Wibrator – co musisz o nim wiedzieć

Wibrator to świetna zabawka erotyczna, która…wibruje! Choć zazwyczaj stosowany jest do stymulacji łechtaczki lub penisa, może być również stosowany wewnętrznie w pochwie lub w odbycie. Wiele kobiet uważa, że używanie wibratora to najkrótsza i najprostsza droga to gwarantowanego orgazmu. Łechtaczka i srom są naszpikowane zakończeniami nerwowymi, które w szczególny sposób reagują na uczucie wibracji. 

Wibrator to też świetna zabawka do wypróbowania podczas seksu z partnerem (najlepiej sprawdza się jako zabawka do stymulacji łechtaczki podczas penetracji). Uważaj tylko na reakcje Twojego faceta gdy powiesz mu, że marzy Ci się dodanie wibratora do zabawy. Może to urazić jego ego, a tego przecież nie chcesz. Niektórzy faceci mogą przyjąć to zbyt osobiście i pomyśleć, że ich penis Ci nie wystarcza. Ważne jest to, ażeby upewnić go, że tak nie jest, a zabawki i gadżety używane przez Was w sypialni mają po prostu urozmaicić Wasze życie seksualne. 

Jak to robić?

Kupowanie wibratora to najważniejsza decyzja, jaką kobieta podejmie w dorosłym życiu (no ok, może nie najważniejsza, ale napewno jedna z ważniejszych). Oczywiście możesz kupić wszystko w Internecie, ale miło jest udać się do sklepu z zabawkami erotycznymi, w którym możesz porozmawiać z konsultantami, spytać o radę, dotknąć produktów i wybrać coś, co by bardziej Ci odpowiadało. 

Ważne jest to, żebyś w sklepie z zabawkami czuła się swobodnie i nie krępowałaby Cię rozmową z konsultantem, tym samym byłabyś w stanie zadawać szczere pytania. Bądź konkretna i spytaj sprzedawcę o to, czego dokładnie szukasz. Jeśli, na przykład, wolisz stymulację łechtaczki, a nie przepadasz za penetracją – powiedz o tym. Tylko dzięki szczerej rozmowie będziesz w stanie wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie zabawkę. 

Po wybraniu zabawki zapytaj o kwestie dotyczące czyszczenia i odkażania produktów. Większość wibratorów należy być mydłem i wodą po każdym użyciu, ale każda zabawka ma swoją własną instrukcję obsługi. 

Wariacje

Wibratorów na rynku jest wiele – od bardzo potężnych super-różdżek, po delikatne wibratory kulkowe. Mogą one być zasilane na baterie, bezprzewodowe, ładowane lub na kabel. Niektóre z nich są odpowiednio zakrzywione, przez co są bardziej dopasowane, a niekiedy wprost przeznaczone do wkładania ich do pochwy. 

Najważniejsze jest to, żebyś w końcu wybrała jeden z wibratorów i byś go kupiła. Kup go, odpal i usiądź na nim. Nie pożałujesz tego. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *