W jaki sposób mam używać wibratora, żeby osiągać najlepsze orgazmy

Nawet dla najbardziej doświadczonych poszukiwaczy przygód, wibratory mogą być mylące. Gdzie dokładnie je umieścić, jaka prędkość będzie optymalna, co robić dalej… to wszystko bardzo ważne pytania, a większość dostępnych na rynku wibratorów nie posiada wypasionej i dokładnej instrukcji obsługi. Dodatkowo, inwestując w dobrą zabawkę masz nadzieję, że będziesz w stanie osiągać orgazmy marzeń bez większego wysiłku, a Twoja inwestycja zaowocuje najlepszym orgazmem w Twoim życiu.

A więc, moje drogie, stworzyłam dla Was mały przewodnik – nieważne, czy jesteś nowicjuszką w świecie masturbacji, czy koneserką wibratorów – zawsze jest się przecież czemu podszkolić 😉

Wstrzymaj się ze ściąganiem majtek

Spokojnie, daj sobie chwilę. Swoją wibro-przygodę zacznij od stymulacji w majtkach albo też stwórz sobie dodatkową „barierę” prześcieradłem. Dodatkowe tekstury mogą dodać mocy doznaniom! „Dodatkowe materiały pozwalają Ci na zabawę na wyższych obrotach bez strachu o przesadną stymulację łechtaczki” – mówi Stephanie Alys, założycielka MysteryVibe.

Nie ignoruj warg

“Łechtaczka to taka góra lodowa – jest tego więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Łechtaczka wnika do warg sromowych (te płaty skóry wokół sromu), więc naciskanie zabawki na i wokół tego obszaru może być wspaniałe” – mówi Alys.

Drocz się ze sobą

„Kiedy jesteś o krok od o-mój-boże-jak-mi-dobrze, cofnij się, zamiast zwiększać obroty” –mówi Alys, „Jeżeli tak dobrze znasz swoje ciało i co do sekundy znasz każde ustawienie wibratora w celu szybkiego orgazmu, daj sobie czas i dziś właśnie zacznij od wypróbowania nowego szlaku. Gdy dasz sobie trochę czasu na nakręcenie się od nowa i odkryjesz nowy sposób, mogę zapewnić, iż doznania będą silniejsze, niż kiedykolwiek”.

Możesz też wypróbować wspólnie z partnerem ścieżkę zdalnego sterowania. Przed tym, jak Cię zacznie dotykać, każ mu droczyć się z Tobą za pomocą wibracji sterowanych dzięki We-vibe. Albo, mam lepszy pomysł! Weź zdalnie sterowany wibrator na kolację i pozwól partnerowi na rozpoczęcie gry wstępnej jeszcze przez wylądowaniem w sypialni.

Weź go na jeźdźca

Połóż się twarzą w dół, umieść wibrator pod sobą i zacznij robić to od góry. To naprawdę fajny sposób na uzyskanie nowych doznań. Aby uniknąć nadmiernej stymulacji, Alicia Sinclair, twórczyni Le Wand, zaleca „ciągłe poruszanie wibratora i bioder” przez czas gry. Dodatkowo, im więcej się poruszasz, tym więcej stref erogennych możesz odkryć.

Używaj go na całym ciele

Wibratory nie są do wyłącznego korzystania w okolicach łechtaczki i pochwy. „‚Łechtaczkowe wibracje wolę nazywać “wibracjami zewnętrznymi”, bo mogą być używane gdziekolwiek na zewnątrz ciała tam, gdzie chcesz doznać dodatkowej stymulacji”, mówi Kait Scalisi, pedagog seksualny. „Możesz ich używać na łechtaczce, wargach sromowych, jądrach, wzdłuż trzonu penisa, na sutkach, na policzku podczas seksu oralnego … i wszędzie, gdzie tylko pragniesz.”

Umieść go bezpośrednio na łechtaczce

Klasyczny sposób używania wibratora polega na umieszczeniu go bezpośrednio na łechtaczce i przesuwaniu go w przód i w tył lub ruchami okrężnymi. To świetna technika, jeśli lubisz dużo bezpośredniej stymulacji lub jesteś już wystarczająco rozgrzana i chcesz trochę szybszej akcji.

