednak dla tych, którzy to lubią, okazjonalna runda ostrego seksu może zwiększyć pasję w długotrwałym związku.

Ludzie, którzy kochają seks na ostro, osiągają seksualny haj, bardziej z powodu bólu, którego doświadczają, niż przyjemności seksualnej, którą odczuwają. Na pewno nie jest to jednak zła rzecz, ponieważ od czasu do czasu zmiana rutyny w jakimkolwiek związku może sprawić, że miłość stanie się o wiele bardziej seksowna i żywa.

Kiedy naprawdę uprawiasz ostry seks, chęć wzmocnienia doznań seksualnych jest tak przytłaczająca, że ​​nawet penetracja nie może Cię zadowolić. Chcesz więcej. To boli, ale lubisz to, i to sprawia, że ​​cała sprawa jest taka pasjonująca. Ale ostry seks nie jest dla wszystkich i na każdym etapie związku. Zwłaszcza dla kobiet. Praktycznie każda kobieta czułaby się bardziej komfortowo, pozwalając sobie na to z kimś, komu ufa i kocha, i wie, że nie będzie jej oceniać, chyba że ma jedną noc z naprawdę seksownym facetem, z którym czekała, aby iść do łóżka.

Dominujący i uległy ostry seks

Ostry seks to ostry seks, ale nawet jeśli dwoje ludzi sobie na to pozwala, mogą przyjąć dwie różne role. Jeden partner zwykle inicjuje ostry seks, podczas gdy drugi doświadcza fizycznego bólu i zostaje przez niego pobudzony.

Jeśli jesteś bardziej dominujący w związku lub w prawdziwym życiu i masz karierę lub styl życia, w którym nie jesteś zbytnio popychany, być może będziesz cieszyć się uległym ostrym seksem bardziej. To sposób, w jaki twój umysł pragnie uwolnienia się od odpowiedzialności i kontroli. Psychologiczne uwolnienie kontroli sprawi, że będziesz lepiej cieszyć się orgazmem.

Z drugiej strony kochanek, który odgrywa uległą rolę w związku lub w prawdziwym życiu, może czerpać więcej przyjemności, przejmując kontrolę w łóżku lub odgrywając dominującego partnera podczas ostrego seksu.

Ostry seks nie musi być środkiem do znęcania się nad sobą lub poczucia siły. Może być używany jako psychologiczne uwolnienie, pod warunkiem, że ćwiczysz to w kontrolowanym środowisku i często wymieniasz dominujące i uległe strony, chyba że oboje wolicie przez cały czas określone role.

Ostry seks nie zawsze jest perwersyjny

Podczas gdy ostry seks jest rodzajem perwersyjnego seksu * niekonwencjonalnego *, może to być też po prostu namiętny upadek na sianie, gdy oboje jesteście niezwykle podnieceni. Większość rodzajów perwersyjnego seksu wymaga pewnego planowania i przygotowań, ale ostry seks prawie nigdy nie wymaga planowania, chyba że planujesz wykorzystać zabawki i inne akcesoria seksualne.

Ostry seks to podniecenie seksualne wykraczające poza penetrację, jest to podniecenie seksualne wywołane agresją.

Wskazówka dotycząca seksu dla facetów

Dziewczyny lubią uprawiać seks, który możnaby uważać za bardziej…ostry. Oczywiście nie zawsze! Ale od czasu do czasu dobra runda ostrego seksu może sprawić, że poczują się żywe. 

W jakiś sposób bycie zdominowanym od czasu do czasu agresją podnieca dziewczyny. Jest coś w męskiej sile fizycznej i zwierzęcej agresji, co może nieustannie zachwycać!

Kiedy uprawiasz ostry seks ze swoją dziewczyną, pokazuje to twoją pewność siebie i męską, dziką stronę, która może ją podniecić i ożywić surowe pożądanie seksualne. Ale jak szorstko się zabawiać by jej się to podobało? Cóż, to jest coś, o czym musisz z nią porozmawiać.

Ostry seks dla spokojnej kochanki

Jeśli jesteś kimś, kto nie jest przyzwyczajony do bycia tą bardziej agresywną stroną podczas kochania się, pomysł ostrego seksu może brzmieć obrzydliwie i przerażająco. Ale nigdy nie dowiesz się, jak potężny się czujesz ani jak podniecający może być ten akt, dopóki go nie spróbujesz.

Jeśli uprawiasz ostry seks po raz pierwszy, nie pokazuj swojej niezręczności. Zacznij powoli, całując się bardziej agresywnie i używając zębów, ale kiedy zaczniesz bardziej angażować się w czyn, wywieraj większy nacisk na partnera, używając rąk lub miednicy.

Przeczesz dłońmi włosy kochanka i mocno chwyć je palcami, szepcząc coś brudnego lub gryząc ukochaną w szyję. A kiedy poczujesz się wystarczająco komfortowo, wbij paznokcie w plecy partnera. Gdzieś po drodze zaczniesz czuć, jak ogarnia cię dzika pasja.

