Jak w delikatny sposób wprowadzić do sypialni ostry seks?

Droga Redakcjo, 

Dzięki za wszystkie triki i porady. Mam pytanie dotyczące wprowadzania zniewolenia i ostrego seksu do naszej rutyny seksualnej z moim nowym partnerem. Jak mamy to robić? Od czego zaczynać? Ostatnio mój facet nie na żarty się przestraszył, gdy poprosił go o to, żeby mnie poddusił. Nie wiem w jaki sposób mam wytłumaczyć swoim partnerom, że lubię naprawdę ostrą jazdę. Pomożecie mi w tym?

Aga

Droga Ago, 

Przede wszystkim cieszę się, że poruszyłaś ten temat. Początki eksperymentów z ostrym seksem nie zawsze są łatwe. Wiele kobiet boi się pokazać swoją dziką stronę swoim partnerom, bo to wciąż temat tabu. Kobiety stresują się tym, że mogą być źle zrozumiane albo ocenione. Sam fakt tego, że wiesz co Cię podnieca i nie boisz się wprowadzać tego do sypialni niezmiernie mnie cieszy i rozumiem dzięki temu to, że jesteś cholernie dojrzałą seksualnie osobą i inspiracją dla naszych czytelników. 

Mimo to, że sama jesteś gotowa na eksperymentowanie z BDSM, zaangażowanie i zainteresowanie w tych tematach Twojego partnera to zupełnie inna historia. Mimo tego, że coraz częściej i głośniej rozmawiamy o fetyszach i upodobaniach seksualnych, to wielu mężczyzn wciąż jest onieśmielonych ostrym seksem. Pomyśl o tym z tej strony – facetom przez całe życie powtarza się to, że muszą oni traktować kobiety z szacunkiem. Gdy nagle ich partnerka prosi ich o podduszanie (lub innego rodzaju perwersyjne gierki), nie wiedzą, co mają robić. 

Nie oznacza to wcale tego, że powinnaś zapomnieć ostrej zabawie jako takiej. Oznacza to po prostu, że możesz chcieć wchodzić do świata BDSM lekkim krokiem i ostrożnie zapoznać z tym światem swojego partnera. Spraw, żeby był to przyjemny i łatwy wykład (albo kilka wykładów), a będziesz w stanie szybko przywitać go w klubie miłośników ostrego seksu! 

Świetnym sposobem na wciągnięcie swojego partnera do świata ostrego seksu jest komunikacja. Najważniejsze jest wyczucie czasu, jeśli chodzi o przeprowadzenie tego typu rozmów. Proponowanie nowej formy seksu, albo krytykowanie swojego partnera za jego wyczyny w sypialni w trakcie uprawiania seksu może być po prostu nie na miejscu. Zamiast rzucać na swojego partnera bombę o nazwie “Mam ochotę na naprawdę ostry seks” w łóżku, spróbuj zaproponować mu to i porozmawiać o tym poza sypialnią. 

Kolejnym dobrym sposobem i niezłą wskazówką jest to, żeby podejść do tematu w formie sprośnej gadki. Seksowny opis tego, na co masz ochotę po pracy, może naprawdę podniecić faceta i pomóc mu “wczuć się”. Możesz również powiedzieć mu, że podnieca Cię to, gdy on przejmuje kontrolę. Wielu mężczyzn ekscytuje się na myśl o byciu dominującym partnerem, więc jeśli jeśli dajesz facetowi tę moc, głaskasz jego ego, a dzięki temu łatwiej go będzie “zaprosić” do spróbowania czegoś nowego. 

Jeśli już go przekonasz, to nadszedł czas, aby nauczyć go jak to robić. W przeciwieństwie do tego, co myślisz, nie każdy z natury wie, jak podduszać inną osobę w sposób najbardziej seksowny z możliwych. Nie możesz przecież po prostu owinąć rąk wokół czyjejś czyi i ściskać w przypadkowych miejscach. Jego dłonie powinny znajdować się po bokach szyi i nie mogą dociskać tchawicy, bo wtedy cała zabawa przestanie być przyjemna. 

Świetnym sposobem na wyjaśnienie mu tego, co ma robić, jest pokazanie mu tego na własnej skórze – spróbuj go poddusić i spytaj jak się czuje i czy podoba mu się to. 

Jeśli zależy Ci na jak najprzyjemniejszym ostrym seksie, nie zapomnij omówić ze swoim partnerem bardzo ważnego tematu – kwestii zgody i używania słów bezpieczeństwa. Dzięki temu obydwoje będziecie się czuli bardziej komfortowo podczas całej zabawy. 

Tak długo, jak rozmawiacie i omawiacie to, co Wam pasuje, a co nie, nie powinniście mieć problemu z odkrywaniem tajemniczego i czasami mrocznego świata BDSM, a uwierzcie mi – odkrywać warto. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *