Sposób na bardzo intensywny seks

intensywny seks

Niektórzy ludzie lubią uprawiać seks delikatny i słodki, ale to nie jedyny rodzaj seksu, jaki można uprawiać. Uczenie się, jak uprawiać ostry i intensywny seks, może uwolnić twoją dziką stronę, pozwalając ci wykorzystać te zwierzęce potrzeby i naprawdę oderwać się od rzeczywistości. I chociaż intensywny seks nie odpowiada każdemu, może zbliżyć do siebie partnerów.

Intensywny seks – co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem?

Zanim przejdę do bezpośredniego przewodnika po ostrym seksie, chce omówić kilka jego ważnych aspektów., aby upewnić się, że czerpiesz z niego jak najwięcej przyjemności.

Przede wszystkim intensywny seks nie jest dla każdego. Niektórzy ludzie po prostu nie lubią ostrego seksu. Albo jeszcze gorzej, mogli mieć naprawdę złe doświadczenia z ostrym seksem. Istnieje mnóstwo innych wspaniałych rodzajów seksu, które możesz wypróbować.

Pikantny seks jest atrakcyjny dla niektórych, ponieważ jest postrzegany jako tabu i jest trochę niebezpieczny, co jest jednym z powodów, dla których mężczyźni lubią inten seks. Wybierając filmy porno, mężczyźni najczęściej wybierają filmy właśnie w tej kategorii. 

Ostry i intensywny seks fizycznie może być bardziej intensywny niż seks „waniliowy”, a ta intensywność pomaga ludziom oderwać się od rzeczywistości. Niektóre kobiety lubią ostry seks, ponieważ pomaga im zapomnieć o szarej codzienności i przenieść doznania na zupełnie nowy poziom. Inni lubią natomiast czuć jak zwierzęca strona ich osobowości przejmuje kontrolę – intensywne doznania, szczególnie przeżywane w parze, sprawiają, że pary stają się bardziej zżyte, a niektóre badania wykazują zależność poziomu intymności i szczerości w związku od tego, jak często intensywny seks jest uprawiany przez osoby w związku.

Wybór odpowiednich pozycji jest niezwykle ważny

Upewnij się, że jesteś z kimś, kto sprawia, że ​​czujesz się swobodnie i komu możesz zaufać. Ten komfort jest niezbędny, abyś mógł dobrze się bawić i komunikować swoje potrzeby. Jeśli jesteś w nowym związku lub nie masz pewności co do partnera to lepiej będzie pozostać przy standardowym seksie – seksualne eksperymenty mogą być niebezpieczne dla Twoje kręgosłupa, szczególnie jeśli aktywność fizyczna nie jest Twoją codziennością, a na siłownię wybierasz się tylko raz na jakiś czas. Słaba kondycja sprawi, że nie zdołasz spędzić wielu godzin (a czasami nawet parunastu minut) uprawiając naprawdę dziki i intensywny seks w wielu nietypowych pozycjach! A więc – jest to jeszcze jeden powód dlaczego musisz się zapisać na siłkę! Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn!

Intensywny seks to przede wszystkim odpowiednia komunikacja

Niewłaściwe komunikowanie się może zepsuć wszystko. Nawet jeśli pomysł uprawiania gorącego i perwersyjnego seksu cię podnieca, może pojawić się niepokój. Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym jest przedyskutowanie rodzaju seksu, jaki chcesz uprawiać, zanim się do tego zabierzesz!

Ważne jest poczucie bezpieczeństwa

Oczywiście pasjonujący i intensywny seks wiąże się z pewnym ryzykiem. Na przykład zbyt ścisłe wiązanie może przerwać krążenie, a gryzienie i uderzanie może powodować powstawanie siniaków. Możesz nie mieć nic przeciwko, ale powinieneś zrobić kilka kroków, aby upewnić się, że wszystko jest bezpieczne.

