Seks analny – pozycje, które musisz znać

sex analny pozycje

Zaznaczmy na początku: mężczyźni nie są jedynymi, którzy lubią seks analny. Jestem konsultantem do spraw seksu i poznałam wiele kobiet, które uwielbiają anal – seks analny przestaje być tematem tabu i coraz więcej kobiet nie boi się przyznać, że uprawiać ten rodzaj seksu lubi. 

Oczywiście nie każda kobieta będzie w to wkraczać (nie mogę wymyślić żadnego aktu seksualnego, który jest uniwersalny). Ale wiele kobiet dosłownie to uwielbia, a niektóre mogą mieć nawet pełne orgazmy analne. Dzięki odpowiedniej pozycji i kilku pomocnym wskazówkom możesz być jedną z nich.

Jeśli to Twój pierwszy raz, zapoznaj się z moim przewodnikiem po seksie analnym, aby uzyskać przydatne wskazówki. Możesz ogrzać się palcami, lubrykant jest Twoim absolutnie najlepszym przyjacielem i ważne jest, aby nie zapomnieć o higienie osobistej (higiena jest kluczowa, ludzie!).

Seks analny – pozycje, które musi znać każdy!

Okay, gotowa na zabawę? Rozważ te pozycje analne i wypróbuj paru z nich przy następnej okazji! Warto również zwrócić uwagę: ze względu na spójność, wszystkie instrukcje zakładają, że jesteś penetrowana przez partnera. Ale to nie znaczy, że nie możesz wypróbować odwrotnej roli.

najlepsze pozycje analne

Najlepsza pozycja seksu analnego? Przysiady!

Co robić? Niech Twój partner usiądzie na krześle. Odwróć się do niego plecami. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Ta pozycja jest idealna dla osób, które są stosunkowo nowe w seksie analnym, ponieważ łatwo ją rozegrać (ale wciąż jest cholernie gorąca i seksowna).

jakie są najlepsze pozycje analne

Warto pamiętać o pozycji analnej “na łyżeczkę”

Wypróbuj: weź dwie poduszki i umieść je pod biodrami, aby uzyskać dodatkowe uniesienie – pomoże to w ustawieniu ciała w celu zwiększenia komfortu penetracji. Niech Twój partner wejdzie w Ciebie od tyłu – albo na kolanach, albo na boku – w zależności od tego, która pozycja jest dla Was wygodniejsza. Dlaczego ta pozycja jest świetna?

Pozycja “łyżeczka” została stworzona z myślą o seksie analnym – daje osobie “w dużej łyżce” całkowitą kontrolę nad głębokością i intensywnością wepchnięcia.  A jeśli to Twój pierwszy raz, leżąc spokojnie w objęciach partnera poczujesz się bardziej zrelaksowana.

jak wybrać najlepsze pozycje analne

Najlepsze pozycje stosunku analnego, które musisz znać – Na pieska

Wypróbuj: połóż się na brzuchu i pozwól partnerowi leżeć bezpośrednio na Tobie, wchodząc od tyłu. Niech balansuje na łokciach dla optymalnego komfortu. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Idealnie nadaje się do płytkiej penetracji – którą powinniście zdecydowanie wypróbować, jeśli jeszcze tego nie robiliście. Większość nerwów w odbycie znajduje się w pierwszych dwóch centymetrach otworu, więc jest to świetny sposób na uzyskanie stymulacji, nawet jeśli jesteś początkującą w świecie seksu analnego. 

anal pozycje

Dla chcących zapoznać się z seksem analnym – Nie-do-końca-misjonarz

Wypróbuj: niech Twój partner wejdzie w Ciebie z pozycji misjonarza. Trzymaj kolana przy boku, aby kontrolować, jak głęboko wchodzi, kładąc ręce na jego klatce piersiowej dla dodatkowego oporu. 

Możesz również dodać poduszkę pod biodra, aby ustawić miednicę w idealnej pozycji do penetracji.

Dlaczego ta pozycja jest świetna? Pozycje seksu analnego są często pozycjami typu twarze-odwrócone-od-siebie, ale ta pozwala Tobie i Twojemu partnerowi uzyskać kontakt wzrokowy podczas seksu.

najpopularniejsze pozycje - anal

Stymulacja okolic analnych w pozycjach dla napalonych – Do dzieła

Co robić? Pozwól swojemu partnerowi uklęknąć przy łóżku i zrób to samo. Oprzyj się na jego penisie. Obracaj biodrami, aby kontrolować prędkość i ruch. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Jeśli interesuje Cię pozycja stojąca w seksie analnym, jest to świetny wybór. Jest idealny do płytkiej penetracji, dzięki czemu Twój bogaty w nerwy odbyt odbiera mnóstwo bodźców.  Kontakt skóra-skóra jest również bardzo romantyczny i seksowny. Kto powiedział, że seks analny nie może być namiętny?

sex analny pozycje

Stymulacja okolic odbytu w pozycji “Na kowbojkę”

