Jak uprawiać ostry seks – najlepsze porady

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak uprawiać ostry seks w nieprzyzwoity sposób. Jeśli spotykasz się z kimś przez jakiś czas i wyznaje, że kocha ostry sex, nie uśmiechaj się szeroko i  nie zakładaj, że wiesz, czego oczekuje od ciebie w łóżku.

To, co jest szorstkie dla jednej osoby, może być całkiem normalne dla innej

Co to jest ostry seks?

Jest to rodzaj seksu, w którym podczas aktu seksualnego wywołujesz ból, aby zwiększyć przyjemność seksualną!

To seksualne uwolnienie, w którym możesz pokazać swoją brutalną siłę i pożądanie w tym samym czasie.

Ostry seks nie jest czymś, o czym większość ludzi mówi z łatwością, ale mimo to każdy z nas może się nim cieszyć, jeśli będzie robiony we właściwy sposób.

Jeśli nie jesteś kimś, kto lubi ostry sex, wniesienie całej agresji do czegoś tak romantycznego jak kochanie się może zabrzmieć alarmująco, ale to wszystko się zmieni, gdy zrozumiesz niuanse namiętnego, ostrego seksu.

Po pierwsze, ten rodzaj seksu najlepiej smakuje z partnerem, któremu ufasz. Oboje znacie swoje ograniczenia i możliwości i łatwo jest wiedzieć, gdzie wyznaczyć granicę.

Psychologiczny dreszczyk, a ostry seks

Jedną z bardziej seksownych rzeczy w ostrym seksie jest to, jak zaraźliwy jest on w łóżku.

Ale ostry sex nie jest dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy mają z nim złe doświadczenia. Jednak dla tych, którzy to lubią, okazjonalna runda ostrego seksu może zwiększyć pasję w długotrwałym związku.

Ludzie, którzy kochają seks na ostro, osiągają seksualny haj, bardziej z powodu bólu, którego doświadczają, niż przyjemności seksualnej, którą odczuwają. Na pewno nie jest to jednak zła rzecz, ponieważ od czasu do czasu zmiana rutyny w jakimkolwiek związku może sprawić, że miłość stanie się o wiele bardziej seksowna i żywa.

Kiedy naprawdę uprawiasz ostry seks, chęć wzmocnienia doznań seksualnych jest tak przytłaczająca, że ​​nawet penetracja nie może Cię zadowolić. Chcesz więcej. To boli, ale lubisz to, i to sprawia, że ​​cała sprawa jest taka pasjonująca.

Ale ostry seks nie jest dla wszystkich i na każdym etapie związku. Zwłaszcza dla kobiet. Praktycznie każda kobieta czułaby się bardziej komfortowo, pozwalając sobie na to z kimś, komu ufa i kocha, i wie, że nie będzie jej oceniać, chyba że ma jedną noc z naprawdę seksownym facetem, z którym czekała, aby iść do łóżka.

Dominujący i uległy ostry sex

Ostry seks to ostry seks, ale nawet jeśli dwoje ludzi sobie na to pozwala, mogą przyjąć dwie różne role. Jeden partner zwykle inicjuje ostry seks, podczas gdy drugi doświadcza fizycznego bólu i zostaje przez niego pobudzony.

Jeśli jesteś bardziej dominujący w związku lub w prawdziwym życiu i masz karierę lub styl życia, w którym nie jesteś zbytnio popychany, możesz cieszyć się uległym ostrym seksem bardziej. To sposób, w jaki twój umysł pragnie uwolnienia się od odpowiedzialności i kontroli. Psychologiczne uwolnienie kontroli sprawi, że będziesz lepiej cieszyć się orgazmem.

Z drugiej strony kochanek, który odgrywa uległą rolę w związku lub w prawdziwym życiu, może czerpać więcej przyjemności, przejmując kontrolę w łóżku lub odgrywając dominującego partnera podczas ostrego seksu.

Ostry seks nie musi być środkiem do znęcania się nad sobą lub poczucia siły. Może być używany jako psychologiczne uwolnienie, pod warunkiem, że ćwiczysz to w kontrolowanym środowisku i często wymieniasz dominujące i uległe strony, chyba że oboje wolicie przez cały czas określone role.

Ostrysex nie zawsze jest perwersyjny

Podczas gdy ostry seks jest rodzajem perwersyjnego seksu * niekonwencjonalnego *, może to być też po prostu namiętny upadek na sianie, gdy oboje jesteście niezwykle podnieceni. Większość rodzajów perwersyjnego seksu wymaga pewnego planowania i przygotowań, ale ostry seks prawie nigdy nie wymaga planowania, chyba że planujesz wykorzystać zabawki i inne akcesoria seksualne.

Ostry seks to podniecenie seksualne wykraczające poza penetrację, jest to podniecenie seksualne wywołane agresją.

Wskazówka dotycząca seksu dla facetów

Dziewczyny lubią uprawiać seks, który możnaby uważać za bardziej…ostry. Oczywiście nie zawsze! Ale od czasu do czasu dobra runda ostrego seksu może sprawić, że poczują się żywe.

W jakiś sposób bycie zdominowanym od czasu do czasu agresją podnieca dziewczyny. Jest coś w męskiej sile fizycznej i zwierzęcej agresji, co może nieustannie zachwycać!

Kiedy uprawiasz ostry seks ze swoją dziewczyną, pokazuje to twoją pewność siebie i męską, dziką stronę, która może ją podniecić i ożywić surowe pożądanie seksualne. Ale jak szorstko się zabawiać by jej się to podobało? Cóż, to jest coś, o czym musisz z nią porozmawiać.

Ostry seks dla spokojnej kochanki

Jeśli jesteś kimś, kto nie jest przyzwyczajony do ranienia kochanka podczas kochania się, pomysł ostrego seksu może brzmieć obrzydliwie i przerażająco. Ale nigdy nie dowiesz się, jak potężny się czujesz ani jak podniecający może być ten akt, dopóki go nie spróbujesz.

Jeśli uprawiasz ostry seks po raz pierwszy, nie pokazuj swojej niezręczności. Zacznij powoli, całując się bardziej agresywnie i używając zębów, ale kiedy zaczniesz bardziej angażować się w czyn, wywieraj większy nacisk na partnera, używając rąk lub miednicy.

Przeczesz dłońmi włosy kochanka i mocno chwyć je palcami, szepcząc coś brudnego lub gryząc ukochaną w szyję. A kiedy poczujesz się wystarczająco komfortowo, wbij paznokcie w plecy partnera. Gdzieś po drodze zaczniesz czuć, jak ogarnia cię dzika pasja.