Zabawy BDSM – czym są i jak wyglądają?

Zabawy BDSM mogą być świetnym sposobem na to, ażeby urozmaicić seks. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni są zgodni co do tego, że tego typu zabawy nie tylko pozwalają im dowiedzieć się więcej na temat swojej seksualności, ale też sprawiają, że ich związek staje się bardziej intymniejszy. Od czego zacząć? Na początek warto jest spróbować zrozumieć, czy się jest osobą dominującą, czy raczej uległą.

Postanowienie tego, czy widzisz siebie jako osoba uległa czy też chętniej przyjmiesz role dominującą to coś, od czego warto zacząć rozmowę na temat wdrażania praktyki BDSM do Waszej sypialni. Pamiętaj jednak, że nie musi to być rola “na całe życie”, bo w końcu preferencje to coś, co może się zmienić z biegiem czasu. Możesz ustawić role, jeśli wolisz, takie jak Dominujący lub Uległy, Właściciel i Zwierzę, Mistrz i Niewolnik (naprawdę dowolny wariant), lub możesz być Switcherem. Switcher to osoba, która zmienia się między każdą rolą, czasami nawet w ciągu jednej akcji!

Możesz być kobietą Dom, męskim zwierzakiem lub niebinarnym Mistrzem – cokolwiek Cię podnieca. Nie ma również co w to mieszać orientacji seksualnej – BDSM jest szerokim pojęciem obejmującym wiele różnych aspektów. To, że mężczyzna lubi być uległy ani trochę nie pozbawia go męskości. 

Zabawy BDSM – jak masz rozszyfrować ten skrót?

(B)ondage stoi za B w BDSM – składa się na to wiązanie, tape’owanie, ograniczanie lub krępowanie partnera (zawsze za zgodą) w celu stymulacji erotycznej, estetycznej i / lub sensorycznej. Czyli jest to wszystko to, co sobie wyobrażamy jako zestaw BDSM w sex shopie. 

Bez względu na to, czy wiążesz partnera ze względów estetycznych, czy też chcesz uzyskać ciekawe pozycje seksualne, każda niewola wymaga czasu na przygotowanie. Ważne jest, aby mieć dużo zaufania do partnera, który wykonuje wiązanie, a także nożyczki bezpieczeństwa. Wiesz, na wypadek, gdybyś musiał szybko usunąć ograniczenia. Niewola i dyscyplina również nie muszą iść w parze. Poznanie zmysłowej i bezpiecznej sztuki bondage’u wymaga czasu, umiejętności i poświęcenia. Bardzo ważne jest unikanie ograniczeń niektórych nerwów, tętnic, stawów i oczywiście dróg oddechowych. Spróbuj wziąć udział w kursie bondage’u u lokalnego nauczyciela seksu (edukacja seksualna Google dla dorosłych w Twojej okolicy) lub w sklepie z zabawkami erotycznymi.s.

Jeśli jesteś zbyt podekscytowany i po prostu nie możesz się powstrzymać (zamierzona gra słów), istnieje wiele sposobów na rozpoczęcie przygody z bondage’em bez skomplikowanych węzłów linowych. Użyj taśmy Bondage Tape lub ładnych grubych mankietów, aby unieruchomić kochanka, nie wiążąc go. Może nawet okaże się, że krępowanie wzroku za pomocą prostego krawata wokół oczu może stworzyć pyszne wyczekiwanie i rozbudzenie. Gdy jeden zmysł zostanie wyłączony, pozostałe są mocniej pobudzone.

Kto jest szefem?

(D)ominance & (s)ubmission to spór o władzę. Dominacja i uległość. Może to być sensacja oparta na biczach, wiosłach, chłostach i kołnierzykach. Może być także psychologiczna – jeden partner ma władzę nad poczynaniem drugiej osoby. A dla niektórych jest to trochę jedno i drugie.

Powszechnie błędnym jest przekonanie, że ból lub upokorzenie muszą być w to zaangażowane. Zadawanie bólu nie jest wcale obowiązkowym elementem praktyk BDSM. Jednym z najważniejszych aspektów wymiany D/s jest szacunek. Kiedy ktoś nie czuje się całkowicie doceniony i szanowany poza sypialnią, nie jest zabawnie udawać, że nie szanuje się go w łóżku. BDSM powinno zawsze być grą – nawet jeśli jest to poważna i intensywna scena z biczami i łańcuchami.

