Seks dwóch kobiet – na czym polega lesbijski seks

Choć tylko jeden miesiąc w roku nazywany jest miesiącem dumy osób LGBT, my staramy się być dumni przez cały rok! Ale to, że czujemy się dumni, absolutnie nie oznacza, że jesteśmy… doświadczeni.

Początki w świecie seksu LGBT mogą być w najlepszym przypadku onieśmielające, a w najgorszym – możesz się poczuć, jakbyś stała u podnóża ogromnej gejowskiej góry, na którą wolałabyś się w ogóle nie wspinać.

Wiemy już naprawdę wiele o seksie dwóch kobiet, który otacza nas właściwie z każdej strony. Jednocześnie seks między dwójką kobiet często może wydawać się wielkim znakiem zapytania, a seksualne satysfakcje podczas seksu między kobietami wcale nie są czymś “gwarantowanym”.

Krąży wiele dezinformacji, więc dzisiaj chcę wyjaśnić tę sprawę i dać wam kilka wskazówek dotyczących lesbijskiego seksu i tego, jak uprawiać seks na początku związku z inną kobietą.

Na początku porozmawiaj z kobietą

Ach tak, ta stara kwestia oficjalnego coming out’u i rozmowy o tym, czym tak naprawdę dla Ciebie jest sex. Czy może być coś bardziej dziwnego od przetwarzania swoich uczuć dotyczących seksu, zanim do niego dojdzie? Możliwość szczerej rozmowy z osobą, z którą masz zamiar uprawiać seks, jest nie tylko ważna dla Twojego zdrowia emocjonalnego i fizycznego, ale jest wręcz niezbędna do dobrego seksu!

Ponieważ seksualna kompatybilność dwóch osób z waginami nie jest oczywista na pierwszy rzut oka, więc rozmowa o tym, co lubisz, a czego nie, jest po prostu konieczna w tej sytuacji. Może lubisz wibratory, być może nie potrafisz dojść bez jednoczesnej stymulacji łechtaczki i pochwy, a może lepiej się czujesz dając niż biorąc.

Tak czy inaczej, rozmowa o seksie przed pójściem do łóżka jest niesłychanie ważna, zwłaszcza dla seksu homoseksualnego. Nie wspominając o tym, jak ważne jest, aby mówić o chorobach przenoszonych drogą płciową, gdy mają się spotkać dwie pochwy. Prezerwatywy dopochwowe mogą być niezbyt komfortowe, ale istnieją inne sposoby na zachowanie bezpieczeństwa, w tym tamy dentystyczne, używanie prezerwatyw na zabawkach erotycznych, częsta zmiana prezerwatyw, aby uniknąć mieszania się płynów pochwowych i używanie lateksowych rękawiczek. Na początku może być trochę niezręcznie i niewygodne, ale bezpieczeństwo to podstawa, a do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Zauważ, że staram się używać stwierdzenia „dwie waginy” lub osoby z pochwami zamiast dwie kobiety. Robię to, ponieważ Twoja partnerka może nie identyfikować się jako kobieta albo partner lubi nazywać swoje genitalia „waginą”. I to jest w porządku! Upewnij się, jak chcą, żeby do nich mówić podczas seksu i jakich słów lubią używać, aby opisać swoje genitalia. Komunikacja jest zawsze najlepszym sposobem, aby zapewnić komfort w nowej podróży i sprawić, że Twoja sprośna gadka będzie jeszcze skuteczniejsza.

Dowiedz się, co lubisz i co Cię podnieca

Macie takie samo „podwozie”, więc czemu nie poćwiczyć najpierw na sobie? Zanim zaczniesz zajmować się pochwą partnerki, skup się najpierw na swojej własnej. Zrozumienie tego, co lubisz i jak lubisz sprawiać sobie przyjemność, nauczy Cię wiele o zadowalaniu innej waginy. Więc poświęć trochę swojego czasu i zrób jedną lub dwie sesje masturbacji solo, aby dowiedzieć się, co dokładnie lubisz, zanim zaczniesz uprawiać seks. Umiejętność opisania tego, co lubicie, pomoże Twojej partnerce cieszyć się Tobą i dostarczy Ci wielu informacji na temat obsługi jej genitaliów, mając na uwadze, że wszyscy lubimy różne rzeczy. Poza tym: to jest naprawdę fajne!

