Najlepsze pozycje seksualne, które musisz znać!

Niektóre rzeczy w życiu można robić bez końca: oglądać „Przyjaciół”, spędzać letnie, słoneczne dni na plaży, wychodzić z salonu manicure. Ale co z przygodami seksualnymi?  Nawet najgorętsza iskra w sypialni potrzebuje od czasu do czasu wprowadzenia nowych pozycji seksualnych, aby podsycić płomienie – w przeciwnym razie sprawy szybko zaczynają się nudzić i tu z pomocą przychodzą nam ciekawe pozycje seksualne!

Za każdym razem, gdy wprowadzasz do sypialni coś świeżego i nowatorskiego, automatycznie przygotowujesz się na bardziej stymulujące doznania i intensywniejszy finał. Chodzi o to, że Twój mózg łaknie nowości i, zwłaszcza u kobiet, angażuje się w podniecenie i satysfakcję.

Wprowadzenie zmian może również zdziałać cuda dla Twojego związku. Jednym z najtrudniejszych wyzwań dla intymności jest utrata tego dreszczyku emocji w sypialni.

Eksploracja w pościeli wzmacnia emocjonalną intymność i zachęca do podejmowania ryzyka i rozwoju. Nowe pozycje seksualne zachęcą Ciebie i Twojego partnera do bycia bardziej wrażliwymi na siebie w sypialni i poza nią. I, co najważniejsze, wasz związek zostanie wzbogacony dodatkową dawką zaufania.

W niektórych przypadkach zmiana pozycji może być nawet koniecznością. Gdy myślisz o seksie i jednocześnie gdzieś z tyłu głowy pojawia się strach przed bólem, musisz zacząć szukać pozycji, które są dla Ciebie wygodniejsze. Niektórzy z nas mają ograniczone zdolności fizyczne, różnego rodzaju dolegliwości lub cierpią na przewlekły ból spowodowany penetracją.

Nawet gdy już uda Ci się znaleźć tę bezbolesną pozycję, nie oznacza to, że jest to Twoja jedyna opcja. Chociaż łatwo jest ulec przyzwyczajeniom, gdy tylko zdobędziesz tę wygodną i komfortową pozycję, w której możesz za każdym razem szczytować, nie kończ swoich poszukiwań. Istnieje OGROM możliwości, których Twoja wyobraźnia nie byłaby w stanie wymyślić.

Ach, ale od czego zacząć? Co powiesz na którąś z tych 46 pozycji zapewniających orgazm, które na zawsze zmienią Twój światopogląd?

Odkrywając nowe pozycje seksualne poznaj pozycję zwaną Korkociąg

Jak to zrobić: Połóż się na boku na krawędzi łóżka lub kanapy, oprzyj się na przedramieniu i ściśnij uda. Twój partner niech stanie za Tobą i wejdzie w Ciebie od tyłu.

Dlaczego: Trzymanie ściśniętych nóg w tej pozycji zapewnia mocniejszy nacisk na penisa partnera podczas pchnięć.

Seksowniejsza wersja: Zamiast pozwalać partnerowi wykonywać całą robotę, spróbuj lekko popychać biodra w jego stronę i dopasować się do jego tempa.

Pozycja seksualna Twarzą w twarz – najlepsze dla romantyków

Jak to zrobić: Twój partner siedzi na krześle lub na krawędzi łóżka, a Ty siadasz na jego kolanach twarzą do niego.

Dlaczego: Podczas tej pozycji seksualnej masz kontrolę nad kątem i głębokością penetracji. Siedzenie ułatwia sprawę, więc świetnie nadaje się do maratonów seksualnych.

Seksowniejsza wersja: Dołączcie swoje dłonie i palce do zabawy. Gdy już się usadowisz, możesz położyć ręce w dowolnym miejscu na ciele swoim lub partnera, aby było ciekawiej i goręcej.

Pozycja seksualna na pieska – stary dobry klasyk

Jak to zrobić: Ustaw się na czworakach, a następnie niech Twój partner uklęknie za tobą, z górną częścią ciała wyprostowaną lub lekko owiniętą wokół Ciebie.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna pozwala na głęboką penetrację i łatwiejszą stymulację punktu G.

Seksowniejsza wersja: Stymuluj łechtaczkę jedną ręką lub poproś partnera, aby wykonał za Ciebie pracę palcami.

Seksowniejsza wersja: Stymuluj łechtaczkę jedną ręką lub poproś partnera, aby wykonał za Ciebie pracę palcami.

