Bondage, czyli wiązanie piersi w stylu BDSM

Wiązanie BDSM – coś, o czym być może wstydziliście się pomyśleć. Kobiece piersi są super, chyba każda z nas się z tym zgodzi! A co powiecie na połączenie ich ze świetną praktyką BDSM, zwaną krępowaniem?

Czy marzyłaś kiedyś o krępowaniu piersi? Doświadczasz przyjemności z szorstkich zabaw sutkami?

Jeśli tak, nie jesteś jedyna – krępowanie jest jedną z wiodących kategorii BDSM. A więc, dla zainteresowanych, przedstawiamy parę ciekawostek o krępowaniu piersi dla tych, którzy nie mają pojęcia, o co chodzi. 

BDSM wiazanie piersi – czym tak naprawdę jest?

Krępowanie piersi jest podtypem klasycznego krępowania. Sztuka wiązania piersi polega na wiązaniu dłoni, stóp i innych części ciała – podczas gdy wiązanie piersi koncentruje się na wiązaniu samych piersi za pomocą lin, wiązań i uprzęży. Może być to zarówno formą gry wstępnej, jak też “daniem głównym” naszego aktu seksualnego.

Dlaczego ludzie się tym zajmują?

Bądźmy szczerzy, wiązanie piersi może działać pobudzająco na obie strony – zarówno wiążącego, jak i wiązanego. Po pierwsze – chodzi tu o to, co widzimy. Bondage koncentruje się zwykle na atrakcyjności wizualnej piersi osoby związanej na różne sposoby – od wiązania czegoś do sutków do tworzenia uprzęży piersiowej z liny. Dla niektórych osób nie ma seksowniejszego widoku, niż to. 

Są też tacy, którzy mają fetysze piersi. Fetysz jest fetyszem, gdy osoba zostaje pobudzona do aktywności seksualnej wyłącznie w ten i w żaden inny sposób. Jest to całkowicie normalne, o ile wszystkie ze stron się na to godzą. 

Wreszcie może to sprawić, że kobieta się czuje dobrze. Piersi są znaczącą strefą erogenną, a więc wiązanie może być źródłem przyjemności seksualnej. 

Jak powiedzieć swojemu partnerowi, że chcesz tego spróbować? Eksperci zalecają stworzenie listy rzeczy do zrobienia w łóżku. Zachęć więc partnera, żeby stworzył swoją seksualną listę, stwórz swoją, a następnie zamieńcie się nimi i zacznijcie omawiać poszczególne punkty.

Jeśli Twój partner zobaczy na Twojej liście wiązanie piersi, sprawi to, że zaczniecie dyskutować na ten temat. Można też oczywiście powiedzieć swojemu partnerowi wprost o swoich chęciach, jeśli jesteś wystarczająco odważna.

Jeśli chodzi CI po głowie pomysł wiązania piersi, powinnaś czuć się dobrze z tą fantazją, nie bać się jej i nie obawiać się rozmowy ze swoim partnerem o tym. Jeśli nie wiesz, jak zacząć, możesz powiedzieć coś w stylu: “Przeglądałam w internecie uprzęże na piersi i uważam, że w jednej z nich moje piersi wyglądałyby fenomenalnie. Co o tym sądzisz?”. 

Jakiego typu akcesoriów mam użyć?

Jeśli nie chcesz się rzucać na głęboką wodę, możesz wziąć podkoszulek i naciągnąć górę na głowę i pod biustem, aby uzyskać prowizoryczną uprząż.

Jeśli czujesz, że możesz podołać też bardziej ryzykownym gierkom, spróbuj się związać (albo być związana) prawdziwą liną ALE nie taką z Leroy Merlin lub innego sklepu ze sprzętem.

Takie liny mogą powodować oparzenia na skórze i być bolesne. Zamiast tego zainwestuj w specjalistyczną 10-metrową linę do wiązania, która jest tkana tak, aby leżeć płasko na skórze i jest wykonana z super miękkiej bawełny w celu zmniejszenia bólu.

Jeśli nie obawiasz się i tego, możesz podgrzać atmosferę używając skórzanych lub elastycznych uprzęży zaprojektowanych specjalnie do podkreślenia piersi. 

I na koniec, jeżeli jara Cię myśl o lekkim bólu sutków, kup specjalne zaciski sutkowe, które genialnie zaciskają się na Twoich sutkach podczas zabawy nimi. 

Próbujesz tego po raz pierwszy? Oto od czego zacząć

Podobnie jak w przypadku wszystkich form zabawy z supłaniem i fetyszem, weź udział w zajęciach i obejrzyj filmy na temat tych technik, zanim wypróbujesz je w domu podczas randki BDSM.

Jeśli jesteś już prawdziwym praktykiem, sprawdź zajęcia, które mogą być prowadzone w lokalnych seks shopach lub po prostu w internecie. Warto też nie zapominać o tym, iż ważne jest posiadanie jakiegoś bezpiecznego hasła, ażebyście mogli zagwarantować sobie przede wszystkim bezpieczny seks. Ważna jest też komunikacja.

Czyli warto jest rozmawiać z partnerem o tym, jak się czujesz, w trakcie trwania całej zabawy. Na koniec – warto jest mieć gdzieś w pobliżu parę dobrych nożyczek bezpieczeństwa. Tak na wszelki wypadek. 

A więc, kto jest gotowy na wiązanie piersi?!