Pegging – co to jest i czy można z tego czerpać przyjemność?

Penetracja partnera plastikowym dildo może być niezłą zabawą – serio! Jeśli jest to coś, co potencjalnie może zainteresować Ciebie (i Twojego partnera), to witaj w klubie! Pegging jest czynnością seksualną polegającą na stosunku analnym, podczas którego kobieta penetruje mężczyznę (lub inną kobietę) dildo umieszczonym na specjalnym pasku. 

Teraz wpisując w okno wyszukiwarki “pegging – slownik” znajdziesz dziesiątki odpowiedzi, choć jest to stosunkowo nowy termin.

Mówiąc dokładniej termin ten powstał 15 lat temu, kiedy to znany w Stanach felietonista – San Savage, przeprowadził w 2001 roku konkurs, prosząc swoich czytelników o wybranie odpowiedniej nazwy dla tego aktu seksualnego.

Istnieje wiele stereotypów i mitów dotyczących peggingu, a najczęstszym i najgłupszym z nim jest “jeśli podoba Ci się pegging, to znaczy to, że na stówę jesteś gejem”. Jeśli podobają Ci się czynności związane z seksem analnym, to nie wpływa to w żaden sposób na Twoją orientację seksualną.

Ludzie uprawiający ten rodzaj seksu chcą odkrywać nowe sposoby jak czerpać przyjemność fizyczną z seksu, a jeśli może im w tym pomóc coś tak łatwego w zakupie, jak gadżety erotyczne, to czemu by nie spróbować?

Stymulacja gruczołu krokowego jest często bramą do najbardziej niesamowitych orgazmów w życiu mężczyzny. A więc, kto jest gotowy na poszukiwanie nowych doznań?

Jak to robić?

Gdy obie osoby zdecydują, że mają ochotę na wypróbowanie czegoś nowego (mówię tu o peggingu), pierwszym krokiem jest zakup odpowiedniej zabawki i korek analny to nie jest to.

Trzeba zaopatrzyć się w pasek, który będzie wygodny dla kobiety i, oczywiście, dla mężczyzny, Jeśli chodzi o samo dildo, to wybiera je mężczyzna. 

Jako że kobieta nie wie, co odczuwa, ważne jest, żeby partner głośno i wyraźnie mówił, jak się czuje. To on musi przejąć kontrolę i prowadzić. Kluczem tu jest komunikacja i cierpliwość, jak też ogromne ilości lubrykantu. Serio – użyj dużej ilości lubrykantu. 

Pozycja “na pieska” jest najwygodniejsza na początek, jednak gdy już będziecie bardziej “oswojeni” z tym rodzajem seksu, warto jest wypróbować kilku innych pozycji. Świetną pozycją może być “odwrócony kowboj”, który wygląda mniej więcej tak: facet siedzi tyłem odwrócony od Ciebie, a Ty go posuwasz od tyłu.

Niektóre strap-on’y są zaprojektowane tak, żeby kobieta mogła posuwając faceta jednocześnie stymulować swój punkt G. Przy odrobinie wprawy taki seks może zaowocować nieziemskimi wspólnymi orgazmami.

Niezależnie od wybranej pozycji, odwrócenie ról może być cholernie seksowne.

Odmiany

Różnice tu polegają przede wszystkim na rodzaju wybranego dildo. Mogą być one duże, małe, wyglądające realistycznie i wibrujące. Pegging jest świetnym i ekscytującym doznaniem dla kobiet, które na czas stosunku przejmują rolę mężczyzny z związku.

Doświadczenie to jest nie mniej ekscytujące dla mężczyzn, którzy doświadczają tego, jak to jest być penetrowanym. Pegging to świetny sposób na odkrycie nieznanych dla siebie czynności, które mogą wpływać na nasze dalsze życie seksualne, a na dodatek (jako że podczas całego aktu seksualnego kobieta będzie musiała pochwalić się siłą mięśni) to niezłe ćwiczenie!

Jeśli w dalszym ciągu nie jesteście pewni co o tym myśleć, przeczytajcie parę opowiadań erotycznych na ten temat, a być zdecydujecie się na mały eksperyment 😉