Pozycja seksualna Precel – każda kobieta ją pokocha

Jak to zrobić: Połóż się na prawym boku, Twój partner niech klęknie okrakiem na Twojej prawej nodze i zawinie lewą nogę wokół Twojego lewego boku.

Dlaczego: Dzięki tej pozycji seksualnej uzyskujesz głęboką penetrację, jednocześnie będąc w stanie nawiązać kontakt wzrokowy. Jeśli jednak nie zależy Ci na penetracji, to partner może po prostu ocierać się o Ciebie, stymulując łechtaczkę.

Seksowniejsza wersja: Niech partner pociera Twoją łechtaczkę podczas penetracji. 

Żelazko – tą pozycję lubią i kobiety i mężczyźni

Jak to zrobić: Połóż się na łóżku na brzuchu twarzą do dołu, wyprostuj nogi i unieś lekko biodra.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna zapewnia idealne dopasowanie, więc penis Twojego partnera będzie wydawał się jeszcze większy.

Seksowniejsza wersja: Kilka delikatnych, płytkich pchnięć i głęboki oddech sprawią, że zabawa będzie trwała dłużej.

Niektóre pozycje możesz odkryć na nowo – Misjonarka z nogami do góry

Jak to zrobić: Połóż się z nogami opartymi na ramionach partnera.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna jest niesamowita, ponieważ kiedy podnosisz nogi, zwęża się Twoja pochwa i łatwiej jest trafić w punkt G.

Seksowniejsza wersja: Poproś partnera, aby zaczął kołysać Cię na boki lub w górę i w dół. To powinno doprowadzić do bezpośredniego kontaktu penisa z punktem G.

Pomocnik jeźdźca – Twoja partnerka pokocha to

Jak to zrobić: Podobnie jak w popularnej pozycji seksualnej „na jeźdźca”, siadasz okrakiem, odpychając się od klatki piersiowej partnera i poruszając się w górę i w dół. Jednak tutaj partner pomaga Ci, podtrzymując część Twojej wagi i chwytając Twoje biodra lub uda, podczas unoszenia się.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna mniej obciąża nogi, ułatwiając szczytowanie. Poza tym możesz opóźnić orgazm partnera, więc wszyscy wygrywają.

Seksowniejsza wersja: Zmieniaj co jakiś czas głębokość pchnięć, aby stymulować różne części pochwy.

Taczka – naucz się kochać na nowo

Jak to zrobić: Stań na rękach i stopach i pozwól partnerowi podnieść się za miednicę. Następnie chwyć jego talię udami.

Dlaczego: Oprócz tego, że jest to świetny trening ramion, to pozycja ta pozwala na głębszą penetrację.

Seksowniejsza wersja: Możesz położyć się na stole albo łóżku, żeby dać odpocząć ramionom.

Na żabę – coś dla odważniejszych kochanków

Jak to zrobić: To lekko zmodyfikowana pozycja na pieska. Musisz uklęknąć, a następnie, trzymając biodra uniesione w górze, położyć głowę i ręce na łóżku.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna zapewnia głębszą penetrację i daje możliwość położenia głowy na poduszce.

Seksowniejsza wersja: Użyj rąk, aby stymulować łechtaczkę.

Na stojąco – najlepsze pozycje dla zaawansowanych

Jak to zrobić: Stań tyłem do partnera i pochyl się. Niech on wejdzie w Ciebie od tyłu.

Dlaczego: Pochylenie się podczas tej pozycji seksualnej pomaga zacieśnić ściany pochwy i zwiększa intensywność tarcia.

Seksowniejsza wersja: Niech twój partner łaskocze Twoją łechtaczkę wolną ręką lub niech luźno zwiąże Ci ręce jedwabnym szalikiem.

Magiczna góra – gdy to mężczyzna leży na plecach

Jak to zrobić: Twój partner musi usiąść z ugiętymi nogami, opierając się z tyłu na przedramionach. Ty robisz to samo i zbliżasz się do niego, aż nawiążecie kontakt.

Dlaczego: Oboje poczujecie się w tej pozycji naprawdę połączeni, możecie patrzeć sobie prosto w oczy. Zwiększ swoją stymulację, ocierając łechtaczką o jego miednicę.

Seksowniejsza wersja: Masuj kostkami lodu jego klatkę piersiową i pozwólcie, aby zimna woda zebrała się u podstawy jego miednicy.

