Co podnieca kobiety, które lubią ostry seks?

Jara mnie to, że coraz otwarciej możemy rozmawiać o swoich zamiłowaniach seksualnych. Ja, na przykład, uwielbiam ostry sex. Jestem 27-letnią kobietą i podnieca mnie wszystko, co związane z ostrym seksem: dominacja i uległość, przebieranie się, podduszanie, kajdanki. Tego typu seks podniecał mnie od zawsze (nie, nie stałam się jego fanką dopiero po obejrzeniu 50 Twarzy Greya).

Choć mogłoby się wydawać, że moi rówieśnicy powinni wiedzieć, jak uprawiać seks, to często za miejsce “edukacji” wybierają sobie filmy porno, przez co ja (i moje koleżanki) nie raz doświadczałyśmy kuriozalnych sytuacji, gdzie seks ostry nie był – był po prostu do dupy.

Właśnie dlatego stwierdziłam, że warto jest napisać krótką “ściągę” dla każdego faceta, który wie, że sex dominacja podnieca jego partnerkę, ale nie wie do końca, jak się do tego zabrać.

Ostry seks – co dokładnie masz robić? Wskazówki od napalonych lasek

Chwyć ją, gdy przechodzi obok ciebie, popchnij ją do ściany i przyciśnij do siebie tak, by twoje wybrzuszenie ocierało się o jej łechtaczkę.

Choć kobieca dominacja podnieca laski, to niekiedy chcą się przejąć rolę osoby uległej. Złap ją na nadgarstki i przytrzymaj nad jej głową. Jeszcze lepiej, jeśli możesz przytrzymać oba jej nadgarstki tylko jedną ręką. To przypomni jej o tym, jak duży i silny jesteś – pokaż jej swoje cechy osoby dominującej.

Pocałuj ją, jak chcesz. Wciśnij język do jej ust i jęcz, jakbyś właśnie skosztował najlepszej rzeczy w swoim cholernym życiu. I nie skupiaj się tylko na jej ustach.

Odepchnij głowę na bok, abyś mógł ssać i skubać jej szyję. Pocałunki w grze wstępnej są niezbędne!

Mówiąc o skubaniu, zejdź do jej ramienia i zacznij gryźć.

Rozbierz ją. Nie czekaj, aż sama sama to zrobi. To ty rządzisz. To ty powinieneś z niej zerwać ubranie tak jakbyś nie mógł się doczekać, by wbić w nią swojego kutasa.

Rzuć ją na łóżko. Staraj się być ostrożny, ale nie bądź przesadnie delikatny. Powiedź jej, że masz ochotę, żeby odgrywała rolę uległych i doświadczcie świetnego ostrego seksu.

Pociągnij ją za włosy. Sprawdza się to najlepiej w pozycji na pieska. Ona na pewno to pokocha.

Pamiętaj tylko, aby złapać włosy blisko skóry głowy. Nie szarp za końcówki, bo to po prostu bolesne.

Lekko ją podduś. Ale pamiętaj by nie naciskać jej na tchawicę. Musisz być ostrożny.

Podaruj jej klapsa. Zacznij lekko, aby zobaczyć, jak na to reaguje, a jeśli poprosi cię o to, abyś zrobił to mocniej, to zrób to mocniej.

Pchaj mocno i szybko. To nie jest czas, aby poruszać się powoli i delikatnie, wpatrując się czule w jej oczy. Wypuść swoją zwierzęcą stronę.

Zaszalej i baw się w sprośne rozmowy. Powiedz jej, jak seksownie wygląda i przeklinaj, ilekroć zrobi coś, co cię podnieci. Jeśli nie ma nic przeciwko i się jej to podoba, możesz nazywać ją brudną szmatą lub dziwką.

Pozostaw zadrapania na plecach. Zwykle to byłaby jej praca, ponieważ to ona ma długie paznokcie, ale będzie cieszyć się z tego tak samo jak ty. To po prostu jest bardzo seksowne.

Gadżety są twoimi przyjaciółmi. Zawiąż szalik wokół oczu, aby ją oślepić, użyj kajdanek, aby zabezpieczyć jej nadgarstki lub wyjmij bicz, aby uderzyć ją w tyłek. Elementy BDSM w postaci świetnych gadżetów erotycznych mogą sprawić, że Wasz ostry seks stanie się jeszcze seksowniejszy.

Być może to oczywiste, ale zawsze przed ostrym seksem uzgodnij to ze swoją drugą połówką i uzyskaj jej zgodę. I ustalcie bezpieczne słowo, które będzie mogła wykorzystać gdy poczuje, że granice są przekraczane.

Pamiętaj tylko, że zdrowy i bezpieczny ostry seks to przede wszystkim takim seks, gdzie zgoda jest dobrowolna, a druga osoba w dowolnym momencie może zatrzymać całą zabawę.