Jak urozmaicić seks – 5 nowych sposobów

Sprawdzie sobie przyjemność na nowo.

Mówiąc o ciekawym seksie, nie mam na myśli wspinaczki na szczyt tylko po to, abyście mogli to zrobić, wisząc na jakimś klifie. Chodzi mi bardziej o wyjście z sypialni do innej części mieszkania.

Nawet seks może stać się nudny, jeśli robi się dokładnie to samo każdego wieczoru. Dlatego przedstawię wam teraz kilka sposobów na to, jak sprawić, aby wasz seks był ciekawszy i pełen przygód.

Już dziś możecie skorzystać z poniższych rad, nie tylko w swojej sypialni.

Jeśli chcecie urozmaicić życie seksualne – wyjdźcie z sypialni

Zmiana lokalizacji może okazać się nowością i zwiększyć pożądanie. Wykorzystajcie pralkę podczas wirowania, wskoczcie pod gorący prysznic, który podniesie temperaturę między wami lub pójdźcie na kanapę, która pomoże wam przyjąć pozycje, które po prostu nie są możliwe do wykonania w łóżku (pomyślcie tylko, co możecie zrobić z pomocą kilku poduszek i podłokietnika).

Sprawdź jak urozmaicić stosunek wprowadzając nowe elementy do waszego życia intymnego.

Jak urozmaicić życie intymne? Stwórzcie listę miejsc, w których chcecie to zrobić

Wypisz wszystkie możliwe miejsca w swoim domu, i poza nim, które mogą okazać się fajną lokalizacją, żeby to zrobić. Sprawdźcie, ile pozycji z listy uda się wam zaliczyć w ciągu miesiąca.

Urozmaić swoje życie erotyczne oglądając film…

Wspólne oglądanie filmów erotycznych może nie tylko was podniecić, ale także okazać się świetnym sposobem na odkrycie nowych ruchów do wypróbowania w sypialni. Może dzięki nim rozbudzisz w sobie fantazje erotyczne.

Wybierz film, z którym czujesz się komfortowo i użyj go jako wskazówki, aby pokazać swojemu partnerowi, co Cię kręci i czego nie możesz się doczekać, aż zrobicie sami.

Klasyki, o których czasem zapominamy

Niejednokrotnie po ciężkim dniu pracy nie mamy na nic siły. Często też będąc w stałym związku, rezygnujemy z gry wstępnej, a tym bardziej takiej, która wymaga od nas przygotowania. My jednak proponujemy raz na jakiś czas wykrzesać odrobinę chęci i przełamać wkradającą się rutynę miłymi akcentami.

Zabierz ją/ jego na kolacje! Romantyczna kolacja we dwoje, menu z afrodyzjaków może wprawić Was w zmysłowy nastrój. Warto podkreślić, iż romantyczna kolacja nie musi mieć nic wspólnego z wytworną ucztą z homarami w roli głównej. Nie chodzi o to, by zabłysnąć jako szef kuchni a sprawić partnerowi przyjemność i przygotować coś, co lubi.

Jeśli kolacja to za duży wysiłek proponujemy wspólną kąpiel. Pieszczoty, pocałunki przy miękkim blasku świec – zanurzcie się w ciepłej wannie lub pod prysznicem. Poczujcie, jak woda delikatnie spływa po Waszych ciałach, otulając Wasze zmysły. Możecie się nawzajem myć, eksplorować i dotykać swoje ciała, poznając je na nowo. Wzajemne pieszczoty w tej intymnej atmosferze wyzwoli podniecenie i stworzy “napięcie” które doprowadzi do zbliżenia – może nawet już w kąpieli.

Kolejnym niesamowitym doświadczeniem jest masaż świecami. Wybierzcie specjalne świeczki do masażu, które po zapaleniu zamieniają się w aromatyczny olejek. Zapalajcie je, aby stworzyć romantyczną atmosferę, a następnie delikatnie aplikujcie ciepły olejek na ciała swoje i partnera. Wykorzystujcie różne techniki masażu, aby dostarczyć sobie wzajemnie przyjemności. Delikatne pieszczoty, gładkie ruchy i masaże punktów erogennych sprawią, że zatracicie się w rozkoszy i zbudujecie silne połączenie między sobą.

życie seksualne

Nowe sposoby gry wstępnej? Podziel się swoimi zabawkami!

Twoja ulubiona zabawka erotyczna nie musi być zarezerwowana jedynie dla Twojej przyjemności podczas masturbacji. Podgrzej atmosferę między wami, zapraszając do zabawy swoją ulubioną zabawkę. Dzięki temu możesz przypadkiem dowiedzieć się kilku nowych rzeczy o preferencjach seksualnych swojego partnera.

Wykorzystanie gadżetów erotycznych otwiera możliwość masażu całego ciała, co może przynieść odprężenie, relaks i pogłębić poczucie bliskości.

Wzbogacanie życia intymnego jest możliwe na każdym etapie związku, jednak kluczem do tego jest otwarte komunikowanie swoich potrzeb, wzajemne zrozumienie i gotowość do eksperymentowania. Dzięki temu łatwiej jest poznać oczekiwania drugiej osoby, nawet po wielu latach wspólnego życia.

Prezent dla Twojego partnera: wibracje mogą okazać się wyjątkowo przyjemne w trakcie seksu.

Nie wstydź się i postaw na nowe doznania!

Urozmaicenie seksu poprzez wprowadzenie nowych gier i zabaw

Zupełne poddanie się czyjejś kontroli poprzez związanie oczu, rąk i nóg może być niesamowicie podniecające, nie wspominając o orgazmie, który zmieni Twoje postrzeganie świata.

Możecie zacząć na spokojnie – niech partner położy się na brzuchu, a Ty najpierw zawiąż mu oczy. Później delikatnie zwiąż mu nadgarstki nad głową krawatem lub szalikiem. Następnie zrób mu zmysłowy masaż. Gdy atmosfera będzie już naprawdę gorąca, możesz przejść do sedna sprawy.

Kreatywne podejście do życia intymnego nie musi być ograniczone do penetracji. Istnieje wiele innych sposobów na ożywienie atmosfery.

Pamiętaj, życie jest przygodą i musisz się cieszyć urokami swojego związku! Ciesz się nim, uprawiając seks w jak największej liczbie miejsc. Nie zapomnij mieć przy sobie pomocnych rekwizytów i otwórz swój umysł. Nie bój się nowości i zmian. Pamiętajcie, najlepsze jest jeszcze przed nami, a do urozmaicenia seksu nie potrzebujesz wiele!