Na jeźdźca

Jak to zrobić: Siadasz okrakiem na partnerze, opierasz się dłońmi o jego klatkę piersiową i przesuwasz się w górę i w dół po jego udach. Możesz odchylić się trochę do tyłu i oprzeć na jego udach, żeby rozłożyć swój ciężar i zmniejszyć nacisk na jego miednicę.

Dlaczego: Będąc stroną dominującą w tej pozycji seksualnej, możesz opóźnić jego punkt kulminacyjny i zintensyfikować swój.

Seksowniejsza wersja: Odkryj nowe doznania dla was obojga, rozszerzając kolana lub przybliżając je do jego ciała.

Odwrócony jeździec

Jak to zrobić: Niech Twój partner położy się na plecach, a Ty usiądź na nim okrakiem, twarzą do jego stóp.

Dlaczego: Ta pozycja pozwala Ci przejąć kontrolę i pokazać partnerowi, jakie tempo i rytm Ci odpowiadają.

Seksowniejsza wersja: Aby uzyskać większą siłę nacisku, połóż kolana pomiędzy jego nogami, a łydki i stopy wsuń pod jego uda.

Kowboj

Jak to zrobić: Połóż się na plecach, a Twój partner niech usiądzie na Tobie okrakiem. Niech delikatnie wsunie w Ciebie penisa lub palec przez ciasny otwór utworzony przez Twoje niezaciśnięte nogi.

Dlaczego: Złączone nogi zwiększają intensywność penetracji.

Seksowniejsza wersja: Niech pieści Twoje piersi lub delikatnie przytrzymuje nadgarstki, aby dodać odrobinę pikanterii.

Baletnica

Jak to zrobić: Stojąc na jednej nodze, twarzą do partnera owiń drugą nogę wokół jego talii. Niech podtrzymuje Twoje udo i talię, aby pomóc Ci utrzymać równowagę.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna pozwala na dobry kontakt twarzą w twarz.

Seksowniejsza wersja: Jeśli jesteś dobrze rozciągnięta, spróbuj położyć uniesioną nogę na jego ramieniu, aby uzyskać jeszcze głębszą penetrację i lepszą stymulację łechtaczki.

Misjonarz – coś dla tych, którym brakuje bliskości

Jak to zrobić: Czy naprawdę muszę to tłumaczyć? Dobra. Połóż się na plecach, a partner niech się położy na Tobie.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna jest prosta, elegancka, skuteczna i zaskakująco wszechstronna. Waniliowa oczywiście, ale pyszna.

Seksowniejsza wersja: Możesz drastycznie zmienić odczucia dla was obojga, zmieniając kąt nachylenia nóg.

Skrzyżowane tyłki

Jak to zrobić: Twój partner wchodzi w Ciebie w pozycji misjonarskiej, a następnie zsuwa klatkę piersiową w jedną stronę i nogi w przeciwną stronę z Twojego ciała, tak aby jego miednica znajdowała się w tym samym miejscu, ale wasze ciała tworzyły literę „X”.

Dlaczego: W tej pozycji seksualnej możesz intensywniej poczuć ruchy partnera.

Seksowniejsza wersja: Wykorzystaj to wyjątkowe ułożenie, aby masować jego plecy, pośladki lub nogi. Oszaleje z przyjemności (Ty też, gdy będziesz na niego patrzeć).

Tyłek w tyłek

Jak to zrobić: Niech Twój partner usiądzie na łóżku lub krześle, a Ty usiądź na jego kolanach i oprzyj plecami o niego.

Dlaczego: Nie możesz zobaczyć swojego partnera podczas tej pozycji seksualnej, co oznacza, że fantazjowanie jest o wiele łatwiejsze i może zwiększyć przyjemne emocje.

Seksowniejsza wersja: Napnij mięśnie dna miednicy, abyś mogła go mocno ścisnąć lub zajmij się swoją łechtaczką.

Na łyżeczkę – ta pozycja zapewni obojgu partnerom niesamowite doznania

Jak to zrobić: Oboje leżycie na tym samym boku. Lekko uginasz kolana, podczas gdy Twój partner przysuwa się i wchodzi w Ciebie od tyłu. 

Dlaczego: Ta pozycja seksualna pozwala na większy kontakt ciała z ciałem, zwiększając stymulację.

Seksowniejsza wersja: Niech partner położy ręce na Twoich ramionach, aby zwiększyć intensywność i głębokość pchnięć.

