Czym jest rimming – czy lizanie odbytu może być przyjemne?

Fraza “Pocałuj mnie w dupę” nie jest już tylko ulubionym hasłem gimnazjalistów, ale może też być sposobem na miłe spędzenie piątkowego wieczoru. Rimming (czy też analingus) to rodzaj seksu oralnego, polegający na stymulowaniu odbytu partnera. Kto ma ochotę na małe “co nieco” w okolicach odbytu?

Rimming – jak to robić?

Ten rodzaj seksu mogą uprawiać wszyscy, niezależnie od orientacji seksualnej, jednak największa popularność rimming zdobywa oczywiście wsród mniejszości homoseksualnej. 

Czym dokładnie jest rimming? Dla jednych jest to forma gry wstępnej, inni natomiast myśląc o seksie oralnym mają w głowie tylko i wyłącznie tego rodzaju pieszczoty analne. Stymulacja odbytu sprawia ogromną przyjemność zarówno dla osoby stymulowanej, jak i stymulującej dzięki wielości zakończeń nerwowych wokół odbytu.

Ok, jeśli udało mi się Ciebie przekonać i masz ochotę na odkrycie przyjemnych doznań, to w sumie od czego masz zaczynać? Już mówię.

Warto jest zacząć od umieszczenia głowy w pobliżu odpowiedniego obszaru (tak, chodzi mi o tyłek Twojego partnera), rozsunięcia policzków i dotknięcia tyłka ustami, a potem też językiem. Można używać tu tych samych technik, co przy minetce, takich jak powolne lizanie, delikatne kółka i cała reszta, co może się spodobać obu stronom. Pozycja “na pieska” będzie prawdopodobnie dla Was najwygodniejsza, a więc warto ją wypróbować. 

Jednak podobnie jak w przypadku seksu analnego, niektórzy ludzie mają problem związany z postrzeganiem odbytnicy jako tego “brudnego” obszaru. Jeśli podejrzewasz, że w pewnym momencie zbliżającego się seksu może dojść do rimmingu, warto jest zawczasu wziąć prysznic lub ciepłą kąpiel. Cały “obszar” należy dokładnie umyć ciepłą wodą i mydłem, co sprawi, że poczujesz się dużo lepiej i łatwiej się przekonasz do lizania tyłka. W sumie szybki prysznic jest to dobra rada dla każdego i przed każdym rodzajem seksu.

Niektórzy ludzie lubią przed aktem użyć bezzapachowej chusteczki dla niemowląt, aby upewnić się, że wszystko jest super czyste. Może nie każdy chce to sobie wyobrażać, ale warto jest podczas prysznicu “wbić” mokry palec w odbyt, ażeby usunąć resztki kału z fałdek. Jeżeli chodzi o zabezpieczanie się, warto jest użyć specjalnej prezerwatywy, albo zwykłej siatki foliowej, aby chronić się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i innymi infekcjami. 

Czy oprócz chorób przenoszonych drogą płciową istnieje niebezpieczeństwo związane z przypadkowym przełknięciem kału? Wiem, obrzydliwe. Ale pewnie się nad tym zastanawiasz.

Ogólnie nie jest to niebezpieczne dla zdrowia, bo bakterie są wszędzie – zarówno w jamie ustnej, jak i odbycie, jak też na Twoim telefonie, który właśnie trzymasz w ręku. Warto pamiętać o kilku rzeczach.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli Twój partner jest zdrowy, nie ma powodów do obaw. Jeśli jednak Twój partner ma problem z jelitami (pasożyty czy częste bóle brzucha) – lepiej nie ryzykuj. 

Niektórzy ludzie decydują się na wykonanie lewatywy w ramach przygotowań do jakiejkolwiek zabawy analnej, ale nie jest to konieczne i może nawet być ryzykowne.

Potencjalnie negatywne skutki lewatywy są tak niebezpieczne, iż mogą nawet kończyć się sepsą, czyli zagrażającym życiu powikłaniem infekcji. Jeśli jesteś zdrową osobą bez problemów z jelitami, zwykły prysznic z dokładnym myciem tyłka powinien wystarczyć. 

Różne sposoby uprawiania rimmingu

Jeśli znudziła Ci się pozycja na pieska, zawsze masz dziesiątki pozycji do wypróbowania. Jeśli lubisz dominować w łóżku, a Twój partner jest bardziej uległy, pochyl się i chwyć za stół lub biurko. Następnie możesz usiąść za swoim partnerem na krześle lub uklęknąć na podłodze i przyłożyć twarz do tych słodkich pośladków. Oczekiwanie i brak możliwości spojrzenia na to, kiedy zabawa się zacznie, może być cholernie podniecające. 

Kolejną pozycją do przetestowania jest po prostu leżenie. Odbiorca leży na łóżku z biodrami i tyłkiem pochylonym do góry i poduszką umieszczoną pod miednicą. Następnie dawca kuca nam odbiorcą na kolanach, chwyta za biodra kochanka i pochyla się nad tyłkiem. 

Rimming w pop-kulturze

Desi obdarowuje Marnie pięknym rimmingiem w serialu “Dziewczyny”. I to w premierowym odcinku 4 sezonu! To się nazywa zabawa!