Przejdź do penetracji

Możesz korzystać z wibratora również dopochwowo. Na magiczny guziczek – punkt G – możesz trafić za pomocą zakrzywionego wibratora, przeciągając go powoli w kierunku pępka. Możesz też naśladować penetrację klasyczną za pomocą wibratora – wystarczy wkładać go i wyciągać stopniowo, aż poznasz swoje idealne tempo. Niezależnie od tego, czy korzystasz z wibratora bez podłączania go do prądu, czy też wolisz mocniejsze wibracje podczas zabaw, warto jest wypróbować wibratora do trochę ostrzejszej gry.

Podkręć seks oralny

Kobiety mogą korzystać z wibratora wewnętrznego podczas gdy ich partner będzie się zabawiał łechtaczką. Mężczyźni natomiast mogą korzystać z dobrodziejstw wibratora przykładając go do trzonu lub krocza, podczas gdy ich partnerka robi im loda. 

Przejdź do penetracji i stymulacji zewnętrznej

“Użyj zabawki z krzywizną lub palców, aby dotrzeć do punktu G, i dodaj wibrator, aby stymulować jednocześnie swoją łechtaczkę”, mówi Sinclair. „Dobrym rozwiązaniem jest też wypróbowanie zabawek 2w1, które pozwolą Ci na zabawę jedną ręką. Na rynku sporo jest zabawek stymulujących punkt G od wewnątrz i w tym samym czasie wysyłających wibracje do Twojej łechtaczki. 

Uderzając w dwa punkty przyjemności naraz, automatycznie zwiększasz intensywność. “Osiągnięcie tego poziomu przyjemności na własną rękę może dodawać Ci nieziemskiego power’a”, mówi Sinclair.

Eksperymentuj z rimmingiem

Użyj wibratora wokół obręczy odbytu Twojego lub partnera, aby poczuć przyjemne mrowienie. Jest to też świetny sposób na grę wstępną przed penetracją analną. Taka przyjemna i lekka przekąska przed daniem głównym. 

Próba penetracji analnej

Używając bezpiecznej zabawki (takiej, która ma większą podstawę, aby się “nie zgubić”) i dużej ilości lubrykantu, penetracja analna i wibracje mogą być super-przyjemne.

A może by tak wypróbować podwójnej penetracji?

Jeśli jesteś prawdziwą miłośniczką penetracji, wibratory są Twoim najlepszym przyjacielem. Wypróbuj penetracji pochwy i odbytu jednocześnie, a uwierz, poczujesz się jak w niebie, dzięki nasilającemu się uczuciu zupełnego wypełnienia. Nieważne jest to, czy do podwójnej penetracji używasz dwóch wibratorów, wibratora i palca czy też (Ty szczęściaro) wibratora i penisa, jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla pojedynczego gracza, jak i podczas zabawy z partnerem.

Użyj go, aby złagodzić skurcze

Wibratory to więcej niż tylko przyjemność: “Mało znany fakt o wibratorach – niektórzy twierdzą, że wibratory pomagają walczyć z bólami miednicy i pochwy podczas seksu”, wyjaśnia seksuolog Emma Kaywin. „Niezależnie od tego, czy to skurcze, problemy typowo kobiece, czy też potrzeba lekkiego rozkojarzenia, żeby przygotować się do penetracji i lepiej się wczuć – wibrator jest pomocnym urządzeniem, który sprawi, że nawet bóle miesiączkowe staną się bardziej znośne. “

Wypróbuj go jako masażera szyi

Niezależnie od tego, czy używasz zabawki przeznaczonej do masażu szyi, czy też przebranżawiasz właśnie swojego przyjaciela z szafki nocnej – kilka impulsów przed snem i możesz zapomnieć o bólu szyi na długo.

5 comments

  1. Hej, a powiedzcie mi proszę, w jaki sposób mam się nie wstydzić tego wejścia do seks shopu? Wiem, że głupio, bo jestem dorosła, ale dalej czuję się niezręcznie jak tam wchodzę…

    1. A próbowałaś może sklepów internetowych? Ostatnio zamówiłam sobie zabawkę i dostałam ją w bardzo dyskretnym opakowaniu, nikt by się za żadne skarby nie połapał, że w środku jest wibrator, hahaha

  2. Możecie się ze mnie śmiać, ale nie ma nic lepszego na skurcze okresowe niż butla ciepłej wody i wibrator na niskich obrotach w okolicach brzucha.

Comments are closed.