Odwrócona łyżeczka

Jak to zrobić: Zacznijcie od pozycji misjonarskiej, nie rozłączajcie się i obróćcie się jednocześnie na bok, używając ramion do podparcia górnej części ciała.

Dlaczego: Otrzymujecie taki sam nacisk na całe ciało i możecie patrzeć sobie w oczy.

Seksowniejsza wersja: Spróbuj spleść nogi z jego nogami lub pieścić je.

Łuk triumfalny

Jak to zrobić: Twój partner siedzi z wyprostowanymi nogami, a Ty siadasz na nim z ugiętymi kolanami, oboje odchylacie się do tyłu.

Dlaczego: Ta pozycja daje wam obojgu ładny widok na całe ciało drugiej osoby. Będziesz także mieć kontrolę nad głębokością, prędkością i kątem pchnięć.

Seksowniejsza wersja: Niech partner pociera Twoją łechtaczkę. Odchyl się bardziej do tyłu, aby uzyskać dodatkową stymulację punktu G.

Muszla

Jak to zrobić: Połóż się z nogami uniesionymi do góry i skrzyżowanymi kostkami za swoją głową. Niech partner wejdzie w Ciebie w pozycji misjonarskiej.

Dlaczego: Twoje ręce mogą swobodnie pracować nad łechtaczką. I powinny.

Seksowniejsza wersja: Poproś go, aby przesunął się w górę – wtedy będzie pocierał kością łonową o łechtaczkę lub żeby przesunął się w dół – wtedy będzie mógł bezpośrednio stymulować punkt G główką penisa.

Ubijacz masła

Jak to zrobić: Połóż się na plecach, unieś nogi i przełóż je za głowę, tak, aby kostki znalazły się po obu stronach głowy, a biodra były wypięte w górę. Niech Twój partner kucnie nad Tobą i zacznie zanurzać penisa w Twojej pochwie.

Dlaczego: Oprócz kontaktu wzrokowego, dodatkowy przypływ krwi do mózgu zwiększy Twoją ekstazę.

Seksowniejsza wersja: Niech naleje syrop czekoladowy lub coś słodkiego do Twoich ust (tak, naprawdę). To zaangażuje więcej Twoich zmysłów, intensyfikując całe doświadczenie.

Na siedząco

Jak to zrobić: Twój partner siada na skraju łóżka, a Ty siadasz na jego kolanach, tyłem do niego.

Dlaczego: Ta pozycja seksualna będzie strzałem w dziesiątkę… to znaczy w punkt G. W międzyczasie możesz użyć rąk do stymulacji jego moszny lub swojej łechtaczki.

Seksowniejsza wersja: Zbliż kolana do klatki piersiowej, opierając stopy na łóżku.

Czarodziej na mostku

Jak to zrobić: Przyjmujesz pozycję mostku na barkach, cały Twój ciężar spoczywa na ramionach. Twój partner wchodzi w Ciebie z pozycji klęczącej.

Dlaczego: Twój partner ma zapewniony łatwy dostęp do stymulacji łechtaczki.

Seksowniejsza wersja: Połóż jedną nogę na jego ramieniu, aby uzyskać głębszą penetrację.

Pozycja klasyczna – Pozycja misjonarska z uniesionymi nogami (V)

Jak to zrobić: Będąc w pozycji misjonarskiej, podnosisz nogi i prostujesz je (tworząc literę „V” ze swojego ciała).

Dlaczego: Umożliwiony jest dobry kontakt ciała z zewnętrznymi wargami sromowymi.

Seksowniejsza wersja: Spróbuj złapać się za kostki. Da Ci to większą stabilność i dodatkowe naciągnięcie, aby zwiększyć doznania.

Pozycja na łyżeczkę w wersji “urozmaiconej”

Jak to zrobić: Leżąc na plecach, unieś prawą nogę, tak aby Twój partner mógł ustawić swoje ciało między Twoimi nogami pod kątem 90 stopni i wejść w Ciebie. Twoje nogi utworzą widelczyk w waszej łyżeczce. Możesz to zrobić, będąc do niego twarzą lub plecami. Ach te możliwości!

Dlaczego: Z pozycji łyżeczki możesz podnieść górną nogę i oprzeć ją na ramieniu partnera. W tym wariancie możesz łatwo stymulować łechtaczkę palcami, gdy on jest w Tobie.

