Cuckold – co musisz wiedzieć o byciu rogaczem

Na najbardziej podstawowym poziomie fetysz cuckolding polega na tym, że facet zostaje podniecony przez to, że widzi swoją żonę lub dziewczynę śpiącą z kimś innym. Brzmi jak twój najgorszy koszmar? Dla niektórych jest to świetna zabawa i sposób na zapewnienie sobie niezapomnianych orgazmów!

Dlaczego miałoby to kogoś kręcić? Podobnie jak w przypadku każdego fetyszu seksualnego, trudno jest określić jeden konkretny powód, ale psychologowie sugerują, że zazdrość seksualna – i bycie nią podnieconym – może być związane z biologią.

Przeprowadzono ankietę wśród 1000 osób i odkryto, że 58% mężczyzn i około jedna trzecia kobiet myślało o takim fetyszu. Mężczyźni częściej fantazjują na temat zdradzania – ale jest też wiele kobiet, które również mają takie fantazje, co wskazuje na potrzebę dalszych badań skoncentrowanych na kobiecych pragnieniach.

Z mojego punktu widzenia znalezienie partnera, który podnieca się, patrząc, jak rucham się z innymi ludźmi, brzmi jak seks-ekwiwalent wygranej na loterii.

Sypiam z kimkolwiek lubię, a potem od razu rżnę się z moim chłopakiem, podczas gdy na nowo przeżywamy soczyste szczegóły? Zapisz mnie na tą imprezę, plis!

Niestety, próbowałem spełnić kilka fantazji o rogaczu, a rzeczywistość jest o wiele bardziej skomplikowana niż to miało miejsce w mojej głowie.

Istnieje wiele sposobów na oddanie się temu fetyszowi. Jedna osoba czerpie przyjemność jedynie ze słuchania opowieści o tym, jak jej partner uprawia seks z inną osobą, do spełnienia fantazji seksualnej innej osoby niezbędny będzie aktywny udział w akcie seksualnym.

W przeszłości byłam z facetami, którzy lubili słuchać opowieści o dawnych partnerach seksualnych zarówno w ramach gry wstępnej, jak i podczas samego seksu. Oczywiście zazdrość jest zawsze ryzykiem, więc jeśli naprawdę denerwujesz się tym, jak się czujesz, poproszenie partnera o wymyślenie historii może być całkiem dobrym sposobem na rozpoczęcie. Następnie możesz przejść do prawdziwych spotkań.

Oprócz prostego opowiadania historii możesz również spróbować wysłać swojego partnera na misję seksualną, a następnie wysłuchać wszystkich soczystych szczegółów, gdy wróci do domu.

Kiedyś regularnie widywałam kilku facetów, których podniecało wszystko, co jest związane z BDSM, a przy kilku okazjach mój chłopak siedział na zewnątrz w samochodzie, dopóki nie skończę. W międzyczasie tak bardzo podniecała go wizja tego, że rucham się z innym, że ten się masturbował i dochodził kilkukrotnie.

Gdy wracałam, ten w dalszym ciągu podniecony i zarumieniony wyczekiwał wszystkich szczegółów na temat mojego spotkania.

Ta opcja wywołuje pewne pytania natury etycznej, na przykład ile powiesz stronie trzeciej o tym, co się dzieje? Osobiście radziłbym im dokładnie powiedzieć, co się dzieje – im więcej każdy z uczestników tego typu spotkań wie, tym bardziej jesteśmy pewni co do tego, że nie przytrafią nam się jakieś krzywe akcje.

Jeśli zdecydujesz się spełnić fantazję rogacza, naturalnie będziesz potrzebować jednej dodatkowej osoby i sporej ilości odwagi. Dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zostać cuckoldem lub rogaczem – jeśli masz ochotę być tą trzecią osobą w czyjejś fantazji, jest wiele par, które chciałyby cię mieć. Obowiązują tu standardowe zasady dotyczące trójkątów, takie jak na przykład złota zasada “Nie spuszczaj się na sofę nieznajomego”.

Warto od razu z taką parą ustalić wszystkie zasady. Czy jej mąż lub chłopak będą tylko obserwować z daleka? A może zaangażują się, proponując sugestie lub kierując działaniem?  Warto to wszystko wyjaśnić przed rozpoczęciem.

Oprócz niezręczności, fantazja o rogaczu, która w teorii brzmi zabawnie, może być okropna w praktyce, jeśli przeszkadza Wam zazdrość – oprócz negatywnego wpływu na związek może to Wam po prostu spieprzyć humor na najbliższe dni. Większość z nas dorastała z myślą, że miłość i seks powinny być między dwojgiem ludzi, a nie między dwojgiem ludzi a facetem o imieniu Bartek, którego poznaliście w Internecie.