Jeśli czujesz, że nie możesz odrzucić zaproszenia seksualnego partnera w prawdziwym życiu, relacja wymiany władzy nie jest świetnym pomysłem. Aby odkrywać BDSM, nie musisz być w związku. Jeśli czujesz się swobodnie, rozmawiając z kumplem, czujesz się przez niego szanowany i chcesz odkryć dynamikę władzy, możesz w to wchodzić!

Jeśli natomiast nie podoba Ci się to, jak toczy się Wasza zabawa i dokąd zmierza – być może warto przejść do zakończenia zabawy. Pamiętaj, że BDSM ma sprawiać przyjemność obu stronom zabawy, a jeśli czujesz, że jest inaczej, to warto BDSM i to, czego oczekujesz od tego aktu seksualnego, przedyskutować ze swoim partnerem.

Skrzywdź mnie jeszcze raz

(S)adyzm & (m)asochizm to wykwitne wariacje na temat tortur! Sadysta to osoba, która lubi zadawać ból partnerowi. Czasami obejmuje to również upokorzenie, ale nie zawsze. I odwrotnie, masochista jest – zgadłeś – kimś, kto lubi być odbiorcą tortur. Jeśli jesteś ciekaw odkrywania S&M, zdecydowanie zacznij od małych spraw i wchodź w to powoli. 

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, gra temperaturowa to świetny sposób na eksperymentowanie z odczuciami bólu. Spróbuj na przemian skłonić partnera do biegania po kostkach lodu i chlapać go gorącą wodą. Sprawdzaj regularnie, jak się czuje. Aby jeszcze bardziej zwiększyć odczuwanie temperatury, spróbuj użyć wibratorów szklanych lub kamiennych – chłodzący i grzejących na przemian. Dodatkowe punkty za zasłonięcie oczu partnera.

Hasło bezpieczeństwa i bezpieczny seks podczas zabaw

Mam nadzieję, że zrozumiałe jest, że bezpieczny seks jest niezwykle ważny podczas odkrywania BDSM, ale co z hasłami bezpieczeństwa? Bezpieczne słowa są kluczowe we wszystkich aspektach BDSM i mogą być osobiste lub klasyczne. 

„Żółtego” można użyć, gdy potrzebujesz zwolnić tempo i sprawdzić, a „czerwonego” można użyć, gdy potrzebujesz zatrzymać całą aktywność seksualną. Możesz jednak wybrać coś dla siebie! Może coś w stylu „masła orzechowego” lub „helikoptera” bardziej pasuje do Twojego stylu.

Nie bój się używać haseł bezpieczeństwa – są tam z jakiegoś powodu! Nie ma absolutnie nic złego w ich używaniu, a zapewniają one przestrzeganie twoich granic.

Wyczucie czasu jest kluczowe dla Ciebie i Twojej partnerki

W tego typu seksie istnieje wiele różnych rodzajów zmysłowych wymian, więc poświęć trochę czasu na omówienie, w jaki sposób chcesz rozpocząć odkrywanie tego świata.

Są sceny, w których grasz zgodnie z zasadami BDSM tylko podczas seksu. Te aspekty nie opuszczają sypialni. Świetnym pomysłem może być wyraźny rytuał oznaczający początek i koniec tych scen, na przykład dodawanie i zdejmowanie kołnierza lub bransoletki.

Możesz także chcieć wprowadzić zasady BDSM we wszystkich aspektach życia – niezależnie od tego, czy jesteś w sypialni, czy w sklepie spożywczym.

Jakkolwiek i gdziekolwiek chcesz eksplorować świat BDSM, zależy od ludzi zaangażowanych w to. Możesz wybrać aspekty, które lubisz, a swoimi zainteresowaniami możesz szafować bez przerwy. Spędź trochę czasu na nauce swoich potrzeb, granic i sprośności i ciesz się szeroką ofertą świata BDSM!