Seksowniejsza wersja: Zsynchronizujcie wasze oddechy. Jedno z was przejmuje inicjatywę, a drugie podąża za nim, aby jednocześnie robić wdechy i wydechy. Skoordynowany rytm otwiera niewypowiedziany dialog intymności.

Taczka na siedząco – nie będzie problemu z osiągnięciem orgazmu

Jak to zrobić: Niech twój partner usiądzie na skraju łóżka lub krzesła, Ty ustaw się tak, aby Twój tyłek znalazł się na jego kolanach, a ręce połóż pewnie na podłodze. Owiń nogi wokół jego talii (najlepiej będzie, jeśli podtrzyma Twoje uda) i zacznij się poruszać.

Dlaczego: Ta pozycja pozwala na głęboką penetrację, a dodatkowo możesz w trakcie poćwiczyć ręce.

Seksowniejsza wersja: Spróbuj rytmicznie ściskać mięśnie dna miednicy, aby pomóc wam obojgu osiągnąć intensywniejszy orgazm.

Na stole – przyjemność z uprawiania seksu w kuchni

Jak to zrobić: Nie musisz tego robić na stole – nada się właściwie każda powierzchnia, która znajduje się na podobnej wysokości. Niech wejdzie w Ciebie, gdy siedzisz lub leżysz na skraju stołu, kuchennego blatu, a może nawet łóżka.

Dlaczego: Ta pozycja jest świetna do pieszczot twarzą w twarz. Dodatkowo, jeśli jesteście zupełnie innego wzrostu, to jest to dla was świetna opcja, ponieważ, dzięki temu będziecie na tej samej wysokości.

Seksowniejsza wersja: Spróbuj podnieść nogi i oprzeć stopy na jego klatce piersiowej. Ten ruch pozwoli Ci kontrolować tempo i głębokość pchnięć.

Na siedząco – w odchyleniu, czyli pozycja w której zmieniamy kąt penetracji

Jak to zrobić: Twój partner siada na krawędzi łóżka, a Ty siadasz na nim, zwrócona do niego plecami.

Dlaczego: Możesz regulować tempo i intensywność pchnięć.

Seksowniejsza wersja: Spróbuj to zrobić na schodach lub na krawędzi wanny. Być może wymaga to trochę zachodu, ale trening czyni mistrza, prawda?

Miłosny uścisk – coś dla wielbicieli bliskości

Jak to zrobić: Niech Twój partner usiądzie ze skrzyżowanymi nogami, a Ty usiądź na jego kolanach twarzą do niego. Owiń nogi wokół jego bioder i przytul się, żeby Ci było wygodniej.

Dlaczego: Najlepsza pozycja do seksu tantrycznego. Kołysanie, a nie pchanie, jest kluczem w tej bardzo intymnej pozycji.

Seksowniejsza wersja: Wpatrujcie się sobie głęboko w oczy, aby wzmocnić przyjemne doznania.

Na stojąco – bo niektóre pozycje seksualne nie wymagają leżenia

Jak to zrobić: Wskocz na swojego partnera okrakiem, owiń nogi wokół jego ciała (może rozszerzyć trochę kolana i uda). Niech stoi wyprostowany i trzyma Cię w swoich ramionach. Możecie zacząć na łóżku i pozwoli podnieść się bez rozłączania się. (Lub wersja dla naprawdę odważnych – możesz wskoczyć na swojego ukochanego z pozycji stojącej!)

Dlaczego: To jest pozycja każdego ekscytującego filmu romantycznego – musicie tego spróbować.

Seksowniejsza wersja: Niech popchnie Cię i oprze o ścianę – tylko bądźcie ostrożni!

Pająk – coś dla tych, którzy opanowali kilka pozycji kamasutry

Jak to zrobić: Usiądźcie na łóżku z nogami zwróconymi do siebie, a z tyłu oprzyjcie się na ramionach. Przysuńcie się powoli do siebie i niech się w Ciebie wsunie.

Twoje biodra niech leżą między jego rozstawionymi nogami, ugnij kolana, a stopy ustaw za jego biodrami, płasko na łóżku. Zacznij kołysać się w przód i w tył.

Dlaczego: Możesz utrzymywać kontakt wzrokowy, oglądając jednocześnie akcję na środku sceny.

Seksowniejsza wersja: Chwyć dłonie partnera i podciągnij się do pozycji kucznej, podczas gdy on będzie leżał na plecach. Może też pozostać w pozycji siedzącej i przyciągnąć Cię do swojej klatki piersiowej.

