5 wskazówek, dzięki którym seks pod prysznicem stanie się niezapomniany

Sypialnia to świetne miejsce do igraszek erotycznych, z drugiej strony, czemu by tak nie wypróbować czasami nowych miejsc po to,  by zaznać nowych doznań seksualnych? A gdzie indziej, jeśli nie pod prysznicem, seks może nabrać pikanterii i stać się intrygującym?

1. Kabina prysznicowa to doskonałe miejsce na szybki seks przed pracą.

Obracając się między pracą, obowiązkami, domem i życiem społecznym nie zawsze łatwo jest znaleźć czas na seks. Właśnie wtedy najlepiej jest sobie przypomnieć o seksie pod prysznicem. Tak czy inaczej, codziennie z rana idziemy pod prysznic, rozbieramy się. Do tego, nie musimy sobie zakrzątać głowy higieną — namydlamy się, myjemy ciało, później je suszymy. Zadziw partnera — dołącz przy kąpieli lub też zaproś na wspólny prysznic. Dopóki woda się rozgrzeje, zostanie sporo czasu na miłosne zabawy, a to idealny początek każdego dnia. Czy podkradanie czasu na przyjemności nie jest przyjemne? Seks pod prysznicem wzmocni doznania i pasję między wami, sprawi, że poczujecie się jeszcze bliżsi.

2. Gorąco sprawia, iż ciało jest swobodniejsze

Gorąco odpręża mięśnie i stawy, a wszystkie napięcia opuszczają ciało, staje się ono bardziej giętkie. Gorący prysznic polepsza też krążenie, skóra staje się bardziej wrażliwa. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, seks pod prysznicem może prowadzić do dużo mocniejszych doznań. Bardziej giętkie ciało to świetna rzecz biorąc pod uwagę to, iż dobranie wygodnej pozycji seksualna pod prysznicem dla obu partnerów to nie lada wyzwanie.

3. Miej pod ręką lubrykant

Jednym z minusów seksu w wodzie (pod prysznicem, w basenie, w wannie) to fakt, iż woda zmywa naturalną lubrykację. Im bardziej sucha pochwa, tym mniej przyjemności w czasie igraszek, co gorsza, pocieranie może doprowadzić do pojawienia się małych ranek. Żeby tego uniknąć, pod ręką warto mieć lubrykant. Ginekolog z Nowego Jorku, autorka książki „The Complete A to Z for Your V“ („Od A do Z dla Twojej V”) Alyssa Dweck radzi wybierać jak można naturalniejszy lubrykant lub olejek, na bazie wody, a nie silikonu. Co prawda te na bazie wody dużo szybciej się zmywają, przez co możecie ich potrzebować w większej ilości.

4. To idealne miejsce na seks podczas okresu

Nie ma potrzeby na wyrzekanie się seksu podczas okresu, jednak dużo kobiet czuje dyskomfort w jego czasie — jednym dolegają bóle brzucha, inne nie chcą zabrudzić pościeli. Prawdą jest jednak to, iż seks podczas menstruacji ma pozytywny wpływ na zdrowie, a seks pod prysznicem pozwoli nam uniknąć zabrudzeń pościeli!

5. Najlepsze pozycje to stabilne pozycje

Tak jak seks na kanapie, seks pod prysznicem ma swoje miejsce w małej przestrzeni, ciała przylegają do siebie, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się dotykać i całować na maksa! Z drugiej strony, nie tak łatwo jest wybrać pozycję, która byłaby wygodna dla obu stron. Lekarka A. Dweck radzi, aby wybierać takie ruchy, które zapewniłyby stabilność. Oto jeden pomysł — wstań i lekko się pochyl do przodu tak, aby partner mógłby wejść od tyłu, a Ty mogłabyś się oprzeć rękoma o ścianę, w taki sposób pozycja nabierze stabilności. Inny pomysł — wstańcie naprzeciwko siebie, partnerka zarzuca partnerowi nogi na biodra po to, żeby ten mógłby wygodnie wejść. Dobrym pomysłem jest też seks oralny, trzeba tylko nie zapomnieć o ręczniku pod kolana.

5 comments

  1. Moim zdaniem seks pod prysznicem nadaje się najbardziej podczas okresu. Bo w sumie mam wtedy największą chcicę, a trochę głupio tak brudzić pościel.

  2. Ja mam lepszą historię. Uprawiałam seks pod prysznicem z gościem, i w pewnym momencie za bardzo się oparłam o kafelki. Rezultat – dziura w ścianie i śmiech do posikania się. Polecam seks pod prysznicem! :DDD

Comments are closed.