Seks może dawać dużo przyjemności. Może też bywać nudny, szczególnie dla tych, którzy żyją w długich związkach. 50 twarzy Greya (choć wiem, że nie jest to arcydzieło kinematografii), pozwoliło nam odkryć na nowo BDSM sex. Dzięki temu, że przestało to być tematem tabu, praktyki BDSM stały się sposobem na ciekawsze spędzenie wieczorów i poznawanie swojej seksualności. 

Niezależnie od tego, czy nigdy wcześniej nie próbowałeś BDSM, czy jesteś perwersyjny 24/7, oto kilka zabawnych zabaw BDSM, które oferuję klientom. Możesz nimi urozmaicić swoje życie seksualne dziś wieczorem.

Wymagają one naprawdę niewiele rekwizytów, jeśli w ogóle. Ponadto większość z nich to rzeczy, które prawdopodobnie już masz w domu. Gwarantuję, że już nigdy nie spojrzysz na swoją szpachelkę w ten sam sposób…

Zabawy BDSM – zestawienie naszych ulubionych zabaw

Krótka uwaga, zanim zagłębimy się w temat. BDSM należy zawsze ćwiczyć bezpiecznie, inaczej nie ma zabawy. Odśwież niektóre podstawowe informacje o BDSM tutaj i tutaj. Aby dowiedzieć się o perwersyjnych preferencjach partnera, wypróbuj razem ten zabawny kwestionariusz. Może nawet nie przerobisz całej listy, zanim ubrania zaczną latać po pokoju.

A więc – gotowi rozpocząć przygodę ze światem BDSM? Krótka wersja BDSM dla początkujących, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o cholernie seksownych zabawach. 

Najlepsza dla nowicjuszy: Kości

To jest świetna zabawa, można ją dostosować do własnego perwersyjnego poziomu komfortu i wymaga tylko kartki papieru, długopisu i kostki do gry. Jeśli nie masz żadnych kości, możesz łatwo zrobić je z gumki i długopisu, a nawet kawałka drewna.

Najpierw usiądź ze swoim partnerem i napisz listę 6 ulubionych części ciała do dotykania. Mogą się na to składać m.in. narządy płciowe, uda, sutki, pośladki, cokolwiek tylko zechcesz. Spróbuj włączyć niektóre mniej znane strefy erogenne, takie jak płatki uszu, kark, naprawdę wszędzie tam, gdzie się podniecasz. Przydziel każdej części ciała numer od 1-6.

Następnie zapisz listę 6 czynności seksualnych, które uważasz za erotyczne. Niektóre świetne opcje to klapsy, gryzienie (hej, zadawanie bólu w rozsądnych tego granicach jest cholernie seksowne), lizanie, ssanie, skręcanie, szczypanie, ale używaj tego, co pasuje wszystkim. Przydziel każdemu działaniu numer od 1 do 6.

Następnie na zmianę rzucasz kostką po kolei. Pierwszy rzut określa akcję, drugi rzut określa miejsce, w którym ma on miejsce. Na przykład poliż jej sutek, ugryź udo itp.

Czasami są to całkiem niemożliwe zadania jak klapsy płatków uszu. Możesz spróbować, jeśli obaj jesteście w grze, lub po prostu pominąć i rzucić ponownie.

Każda osoba na zmianę rzuca kostką i wykonuje instrukcje dla swoich partnerów, dopóki nie będziesz już w stanie oprzeć się wzajemnemu pożądaniu.

Najlepsze do gry uderzeniowej: Śledź szpicrutę

To naprawdę świetna zabawa dla tych, którzy lubią więcej gier fizycznych, gry uderzeniowej i dyscyplinę. W tej grze potrzebujesz tylko jednego przedmiotu, najlepiej długiego. Jeśli masz szpicrutę, to idealnie. Jeśli nie masz, nie martw się, nadal jest kilka innych rzeczy, które można wykorzystać.

Spróbuj: szpachelka, drewniana łyżka, linijka (metalowe linijki są świetne, ale tylko jeśli masz doświadczenie), kawałek drewnianego kołka, packa na muchy, a nawet tył szczotki. Myślę jednak, że im dłuższe, tym lepiej dla tej gry.

