Jak urozmaicić seks – 5 nowych sposobów

Mówiąc o ciekawym seksie, nie mam na myśli wspinaczki na szczyt tylko po to, abyście mogli to zrobić, wisząc na jakimś klifie. Chodzi mi bardziej o wyjście z sypialni do innej części mieszkania.

Nawet seks może stać się nudny, jeśli robi się dokładnie to samo każdego wieczoru. Dlatego przedstawię wam teraz kilka sposobów na to, jak sprawić, aby wasz seks był ciekawszy i pełen przygód.

Już dziś możecie skorzystać z poniższych rad.

Jeśli chcecie urozmaicić życie seksualne – wyjdźcie z sypialni

Zmiana lokalizacji może okazać się nowością i zwiększyć pożądanie. Wykorzystajcie pralkę podczas wirowania, wskoczcie pod gorący prysznic, który podniesie temperaturę między wami lub pójdźcie na kanapę, która pomoże wam przyjąć pozycje, które po prostu nie są możliwe do wykonania w łóżku (pomyślcie tylko, co możecie zrobić z pomocą kilku poduszek i podłokietnika).

Jak urozmaicić seks? Stwórzcie listę miejsc, w których chcecie to zrobić

Wypisz wszystkie możliwe miejsca w swoim domu, i poza nim, które mogą okazać się fajną lokalizacją, żeby to zrobić. Sprawdźcie, ile pozycji z listy uda się wam zaliczyć w ciągu miesiąca.

Urozmaić swoje życie erotyczne oglądając film…

Wspólne oglądanie filmów erotycznych może nie tylko was podniecić, ale także okazać się świetnym sposobem na odkrycie nowych ruchów do wypróbowania w sypialni.

Wybierz film, z którym czujesz się komfortowo i użyj go jako wskazówki, aby pokazać swojemu partnerowi, co Cię kręci i czego nie możesz się doczekać, aż zrobicie sami.

Nowe sposoby gry wstępnej? Podziel się swoimi zabawkami!

Twoja ulubiona zabawka erotyczna nie musi być zarezerwowana jedynie dla Twojej przyjemności podczas masturbacji. Podgrzej atmosferę między wami, zapraszając do zabawy swoją ulubioną zabawkę. Dzięki temu możesz przypadkiem dowiedzieć się kilku nowych rzeczy o preferencjach seksualnych swojego partnera.

Prezent dla Twojego partnera: wibracje mogą okazać się wyjątkowo przyjemne w trakcie seksu.

Urozmaicenie życia seksualnego poprzez wprowadzenie nowych gier i zabaw

Zupełne poddanie się czyjejś kontroli poprzez związanie oczu, rąk i nóg może być niesamowicie podniecające, nie wspominając o orgazmie, który zmieni Twoje postrzeganie świata.

Możecie zacząć na spokojnie – niech partner położy się na brzuchu, a Ty najpierw zawiąż mu oczy. Później delikatnie zwiąż mu nadgarstki nad głową krawatem lub szalikiem. Następnie zrób mu zmysłowy masaż ciepłym olejkiem. Gdy atmosfera będzie już naprawdę gorąca, możesz przejść do sedna sprawy.

Pamiętaj, życie jest przygodą i musisz się cieszyć urokami swojego związku! Ciesz się nim, uprawiając seks w jak największej liczbie miejsc. Nie zapomnij mieć przy sobie pomocnych rekwizytów i otwórz swój umysł. Nie bój się nowości i zmian. Pamiętajcie, najlepsze jest jeszcze przed nami, a do urozmaicenia seksu nie potrzebujesz wiele! 😈