Pieszczenie dziewczyny/kobiety rękoma

Okej, teraz, gdy już wiesz, co lubisz i jak o tym rozmawiać, skupmy się na Twoich dłoniach. Są jednymi z najważniejszych narzędzi do seksu!

Upewnij się, że masz czyste ręce, obcięte paznokcie i lateksowe rękawiczki gotowe do użycia, ponieważ to właśnie one idą na pierwszą linię frontu. Kiedy Ty i Twoja partnerka będziecie gotowe, aby się na wzajem dotknąć, zacznijcie delikatnie i używajcie dużo lubrykantu. Każdy ma inny poziom delikatności, więc bez względu na to, jak bardzo jesteś pewna siebie z wibratorem lub dildo, proponuję zacząć od zabawy dłońmi (chyba że ustaliłyście wcześniej inaczej).

Poświęć trochę czasu na zbadanie ręką całej okolicy pochwy i dużo rozmawiajcie. Pytaj o każdy najdrobniejszy szczegół. Czy w tym miejscu jej się podoba? Czy lubi szybko? Czy woli wolno? Więcej lubrykantu? Czy mniej? Czy chce tylko, abyś dotykała jej łechtaczki? A może chce poczuć Twój palec w pochwie? Jeśli tak, to jak głęboko? Zacznij powoli i utrzymuj komunikację przez cały czas.

Kolejna ważna wskazówka: jeśli włożysz palce do pochwy partnerki, spróbuj znaleźć kąt, pod którym możesz trzymać nadgarstek prosto i używać mięśni całej ręki do wykonywania ruchów posuwistych. Możesz nawet podtrzymywać nadgarstek drugą ręką, jeśli Ci to pomoże. Uwierz mi, dzięki temu Twoja nowa zabawka erotyczna wytrzyma O WIELE dłużej, a Twój nadgarstek będzie Ci później wdzięczny.

W stosunku seksualnym lesbijek nie chodzi tylko o orgazm

Nikt nie zaczął grać w koszykówkę i od razu trafiał każdy rzut za trzy punkty. Kiedy zaczynasz uprawiać lesbijski seks, może to być trochę niechlujne, zajmować dużo czasu i być wręcz niezręczne.

Ale tutaj chodzi o podróż, a nie cel. Tylko dlatego, że nie dałaś partnerce orgazmu w ciągu pierwszych 20 minut, nie oznacza porażki. W rzeczywistości, im mniej skupiasz się na orgazmach, a zamiast tego skupiasz się na przyjemności, tym większe jest prawdopodobieństwo, że będziesz w tym dobra. A ponieważ pochwy mogą doświadczać wielokrotnych orgazmów, kiedy już tam dotrzesz, okaże się, że warto było czekać. Robimy to nie dla tego punktu kulminacyjnego, tylko dla wspaniałego doświadczenia bliskości i intymności. Przestań więc się martwić o orgazm i zacznij myśleć o doznawanej przyjemności tu i teraz. W ten sposób Ty i Twoja partnerka będziecie miały o wiele więcej zabawy. Obiecuję.

Każda dziewczyna powinna odkrywać siebie i swoje pragnienia

Poszperaj trochę w internecie i poczytaj o zabawkach erotycznych. Istnieje ogromna ilość przeróżnych wibratorów, sztucznych penisów, zatyczek i innych wspaniałych dodatków, które mogą urozmaicić wasze łóżkowe przygody.

Zaczynaj powoli. Dużo rozmawiaj. Nieustannie upewniaj się, że wszystko jest ok. Z czasem pogłębiaj waszą bliskość. Pamiętaj o tym, że nie chcesz, aby ktoś został zraniony, a całe doświadczenie zostało zrujnowane. Obiecuję ci, małymi kroczkami w końcu dojdziesz do tej szalonej sceny seksu, którą masz w głowie.