Ta gra jest prosta i przyjemna. Poinstruuj swojego „uległego” lub „dominującego” partnera, aby klęczał na czworakach, a oni muszą śledzić narzędzie, gdziekolwiek się ono znajduje. Tej z partnerów, który czuje się pewniejszy siebie, może przejąć rolę dominującą. 

Zacznij od prowadzenia swojego dolnego” wokół łóżka za pomocą narzędzia, aż się nauczą. Następnie poruszaj się po sypialni, a nawet możesz obejść cały dom, jeśli są na to gotowi. Ustaw dla nich tor przeszkód, jeśli czujesz się wyjątkowo zboczony. Jeśli chcesz być miły, powiedz im, aby ubrali skarpetki do wysokości kolan, ocieplacze nóg, a nawet bluzkę zawiązaną wokół każdego kolana. Albo bądź wredny i pozwól im się cierpieć. Jeśli oboje lubicie grać w upokorzenie, uczyńcie to jeszcze trudniejszym, używając lubrykanta. Używając wysokiej jakości silikonu, takiego jak Uberlube, poddaj je masażowi narządów płciowych, aby zrelaksować umysł i ciało. Następnie potrzyj jedno z kolan i obserwuj, jak ślizga się, próbując podążać za narzędziem.

Jeśli nie nadąża za narzędziem, możesz go zaatakować. Upewnij się, że masz przygotowane nagrody, za dotrzymywanie Ci kroku. Słowa afirmacji, takie jak „dobra dziewczynka / kotek / chłopczyk” i zmysłowe akcenty zwykle działają najlepiej. I nie zapomnij – pytaj swoją partnerkę/partnera jak się czują i czy tego typu zabawa odpowiada im.

Niemniej ważne są słowa bezpieczeństwa przy tego typu zabawach. Osoba uległa musi być w stanie przerwać zabawę gdy tylko poczuje się nieswojo. Mówiąc o BDSM warto jest pamiętać zawsze o tym, że na pierwszym miejscu zawsze będzie się znajdować dobre samopoczucie obu partnerów, nawet jeśli zapewnienie tego będzie wymagało przedczesnego zakończenia zabawy. 

Najlepsze dla switcherów: Kto jest szefem?

Jeśli identyfikujesz siebie, jako switcher, albo nie jesteś jeszcze pewien, czy jesteś typem dominującym/uległym, “górnym” (ten, który wkłada)/”dolnym” (ten, w którego się wkłada), ta zabawa jest dla Ciebie. Jedyne, czego potrzebujesz, to moneta i coś, czego użyjesz do odmierzania czasu.

Rzuć monetą i wybierz, czy bierzesz orła, czy reszkę. Ktokolwiek wygra, idzie na pierwszy ogień. Zwycięzca rzuca monetą. Jeśli wypadnie orzełek, ty jesteś “górnym” i sprawujesz władzę. Jeśli wypadnie reszta, jesteś “dolnym” i robisz wszystko, co rozkaże “górny”.

Ustaw timer na 2 minuty. W tym czasie górny jest szefem, a dolny wykonuje polecenia. On jest twoim miłosnym sługą. Ta gra wypada najlepiej, gdy znacie swoje sprośności, granice i to, co was podnieca. Wypełnienie kwestionariusza przed startem zabawy jest świetnym pomysłem.

Rzucaj monetą i zmieniaj się raz za razem, dopóki nie będziesz mógł już tego znieść i rzucisz się z pożądania na drugą połówkę.

Najlepsze dla wielbicieli d/s: Ruszasz się – przegrywasz

To jest doskonałe dla odkrywających psychologiczną stronę dominacji/uległości. Nie potrzebujesz do tego żadnych przedmiotów, ale jeśli chce dodać elementy gry uderzeniowej, możesz użyć jakichkolwiek narzędzi. Sugestie znajdziesz powyżej.

Ta gra jest zwodniczo prosta, ale też po prostu zboczona. Założeniem jest to, że jeśli „uległy” lub „dolny” chce czerpać przyjemność, musi pozostać w bezruchu. Jeśli się ruszy, „dominujący” lub „górny” przestaje go zadowalać. Jeśli eksplorujesz grę uderzeniową, możesz ukarać dolnego za ruch. W przeciwnym razie możesz zastosować kary werbalne lub po prostu brak przyjemności jako karę.