Wypróbuj: usiądź ze swoim partnerem i powoli wśliźnij się we własnym tempie. Pochylaj się naprzód, kładąc obie dłonie na ramieniu partnera – a nawet możesz się pochylić, żeby się zorientować, co Cię kręci. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Seks analny w pozycji kowbojskiej jest szczególnie gorący, ponieważ daje osobie najwyższą kontrolę.

pozycje do seksu analnego

Magia uprawiania seksu analnego “Na odwróconą kowbojkę”

Wypróbuj: pozwól partnerowi leżeć na plecach. Siadaj na jego penisie powoli. Niech Twój partner stymuluje Twoją łechtaczkę, a Ty mu za to zaoferujesz wyjątkowo seksowny widok z tyłu. Odwrócona kowbojka jest w zasadzie najbardziej przereklamowaną pozycją seksu waginalnego.  W świecie seksu analnego ta pozycja jest niesamowita, ponieważ osoba na wierzchu z względną łatwością kontroluje głębię i tempo.

najlepsze pozycje analne

Dla bardziej zaawansowanych pozycje w seksie analnym – “Kwiat lotosu”

Co robić? Pozwól swojemu partnerowi usiąść na łóżku lub kanapie. Wespnij się na jego kolanach. Przesuń w dół, aby być z nim twarzą w twarz. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Kwiat lotosu jest reklamowany jako jedna z najbardziej intymnych i romantycznych pozycji. Tutaj jesteś tak blisko partnera, jak to możliwe, i uzyskujesz kontakt wzrokowy, który może być och, jak gorący.

pozycje analne dla każdego

Każdy mężczyzna uwielbią tego typu pozycję – Piesek na mostku

Co robić? Stań na czworakach i poproś partnera, aby wszedł od tyłu. Odtąd Twój partner może łatwo pogłaskać Twoje sutki lub łechtaczkę. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Styl na pieska jest klasyczną pozycją seksu analnego bo: idealnie nadaje się do głębokiej penetracji, a Ty możesz wygiąć plecy, by uzyskać jeszcze głębsze pchnięcia, które mogą pomóc w nakierowaniu na ten sławetny punkt A.

najpopularniejsze pozycje analne

Dla tęskniących na głębszą penetracją penisem – Piesek na stojąco

Co robić? Stań plecami do swojego partnera, przyciskając się całkowicie do jego ciała. Niech wejdzie w Ciebie od tyłu. Aby dodać sobie romantyczności, niech otoczy Cię ramionami pieszcząc piersi. Możesz również dodać pikanterii, zginając się do przodu.

Dlaczego ta pozycja jest świetna? Twój partner ma okazję składać gorące pocałunki (a nawet lekkie ugryzienia!!) w okolicach szyi i ramion podczas zabawy. To także świetna okazja, aby Twój partner, czy nawet Ty sama mogłabyś zająć się dodatkową stymulacją łechtaczki. 

pozycje analne - jakie wybrać

Pozycja analna Odwrócony precelek – wypróbuj to!

Wypróbuj: podczas gdy Ty jesteś na plecach, ustaw nogi na obu ramionach, trzymając ręce za kolanach. Niech Twój partner wejdzie do Ciebie od góry, używając rąk do równowagi nad Tobą. Dlaczego ta pozycja jest świetna?

Witaj w klubie weteranów seksu analnego! Jeśli jesteś dziewczyną, która kocha głęboką penetrację, ta pozycja rozkręci Cię na maksa!

pozycje analne które warto wypróbować

Pozycja do analu na zgiętego pieska – kobiety to uwielbiają!

Co robić? Podczas klękania pochyl się do przodu i połóż klatkę piersiową na łóżku. Poproś partnera, aby w Ciebie wszedł od tyłu. 

Aby uzyskać głębszą penetrację, pozwól partnerowi oprzeć się wygodnie i przytrzymać Twoje biodra, aby Cię “wciągnąć”. Dlaczego ta pozycja jest świetna? Jeśli jesteś osobą, która regularnie angażuje się w seks analny, jest to pozycja idealna dla Ciebie. Poza tym możesz sięgać między nogami i używać zabawki lub palców, aby stymulować łechtaczkę.

pozycje analne do wypróbowania

Kafar – król pieszczot analnych

Co robić? Połóż się na plecach i podnieś nogi ponad głowę. Im bardziej elastyczna jesteś, tym lepiej. Postaraj się, aby Twój tyłek był jak najwyżej w powietrzu. Pozwól swojemu partnerowi opaść na Ciebie. Powinnaś mieć dobry dostęp do pochylania się i stymulowania swojej łechtaczki.

Dlaczego ta pozycja jest świetna? Czasami nie ma nic gorętszego niż pozwolenie partnerowi do kontrolowania Twojego ciała, szczególnie podczas seksu analnego. Ta pozycja najlepsza jest dla bardziej zaawansowanych wielbicielek gierek analnych.