Ostry seks jest gorący. Bardzo gorący. Utrata kontroli. Uwolnienie zahamowań. I nie zapominajmy o pasji… Dzisiaj przedstawię ci kilka naprawdę ekscytujących pomysłów na ostry seks, które możesz wypróbować ze swoim mężczyzną. Niektóre z tych pomysłów przenikają do królestwa BDSM, więc nie zdziw się, jeśli niektóre z tych ostrych sugestii seksualnych będą dla ciebie trochę „za mocne”. Zanim zacznę, chcę omówić kilka bardzo ważnych aspektów ostrego seksu, aby upewnić się, że czerpiesz z niego jak najwięcej przyjemności.

Ostry seks nie jest przyjemnością do uprawiania na codzień

Sex na ostro uzależnia. Ale jeśli masz go każdego dnia, szybko się nudzisz i nie będzie tak przyjemnie, jak na początku. Więc nawet jeśli jest to obecnie twój ulubiony rodzaj seksu, spróbuj zróżnicować swoje ruchanie i lekko ogranicz to, jak często wybierasz tą ostrzejszą opcję. 

Połącz to z powolnym, zmysłowym seksem przy świecach, a także z szybkimi sekwencjami lub po prostu seksem oralnym lub nawet seksem analnym. W ten sposób nie zabraknie Ci zbyt gwałtownych pomysłów na seks i zawsze będziesz na nie chętnie czekać. 

Bardzo ostry seks wymaga dobrej komunikacji

To, że ostry seks jest teraz trendy, nie znaczy wcale, że Twoja partnerka będzie chciała go uprawiać. Jednym błędem, który może zrujnować ostry seks jednemu z was lub obojgu, jest niewłaściwe komunikowanie sobie nawzajem tego, czego oboje pragniecie i potrzebują w łóżku. Staje się to szczególnie skomplikowane w trakcie uprawiania ostrego seksu, ponieważ oboje będziecie pochłonięci pasją, co utrudni skupienie się na tym, jak się czuje twój partner. Dlatego zawsze radzę, abyś używała słowa bezpieczeństwa ze swoim mężczyzną. 

A jeśli nie masz już słowa bezpiecznego, którego używasz ze swoim mężczyzną, przedyskutuj je ze swoim mężczyzną i upewnij się, że wybrałaś jedno, które oboje rozumiecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o słowach zabezpieczających, zapoznaj się ze szczegółowym artykułem Wikipedii na temat słów kluczowych do użycia podczas sexu na ostro. 

Teraz podpowiem ci parę pomysłów i technik ostrego seksu, zobacz czy którekolwiek z nich przetestujesz na własnej skórze… 😏

Od czego zaczyna się ostry seks? Od zdominowania partnera

Prawdopodobnie najbardziej oczywistym pomysłem na ostry seks jest to, że ty lub twój mężczyzna naprawdę dominujecie nad drugim. Dla wielu facetów łatwo jest zdominować partnerkę w sypialni. Ale co jeśli chcesz agresywnie zdominować swojego mężczyznę? 

Zamiast czekać, aż twój facet zrobi z tobą cokolwiek, złap go i zrób z nim co chcesz. Złap go za rękę i przyciągnij do pocałunku. Złap go za rękę i zaprowadź do sypialni. 

Złap go za rękę, zepchnij na łóżko i zacznij rozbierać. Będziesz zdziwiona, jak łatwo jest nakręcić facetów, kiedy to ty przejmujesz prowadzenie. 

Zdobądź to, czego chcesz – Czasami może być tak gorąco, gdy twój mężczyzna cię złapie i weźmie to, czego chce, bez dbania o to, czy jesteś zadowolona, czy nie. Czas zamienić się rolami. Kiedy następnym razem będziesz się wygłupiać, nie daj mu szansy na przejęcie inicjatywy. 

Połóż go na plecach, usiądź na nim okrakiem i zacznij ujeżdżać go, by dostać to, czego chcesz. Twój mężczyzna będzie bardzo zaskoczony, jeśli nigdy wcześniej nie robiłaś z nim czegoś takiego.

Zostaw na nim ślady – to świetny dodatek do ostrego seksu

Drapanie i gryzienie nie jest czymś, co normalnie robiłabyś komuś, na kim ci zależy. Ale kiedy uprawiasz ostry seks, nie ma lepszego sposobu, aby pokazać swojemu partnerowi, jak się masz, niż wbić paznokcie w plecy i mocno je przytrzymać. To samo dotyczy gryzienia. 

Nie obawiaj się delikatnie ugryźć i skubnąć szyję, płatek ucha i ramiona mężczyzny, gdy cię penetruje. Interesującą rzeczą w gryzieniu i drapaniu twojego mężczyzny podczas ostrego seksu jest to, że trudno jest to udawać. Jeśli naturalnie nie masz ochoty robić mu tego, gdy uprawiasz ostry seks, to poczujesz się do tego zmuszona, a co za tym idzie – twój facet na stówę to zauważy. 