Jeśli jesteś switcherem, w momencie, gdy dolny się rusza, możecie zamienić role i przejąć jego pozycję. Zamieniajcie się za każdym razem, gdy ktoś się ruszy.

Jednakże niektórzy partnerzy nie lubią zamianek i preferują pozostanie w odgrywanej przez siebie roli. W takim przypadku, gdy dolny się ruszy, górny może zarządać od niego służby, dopóki górny nie zarządzi, że dolny zarobił już na odrobinę przyjemności.

Ta gra to czysta definicja wyrafinowanej tortury.

Najlepsze dla początkujących w poniżeniach: Gdzie jest …? Czyli dlaczego zestaw BDSM nie jest Ci potrzebny. 

To kolejna prosta i zachwycająca zabawa. Jest to szczególnie dobre dla osób, które lubią małe upokorzenie, degradację, dokuczanie, a nawet po prostu zabawę. Podobnie jak w przypadku wszystkich tych gier, możesz dostosować go do swojego specyficznego poziomu sprośności. 

W tej grze potrzebujesz tylko opaski na oczy i osoby do zabawy. Możesz kupić ładną opaskę lub po prostu użyć krawata albo jedwabnego szalika. Na początek zawiąż opaskę na oczach partnera „uległego” lub „dolnego”, gdy siedzą wygodnie na łóżku. Na razie pozostaniesz z łóżka. Możesz zagrać w tę grę w dowolnym miejscu, ale łóżko jest świetnym miejscem do rozpoczęcia. Zachęcamy do ubrania dolnego w sposób, który będzie cieszył twoje oko, np.: seksowna bielizna.

W tej grze możesz użyć dowolnej części ciała, ale myślę, że najfajniejsza jest zabawa z genitaliami. Po prostu wyjmij swoje genitalia i stojąc przy krawędzi łóżka, poproś partnera z zawiązanymi oczami, aby je znalazł. Zacznij od powiedzenia na przykład „gdzie jest moja cipka?”. Po rozmowie może się czołgać po łóżku, szukając jej. Upewnij się, że czołga się powoli, by nie stworzyć niebezpiecznej sytuacji, i przypomnij mu, aby sięgał do narożników rękami. Nie chcemy, aby ta gra zmieniła się w podróż na pogotowie.

Oto część, która sprawia, że ​​jest to nieco trudniejsze. Gdy „dolny” zacznie się po to czołgać, „górny” musi się zamrozić. Kiedy „dolny” dotrze rękami do krawędzi łóżka, otwiera usta i próbują znaleźć twoje genitalia. Jeśli nie może go znaleźć z miejsca, w którym się znajduje, mówisz „nie” (lub głupi / zły / głupi niewolnik) i możesz się przenieść, zadając pytanie ponownie.

Jeśli twój dolny naprawdę lubi upokorzenie, górny powinien zastanowić się nad werbalnym dokuczaniem i degradacją. Wyśmiewaj go, że nie był w stanie znaleźć genitaliów lub że był tak spragniony.

Powtarzaj grę, dopóki nie znajdzie twoich genitaliów. Gdy to zrobi, jego nagrodą jest to, że może cię rozkoszować ustami. Szczęściarz.

Popularne zabawy BDSM: Zabawa bez rąk

Aby uzyskać zabawną i przyjazną podróżom grę, musisz oddać się Moxie od WeVibe. To dyskretny, ale mocny wibrator, który przyczepia się na miejscu w dowolnej parze majtek za pomocą magnesu. Możesz sterować nim zdalnie za pomocą aplikacji na telefon, nawet jeśli jesteś w biurze lub po drugiej stronie świata.

Poproś partnera, aby nosił go na następnej randce, a następnie włączaj i wyłączaj według własnego uznania. Prześladuj go i dręcz, podczas gdy dla osoby z zewnątrz wyglądałoby to tak, jakbyś tylko wysyłał wiadomość e-mail lub sprawdzał korki. Wyraz ich twarzy, gdy są publicznie doprowadzani do punktu kulminacyjnego, będzie tego wart, uwierz mi.