Dobry Ex – jedna z ciekawszych pozycji dla kobiet

Jak to zrobić: Usiądźcie na łóżku twarzą do siebie z nogami do przodu. Podnieś prawą nogę partnera nad swoją lewą, a swoją prawą nogę nad jego lewą.

Przybliżcie się do siebie, żeby mógł w Ciebie wejść. Teraz oboje połóżcie się na plecach, a nogi utworzą literę „X”. Powolne, spokojne kołysanie zastępuje rytmiczne pchanie.

Dlaczego: Przedłużony wolny seks, który wzmocni wasze podniecenie. Płytkie pchnięcia stymulują zakończenia nerwowe w główce penisa.

Seksowniejsza wersja: Wyciągnij dłonie i złapcie się za ręce, aby przyciągnąć się do siebie i wzmocnić doznania. Możecie też na zmianę siadać i kłaść się bez zmiany rytmu.

Na lenia – bliskość ciała jest cholernie seksowna

Jak to zrobić: Umieść poduszki za plecami partnera i niech usiądzie na łóżku z wyciągniętymi nogami. Teraz usiądź na nim okrakiem, stopy połóż na łóżku. Ręką wprowadź penisa do pochwy i powoli opuszczaj się na niego. Odpychając się od stóp, możesz podnosić się i opuszczać tak wolno lub tak szybko, jak tylko chcesz.

Dlaczego: Ta pozycja daje Ci kontrolę i zapewnia dużą intymność. Pomyśl o jego penisie jako narzędziu do masturbacji, czymś, co ma służyć do pocierania i stymulowania łechtaczki.

Seksowniejsza wersja: Z tej pozycji oboje możecie położyć się z powrotem do pozycji Pająka lub jej bardziej wymagającej odmiany – Dobry Ex.

Anioł śnieżny – pozycje seksualne dla kochanków lubiących seks na plecach

Jak to zrobić: Połóż się na plecach, a Twój partner niech siądzie na Tobie okrakiem, tyłem do Ciebie. Podnieś nogi i owiń je wokół jego pleców, aby unieść miednicę, żeby mógł w Ciebie wejść. Chwyć jego tyłek, aby pomóc mu się poruszać. Możesz go trochę pomasować.

Dlaczego: Masz doskonały widok na jego uroczy tyłek. Poza tym w tej pozycji masz łatwy dostęp do jego jąder i swojej łechtaczki. Nie wspominając o tym, że jego miednica jest idealnie ustawiona, aby ocierać się o Twoją łechtaczkę.

Seksowniejsza wersja: Niech odwróci się do pozycji misjonarskiej, próbując pozostać w Tobie. Następnie zmieńcie pozycje, tym razem Ty będziesz na górze i tyłem do niego.

Kwiat Lotosu – gwarancja niezapomnianych doznań

Jak to zrobić: Niech twój partner usiądzie ze skrzyżowanymi nogami, a Ty usiądź na jego kolanach, twarzą do niego, z nogami owiniętymi wokół jego pleców. Niech twój partner wejdzie w Ciebie i ociera się o Twoją miednicę.

Dlaczego: Ta pozycja pozwala na większą intymność twarzą w twarz. Ponadto macie dużo możliwości na kreatywność – na przykład stymulowanie różnych stref erogennych na górnych częściach ciała, takich jak głowa, szyja i twarz.

Seksowniejsza wersja: Poproś, aby polizał Twoje sutki i pozwolił swoim dłoniom wędrować po Twoim ciele. I wędrować … i wędrować. Wiesz, o co chodzi.

Pozycja na jeźdźca – Na odchylonego jeźdźca

Jak to robić: Ta pozycja jest bardzo podobna do zwykłego jeźdźca, ale z małą zmianą. Wejdź na swojego partnera i wsuń się na jego penisa. Następnie odchyl się do tyłu i połóż dłonie na łóżku, aby podeprzeć się, tworząc kąt 45 stopni z nogami partnera.

Dlaczego: Ta zmiana ułożenia pomaga jeszcze bardziej namierzyć punkt G i daje kontrolę nad prędkością i głębokością pchnięć. Ponadto twój partner ma łatwy dostęp do łechtaczki.

Seksowniejsza wersja: Połóż dłoń na łechtaczce, pieść ją i penisa partnera. Możesz poruszać dłonią w dowolnym rytmie.