9 sposobów na masturbację pod prysznicem

Bierzemy prysznic każdego dnia (mam nadzieję) i czy nie warto jest wykorzystać ten czas pieszcząc swoje nagie, rozgrzane ciało?  Tak, chodzi mi dokładnie o to – o masturbację pod prysznicem. 

Tak jak w przypadku seksu pod prysznicem, masturbacja pod prysznicem może na pierwszy rzut oka być nieco niezręczna – musimy dobrze znać swoje ciało, wiedzieć, jak się ustawić i jak się dotykać, znaleźć odpowiednie zabawki i nie zapomnieć o lubrykancie. Choć wydaje się to być zbyt skomplikowane – masturbacja pod prysznicem skomplikowana być nie musi, a przy odrobinie praktyki będziemy w stanie obdarować siebie porannym orgazmem solo. 

Rozruszaj się

Usiądź wygodnie na brzegu wanny i posmaruj dłoń lubrykantem na bazie silikonu (inne mogą być po prostu za rzadkie). Użyj go trochę więcej, niż zazwyczaj (hej, nie musisz się przecież martwić bałaganem!). Zaczynaj powoli i nie spiesz się, a w miarę przypływu podniecenia zwiększaj tempo. 

Zainwestuj w “ssące dildo”…

To zabawka pod prysznic z przyssawką z tyłu, którą można przymocować do ściany lub powierzchni wanny. Możesz dostosować odpowiedni kąt, wysokość, rytm i głębokość stymulowania. Tego typu zabawki możesz znaleźć w wielu seks-shopach lub w internecie. 

…albo lepiej w wodoodporny wibrator

Jeśli jeszcze nie zainwestowałaś w wodoodporną zabawkę erotyczną, to dużo tracisz. Najlepsze są te z przyssawkami, które można łatwo zamocować na ścianie. 

Kciuki do góry

Posmaruj kciuk lubrykantem na bazie silikonu i zakręć nim, gdy woda spływa po Twoich sutkach i łechtaczce. Nie aż tak głęboka penetracja może być właśnie tym, czego Ci teraz brakuje. 

Przeczytaj seksowne opowiadanie

Hej, teraz prawie każdy telefon jest wodoodporny. Dlaczego więc nie spróbować skoczyć podniecić się pod prysznicem czytając seksowne historie napalonych lasek i facetów? Moim zdaniem jest to idealny sposób na prysznic w dzień, kiedy nigdzie się nie spieszysz. 

Nie zapomnij o ćwiczeniach Kegla

Niektóre kobiety są w stanie naprawdę mocno się podniecić robiąc zwykłe ćwiczenia Kegla. Jeśli jest to coś, co Cię podnieca, to pozwól, żeby Twoja fantazja Cię poniosła i z pożytecznych dla Twojego układu rozrodczego ćwiczeń otrzymasz niezapomniany orgazm. 

Usiądź

Podobnie jak podczas seksu, zmiana pozycji może bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje doznania. Choć niewiele kobiet wybiera tę pozycję podczas uprawiania seksu solo, to jest to bardzo wygodny sposób na masturbację. Hej, w tej grze nie ma złego sposobu!

Zmniejsz ilość oświetlenia

Odpowiednia atmosfera pomaga zarówno podczas seksu, jak i masturbacji pod prysznicem. Jeśli oświetlenie w Twojej łazience nie sprzyja seksownym igraszkom, po prostu zmniejsz ilość zapalonych lamp i zapal parę świeczek. Uwierz mi – to pomoże. 

A może kąpiel?

Czy jest coś gorętszego niż masturbacja pod prysznicem? O tak. Masturbacja podczas kąpieli w wannie. Kąpiel w wannie to bardziej zmysłowa wersja masturbacji pod prysznicem, a więc jeśli jesteś typem osoby, która lubi zmysłową atmosferę seksu – może to być to dla Ciebie najbardziej odpowiedni sposób na masturbację.