Nigdy nie uderzaj partnera w narządy wenwętrzne, takie jak nerki. Celuj w bardziej mięsiste części ciała, takie jak pośladki. 

Używaj wyłącznie ograniczeń, które nie ograniczają przepływu krwi. Nie naciskaj na tchawicę partnera. Nie uderzaj tak mocno by złamać kości.

Są również sytuacje, w których nie powinnaś uprawiać ostrego seksu. Na przykład gdy jesteś po poważnych zabiegach albo w ciąży. Trzeba do tego podejść rozsądnie.

Jak uprawiać intensywny seks? Zobacz co doradzają nasi eksperci

Dzisiaj pokażę ci kilka naprawdę ekscytujących pomysłów na to, jak bardziej pikantny seks można “wprowadzić” do Waszej sypialni. Niektóre z tych pomysłów przenoszą się do królestwa BDSM, więc nie zdziw się, jeśli niektóre z tych ostrych sugestii seksualnych będą dla ciebie trochę zbyt ostre.

Co warto wypróbować? Dominację!

To chyba najbardziej oczywisty pomysł na pasjonujący i intensywny seks. Dla wielu facetów łatwo jest zdominować partnera w sypialni. Ale co jeśli chcesz agresywnie zdominować swojego mężczyznę?  

Zamiast czekać aż on zrobi to na co ma ochotę, złap go i zdecyduj co będziecie robić. Będziesz zaskoczona jak łatwo zdominować faceta i przejąć dowodzenie. A jeśli nie jesteś typem dominującym? Pozwól mu być szorstkim podczas seksu!

Co powiesz na lekkie ugryzienia?

Drapanie i gryzienie nie jest czymś, co normalnie robiłbyś komuś, na kim ci zależy. Ale kiedy uprawiasz ostry seks, nie ma lepszego sposobu, aby pokazać swojemu partnerowi, jak jesteś podniecony. Więc wbij w niego paznokcie i nie krępuj się zostawić ślady na jego plecach. To samo dotyczy gryzienia. Nie obawiaj się delikatnie ugryźć i skubnąć szyję, płatek ucha i ramiona mężczyzny.

Podszczypuj! 

Chociaż niektórzy ludzie mogą uważać szczypanie za zabawę dla dzieci, może się przydać, jeśli chodzi o ostry seks. Możesz uszczypnąć gdziekolwiek, tylko ty o tym decydujesz. Narządy płciowe i sutki są szczególnie dobrymi celami do uszczypnięcia!

Mów sprośnie – dzięki temu łatwiej Wam się będzie wczuć

To kolejna kwestia, która idealnie sprawdza się w przypadku ostrego seksu. Możesz opisać rodzaje rzeczy, które zrobisz swojemu partnerowi, gdy tylko będziesz mieć szansę.

Zdejmuj ubrania – uwiedziesz go w ten sposób

Wiele z najbardziej namiętnych scen seksu w filmach polega na energicznym zrywaniu ubrań. Takie postępowanie wymaga szorstkości i naprawdę sprawdza się doskonale w ostrym seksie.

Usiądź na jego twarzy – faceci zazwyczaj marzą o tego typu zabawach

Łatwym sposobem na rozpoczęcie ostrego seksu w przypadku kobiety jest usiąść na twarzy mężczyzny. Twoja waga utrzyma go przygwożdżonego i możesz upewnić się, że zasypie cię masą pocałunków.

A po wszystkim…

Ostrysex to nie tylko to, co się dzieje podczas stosunku, ale też po nim. Bardzo ważnym terminem w przypadku ostrego seksu i BDSM jest Aftercare. Odnosi się on do opieki, która pomaga wrócić do równowagi zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Podczas gdy aftercare jest ogólnie uważane za coś, czego potrzebuje osoba uległa to tak naprawdę może przydać się każdemu.

Pamiętaj także aby na bieżąco leczyć wszystkie otarcia i siniaki, które pojawiły się w trakcie seksu.