Gdyby nie te zakorzenione założenia, cuckolding nie miałby takiego samego statusu fetyszu jak ma teraz, ponieważ często chodzi właśnie o złamanie tabu dotyczącego monogamicznego seksu.

Jest takie słowo określające radość, jaką odczuwasz, widząc, że twój partner jest szczęśliwy: kompresja. Często to właśnie określenie używane jest przez poliamorycznych ludzi, aby wyjaśnić ciepłe uczucia, które odczuwają, gdy widzą, jak ich partner szczęśliwie spotyka się z innymi ludźmi. To uczucie nie jest związane z seksem bezpośrednio – odnosi się bardziej do odczuwanych przez nas uczuć.

Z drugiej strony cuckolding jest zakorzeniony w czymś bliższym seksualnemu upokorzeniu. Opiera się na pomyśle, że przerażające jest to, że jeden mężczyzna „bierze” żonę innego mężczyzny. Pochodzi to, całkiem przyjemnie, od kukułki, ponieważ kukułka składa jaja w gnieździe innego ptaka, w ten sposób podstępnie podnosząc pisklę przez kogoś innego (ok, co do pochodzenia nie jestem aż tak pewna, ale wydaje się to być całkiem logicznym porównaniem – co nie?)

Cuckolding często wiąże się z obraźliwymi lub niepokojącymi założeniami. Po pierwsze, idea “posiadania” – że facet powinien kontrolować swoją dziewczynę lub żonę. To dlatego słowo „cuck” jest teraz często używane przez alt-prawicowych arystokratów jako termin nadużycia. „Rogacz” jest podobny do samca beta – kogoś, kto jest zbyt słaby, by kontrolować swoją kobietę w sposób, w jaki rzekomo się powinno ją traktować.

Ale chociaż warto zwrócić uwagę na negatywne konotacje związane z tym fetyszem, nie oznacza to, że każdy, kto ma fantazje o rogaczach, będzie doświadczał tego samego. W zależności od niuansów, możesz być bardziej fetyszystą  „gorącej żony ” niż rogaczem. „Gorącej żony” jak w „Mam naprawdę gorącą żonę, czy chciałbyś ją przelecieć?” Wciąż opiera się to na idei „oddania” partnerki w prezencie, ale unika niezręcznego aspektu upokorzenia.

W trakcie przeprowadzonych badań, eksperci nie znaleźli żadnego powodu, aby odwieść ludzi od fantazjowania na temat rogactwa. „Ogólnie rzecz biorąc, nasze badania wykazały, że w większości przypadków rogacz jest pozytywną fantazją i zachowaniem” – mówią specjaliści. „To nie wydaje się być dowodem zakłócenia, niezdrowego związku ani lekceważenia partnera”.

Niezależnie od twojej fascynacji rogaczami – bo zakładam, że masz taką, ponieważ czytasz ten artykuł do końca – istnieje wiele różnych sposobów, aby sobie z tym poradzić. Od opowiadania historii i dzielenia się nimi z partnerami, po pełne trójkąty z rogaczami zaaranżowane z chętną trzecią osobą.

I chociaż zdrada kontrolowana to często niezręczne historie o których czytamy na forach dyskusyjnych, nie musisz być przywiązany do podejrzanych założeń, na których opiera się wiele filmów porno. Po prostu przestrzegaj tych samych zasad, co w przypadku każdego innego wspaniałego seksu: dobra komunikacja, wzajemny szacunek i regularne sprawdzanie swojego stanu zdrowia, aby upewnić się, że wszyscy nadal świetnie się bawicie. To dużo więcej pracy niż kupno losu na loterię, ale wygrana w postaci najlepszych orgazmów, może być tego warta.

3 comments

  1. Cuckold to dla mnie byly zawsze niesamowite poziomy adrenaliny, a przede wszystkim radosc, ze partnerka spelnia swoje rozne bziki zyciowe, w tym i lozkowe 🙂 Po powrocie do PL nie jest latwo poznac osobe, ktora nie ucieka na samo brzmienie slowa cuckold i z ktora mozna stworzyc fajny, energetyczny zwiazek. Coz, taki kraj z podwojna moralnoscia. No ale wiem, ze nie w calosci. Gdzie jestes moja przyszla Hotko? 🙂

  2. really nice article, and except the cuckolds there are also the ‘stags’ –> dominant male who enjoys watch his wife have sex with other men for his own pleasure or ‘order’ his submisive wife to have sex with other men..cuckolds have more the fetish of humiliation and stags not, cuckolds can be bi but stags are straight, thats the main differences between stag and cuckold 🙂

Comments are closed.