Fetysz od podszewki – masochizm seksualny

Masochizm emocjonalny i masochizm psychiczny staje się coraz popularniejszym fetyszem seksualnym. Fetysz polegający na zadawaniu bólu, poniżeniach i zadawaniu cierpienia nie zalicza się już do kategorii zaburzeń, a często jest uważany za formę “wyładowania energii”. Masochista to człowiek, dla którego ból i poczucie podniecenia idą w parze.

Dla niektórych fantazja ta zaczyna się od obrazu jedwabnego szarego krawatu – czasami element garderoby może być wystarczającym bodźcem seksualnym, ażeby dana osoba poczuła przypływ podniecenia. 

Masochizm – czy muszę się martwić tym, że mnie to podnieca?

Chociaż proza ​​w 50 twarzach Greya pozostawiała wiele do życzenia (a niewiele wyobraźni), znormalizowała ideę uprawiania ostrego seksu w związkach. Coraz więcej osób zdało sobie sprawę z tego, że seks w sypialni nie musi być zawsze waniliowy i że możliwe jest uprawianie ostrego seksu z poszanowaniem uczuć i chęci drugiej osoby. 

Oczywiście innym masochizm, zniewolenie i zabawy w stylu BDSM podobały się na długo przed E. L. Jamesem. Powieść z pewnością odegrała dużą rolę we wprowadzeniu spotkań BDSM do głównego nurtu jak też pozwoliła od nowa spojrzeć na fenomen fetyszyzmu – przestaliśmy podchodzić do fetyszyzmu jako do zaburzeń preferencji seksualnych i coraz lepiej rozumiemy to, że jest to tylko i wyłącznie osiągnięcia satysfakcji seksualnej poprzez zakładanie tych czy innych rzeczy, wyglądanie w odpowiedni sposób, itp.

Warto jednak pamiętać, że wprowadzenie masochizmu do sypialni wymaga przede wszystkim komunikacji – obie strony powinny być zgodne co do wszystkich czynności i przede wszystkim być pewne co do tego, że mają ochotę na tego typu zabawy. Oprócz omówienia szczegółów ze swoim partnerem lub partnerami odpowiedzcie sobie na pytania: jaki rodzaj doświadczenia chcecie stworzyć? Dzięki odpowiedzi na to pytanie łatwiej będzie Wam zrozumieć to, czego potrzebujecie do stworzenia odpowiedniej atmosfery, a co za tym idzie – będzie Wam łatwiej przekazać swojemu partnerowi to, na co dokładnie macie ochotę w sypialni. 

Na przykład, czy chcesz, aby seks był zabawny, szorstki czy zmysłowy? Być może chcesz być całkowicie lub częściowo powściągliwy? 

Które części ciała chcesz uwzględnić? Inne czynniki do rozważenia: Czy chcesz być związany, czy chcesz być tym, który wiąże? Jakich rodzajów materiałów do wiązania chcesz użyć?

Niezależnie od tego, czy jesteś dominującym, czy uległym, jesteśmy tu po to, aby ułatwić Ci wejście w ten świat. Te niezatwierdzone w bitwie pozycje i wskazówki powiedzą Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć swoją zabawę w stylu BDSM. 

Pomysł na masochizm w sypialni: Kajdanki z tyłu

Sprzęt: Kajdanki

Jak: Zakuj ręce partnera za plecami (lub nad głową, jeśli jest to bardziej dla niego bardziej komfortowe). Nie zgubcie klucza. Teraz już możesz zająć się oglądaniem i pieszczeniem ciała partnera! 

Zabawy masochistyczne: Przywiąż do łóżka ręce

Sprzęt: Wygodne pasy mocujące, które mieszczą się pod materacem lub wokół słupka łóżka.

Jak: Poproś partnera o położenie się na plecach i przywiąż jego/jej ręce do łóżka. Pozwól mu patrzeć, jak się zniżasz, droczysz z nim, a może nawet włączasz zabawkę i rozpoczynasz stymulację narządów płciowych. 

Masochizm od podszewki: Przywiąż do łóżka ręce i nogi

Sprzęt: Wygodne pasy mocujące, które mieszczą się pod materacem lub wokół słupka łóżka.

Jak: Niech Twój partner rozłoży się na łóżku. Gdy to zrobi, przywiąż jego ręce i nogi do czterech słupków. Może leżeć na plecach lub na brzuchu. Wskazówka: ta ostatnia ułatwia pracę podczas zabaw analnych.

Ulubione zabawy każdego masochisty: Pięty nad głową – na plecach

Sprzęt: Kajdanki lub chusty

Jak: Niech Twój partner położy się na plecach i uniesie ręce i nogi do góry, a następnie przywiąż jego kostki do nadgarstków. 

W tej pozycji drocz się z nim, pieść go ustami i być może daj się ponieść emocjom i wypróbuj rimming?

Nowa zabawy w świecie masochizmu: Głowa przy piętach – pochylona

Sprzęt: Chusty, krawaty lub kajdanki

Jak: W pozycji stojącej niech Twój partner pochyli się, a następnie przywiąż mu nadgarstki do kostek.

Masochizm dla zaawansowanych: Zabawa w kozła

Sprzęt: Kajdanki, chusty lub krawaty. Drążek rozporowy.

Jak: Niech Twój partner ustawi się w pozycji na pieska. Przywiąż mu ręce do kostek. Ręce mogą być pomiędzy nogami lub na zewnątrz. Wybierzcie wygodniejszą wersję.

Alternatywnie, można użyć drążka rozporowego, który jest narzędziem BDSM, które umożliwia rozłożenie kostek podczas zakładania mankietów na nadgarstkach. Gdy Twój kochanek jest już w bezpiecznej pozycji, podejdź do niego od tyłu i pieść go palcami lub wibratorem.