Ostry seks nie obejdzie się bez szarpania za włosy

Pomysł na szorstki seks, który jest znacznie łatwiejszy do wykonania, to chwytanie za włosy i drapanie skóry głowy. Jest jednak właściwy i zły sposób na to, jak to zrobić. 

Właściwa droga – Delikatnie wepchnij paznokcie w kark mężczyzny i do jego skóry głowy z tyłu. Kiedy dotrzesz do czubka jego skóry głowy, delikatnie oderwij włosy od nasady i delikatnie pociągnij je, spuszczając dłoń z powrotem. 

Twój uchwyt powinien być wystarczająco mocny, aby twój facet to odczuwał, ale wystarczająco luźny, aby jego włosy łatwo przechodziły przez palce, gdy pociągasz dłoń w dół. Przez cały czas twoje paznokcie powinny delikatnie wciskać się w jego skórę głowy.

Niewłaściwy sposób – Istnieje wiele złych sposobów na złapanie jego włosów i skóry głowy, które sprawią, że ostry seks będzie bolesny i mało przyjemny dla twojego mężczyzny. 

Są to: Chwyć włosy z dowolnego miejsca poza korzeniami. Chwyć włosy z dowolnego miejsca poza grzbietem skóry głowy. Trzymaj je zbyt mocno. Wbijaj paznokcie ze zbyt dużą siłą. 

Ostry seks – jak sprawić, żeby był przyjemny i bezpieczny?

Powolny, zmysłowy seks z mnóstwem dotykania i zabawy sutkami – wszystkie te niesamowite rzeczy mogą być naprawdę świetne. Ale nie każdy chce tego przez cały czas. Ziemniaki z fasolą i serem to mój ulubiony posiłek wszechczasów, ale teraz nie chcę go jeść co wieczór, prawda?

„Szorstki i ciężki upadek seksualny może być wspaniałym, wyzwalającym doświadczeniem między partnerami, które może pomóc uwolnić napięcie, ponownie rozpalić pasję, poprawić komunikację i zapewnić głęboką satysfakcję fizyczną i psychiczną” – mówi ekspert ds. seksu.

 Jeśli zastosujesz się do kilku podstawowych wskazówek, możesz uzyskać ostry seks, który będzie jednocześnie bezpieczny:

Ostry seks zaczyna się od szczerej rozmowy

Więc chcesz być bardziej namiętny i dominujący w łóżku, ale nie wiesz, jak podejść do tematu ze swoim partnerem? Nie bój się, są szanse, że w pewnym momencie fantazjowaliście o czymś podobnym. Podejmij temat z pewnością siebie, pokaż partnerowi, że wiesz, o czym mówisz i że chcesz zgłębić ostry seks tylko wtedy, gdy oboje poczujecie się komfortowo. 

Zgódź się na bezpieczne słowo, które pomoże wam obojgu zrelaksować się w tym doświadczeniu bez obawy o utratę kontroli. Zdecyduj się na granice i upewnij się, że oboje jesteście po tej samej stronie na temat tego, jak daleko chcecie się posunąć, zanim wskoczycie do łóżka, aby później nie musieć zajmować się pytaniami, nieporozumieniami i niespodziankami.

Uprawiając ostry seks używaj lubrykantu

Nie da się zaprzeczyć, że ostry seks jest nieco ryzykowny, bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny. „Możesz zminimalizować ryzyko zasinienia pochwy i złamań prącia, upewniając się, że jesteście odpowiednio nawilżeni. Kiedy używasz prezerwatyw podczas ostrego seksu, lepiej wybrać grubszy rodzaj prezerwatywy, aby mieć pewność, że się nie rozerwie.

Musisz się zrelaksować

Choć brzmi to na dość łatwe zadanie, wszyscy jesteśmy wychowywani i uczeni, aby zachować rezerwę w naszej seksualności i rzadko daje się nam okazję, by pozwolić naszym wewnętrznym bestiom ryczeć. Spędź popołudnie, budując swoją potrzebę i pragnienie ciała partnera, dotykaj i oszczędzaj całe pragnienie satysfakcji seksualnej. Odpal filmy porno! Ich oglądanie może Cię odpowiednio nakręcić. Kiedy już będziesz mieć okazję, uwolnij na sobie całą stłumioną energię.

Dbanie o siebie po seksie 

To jednej z najważniejszych elementów ostrego seksu. Nie zapomnij zaopiekować się swoim partnerem po wykonaniu czynu. Ostry seks może wydawać się niesamowicie dziki i zwierzęcy, a zatem może później prowadzić do bezbronnych chwil. Spędź trochę czasu przytulając się i rozmawiając ze sobą, weź razem długą gorącą kąpiel, napij się herbaty – po prostu być obok.