Fetysz od podszewki: cuckold, czyli zdrada kontrolowana

Droga Redakcjo,

Zdradziłam swojego męża. To znaczy, tak naprawdę to nie wiem, czy go zdradziłam. Po prostu kochałam się przy mężu z innym mężczyzną. Przez długi czas rozmawialiśmy o tym z nim i postanowiliśmy, ze chcemy spróbować.

Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy zadowoleni z tego doświadczenia i chcielibyśmy to powtórzyć. Czy tego typu zabawy nie będą miały negatywnego wpływu na związek mój i mojego męża?

Justyna

Droga Justyna,

Cieszymy się niezmiernie, że nie wstydzicie się ze swoim partnerem fantazji seksualnych i każdy z Was czerpie przyjemność z nowych doznań. Zdrada kontrolowana nie powinna mieć negatywnego wpływu na Wasz związek, o ile oboje tego chcecie i ustaliliście odgórnie reguły gry.

Czym tak naprawdę jest cuckold i czy można mówić, że zdrada kontrolowana to tak naprawdę związek otwarty? Cóż… I tak, i nie.

Cuckold, rogacz, zdrada kontrolowana – wszystko to jest określeniem czynności, która dla jednych jest prawdziwie obraźliwa, a dla innych jest sposobem na okazanie intymności i miłości. 

Czym tak naprawdę jest cuckold?

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana jest fetyszem zyskującym coraz większe zainteresowanie w ciągu ostatnich kilku lat. Za “rogacza” uważa się męża zdradzającej żony. Za rogacza uważa się mężczyznę, który nakładania swoją żonę do zdrad, bo sprawia mu to przyjemność.

Jest to rodzaj aktu seksualnego, podczas którego mąź obserwuje swoją żonę uprawiającą seks z innym mężczyzną, a potem sam mąż uprawia z żoną seks. Niekiedy natomiast jest on tylko obserwujących. Innymi razy uczestniczy od samego początku w akcie seksualnym.

Skrajny typ zdrady kontrolowanej (masochistyczny rogacz) polega na tym, że mężczyznę podnieca widok upokarzanej przez innych mężczyzn żony. Alfa rogacz leży na przeciwległym krańcu spektrum i ma bezpośredni wpływ na to, z kim śpi jego żona i co się dzieje podczas seksu. 

Dlaczego ludzi podnieca obserwowanie partnerki z obcym mężczyzną?

Cuckold obejmuje trzy kategorie fetyszów i tego, co ludzi podnieca w poszczególnych czynnościach seksualnych. Są to: voyeuryzm, ekshibicjonizm i BDSM. Innymi słowy, to, że kogoś podnieca cuckold może rodzić się z więcej niż jednego fetyszu. Może to być dreszczyk emocji i zamiłowanie do BDSM, może to być chęć podglądania i obserwowania seksu na żywo. 

Jak się do tego zabrać?

Jeśli masz partnera, a interesuje Cię możliwość zostania rogaczem – musicie porozmawiać o tym z partnerem. Najlepszym sposobem komunikowania się na ten temat ze swoim partnerem jest wyjaśnienie, co dokładnie sprawia, że zdrada kontrolowana wydaje Ci się być interesującą formą seksu. 

Zgoda i komunikacja jest niezbędna jeśli interesują Cię jakiekolwiek fetysze. Upewnij się, że zarówno Ty, jak i Twój partner (czy partnerka) zgadzacie się co do tego, żeby uprawiać tę formę seksu. Wbrew temu, jak to może dla niektórych wyglądać, rogacz nie zdradza. Wszelkie działania i czynności są zgodne i przynoszą korzyści każdej z zaangażowanych osób – zarówno rogaczowi, jak i osobie “zdradzającej”. 

“Rogacz” to określenie osoby, która uprawia seks z partnerką rogacza. Jeśli więc chciałbyś zostać rogaczem, możesz znaleźć wiele par, które chciałyby skorzystać z Twojej pomocy przy realizacji takiej fantazji. Pamiętaj jednak o wszelkich środkach ostrożności – ważne jest, żeby uchronić się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. 

Nie spiesz się

Jeśli martwisz się o zazdrości i negatywne emocje związane ze zdradą kontrolowaną, zacznij od dyskusji na temat fetyszu i opowiedzenia o tym, na czym tak dokładnie to polega. Następnym krokiem jest wspólne oglądanie porno o tematyce cuckold. Jeśli te działania i rozmowy sprawią, że poczujesz się pewniej, możesz pomyśleć o znalezieniu odpowiedniego rogacza. 

Ważne jest, że pamiętać o tym, że każda strona może się wycofać z tego aktu w każdym momencie. To, że wyrażasz na coś zgodę na początku, nie oznacza, że nie zmienisz zdania. Jeśli tak się stanie -nie możesz czuć potrzeby “pozostawania w grze”.

Jeśli cuckold stanie się w pewnym momencie mniej interesujący, albo wręcz problematyczny – musicie o tym porozmawiać. Rozmowa i komunikacja jest prawdziwym kluczek do sukcesu.