Masturbacja pod prysznicem – jak się do tego zabrać?

Bierzemy prysznic każdego dnia (mam nadzieję) i czy nie warto jest wykorzystać ten czas pieszcząc swoje nagie, rozgrzane ciało? Tak, chodzi mi dokładnie o to – o masturbację pod prysznicem. W końcu czy może być coś przyjemniejszego na dobry początek dnia, aniżeli doświadczenie silnego orgazmu (no, chyba że dwóch lub trzech orgazmów 😉).

Tak jak w przypadku seksu pod prysznicem, masturbacja pod prysznicem może na pierwszy rzut oka być nieco niezręczna – musimy dobrze znać swoje ciało, wiedzieć, jak się ustawić i jak się dotykać, znaleźć odpowiednie zabawki i nie zapomnieć o lubrykancie. Choć wydaje się to być zbyt skomplikowane – masturbacja ta skomplikowana być nie musi, a przy odrobinie praktyki będziemy w stanie obdarować siebie porannym orgazmem solo. 

Podejdź do sprawy inaczej i…rozruszaj się!

Usiądź wygodnie na brzegu wanny i posmaruj dłoń lubrykantem na bazie silikonu (inne mogą być po prostu za rzadkie). Użyj go trochę więcej, niż zazwyczaj (hej, nie musisz się przecież martwić bałaganem!). Zaczynaj powoli i nie spiesz się, a w miarę przypływu podniecenia zwiększaj tempo. 

Zainwestuj w “ssące dildo”…

To zabawka pod prysznic z przyssawką z tyłu, którą można przymocować do ściany lub powierzchni wanny. Możesz dostosować odpowiedni kąt, wysokość, rytm i głębokość stymulowania. Tego typu zabawki możesz znaleźć w wielu seks-shopach lub w internecie. 

…albo lepiej w wodoodporny wibrator

Jeśli jeszcze nie zainwestowałaś w wodoodporną zabawkę erotyczną, to dużo tracisz. Najlepsze są te z przyssawkami, które można łatwo zamocować na ścianie. 

….albo skorzystaj też ze strumienia wody

Korzystając z prysznica nie zapomnij o tym, że strumień wody może być niezłą podręczną “zabawką”. Pamiętaj jednak o tym, żeby ustawić odpowiednią temperaturę wody, jak też nie przesadzać z ciśnieniem wody – za mocne ciśnienie często skutkuje obrażeniami pochwy, a przecież nie chcesz zranić swojej przyjaciółki… 😏 Zabaw się wodą, ale bądź ostrożna!

Najlepsza masturbacja? Kciuki do góry!

Posmaruj kciuk lubrykantem na bazie silikonu i zakręć nim, gdy woda spływa po Twoich sutkach i łechtaczce. Nie aż tak głęboka penetracja może być właśnie tym, czego Ci teraz brakuje. 

Przeczytaj seksowne opowiadanie

Hej, teraz prawie każdy telefon jest wodoodporny. Dlaczego więc nie spróbować skoczyć podniecić się pod prysznicem czytając seksowne historie napalonych lasek i facetów? Moim zdaniem jest to idealny sposób na prysznic w dzień, kiedy nigdzie się nie spieszysz. 

Nie zapomnij o ćwiczeniach Kegla

Niektóre kobiety są w stanie naprawdę mocno się podniecić robiąc zwykłe ćwiczenia Kegla. Jeśli jest to coś, co Cię podnieca, to pozwól, żeby Twoja fantazja Cię poniosła i z pożytecznych dla Twojego układu rozrodczego ćwiczeń otrzymasz niezapomniany orgazm. 

Usiądź i zabaw się strumieniem wody

Podobnie jak podczas seksu, zmiana pozycji może bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje doznania. Choć niewiele kobiet wybiera tę pozycję podczas uprawiania seksu solo, to jest to bardzo wygodny sposób na masturbację. Hej, w tej grze nie ma złego sposobu!

Zmniejsz ilość oświetlenia

Odpowiednia atmosfera pomaga zarówno podczas seksu, jak i masturbacji pod prysznicem. Jeśli oświetlenie w Twojej łazience nie sprzyja seksownym igraszkom, po prostu zmniejsz ilość zapalonych lamp i zapal parę świeczek. Uwierz mi – to pomoże. 

Nie zapomnij o tym, jak ważny jest lubrykant

W przypadku masturbacji kobiet lubrykant jest niezwykle ważny. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu masturbacja będzie o wiele przyjemniejsza, jak też masz większe szanse na osiągnięcie naprawdę silnego orgazmu. Tak więc jeszcze dziś wieczorem nie zapomnij zamówić dobrego lubrykantu – najlepiej sprawdzą się nie te na bazie wody, a np. na bazie silikonu.

A może kąpiel pełna seksownej przyjemności?

Czy jest coś gorętszego niż masturbacja pod prysznicem? O tak. Masturbacja podczas kąpieli w wannie. Kąpiel w wannie to bardziej zmysłowa wersja masturbacji pod prysznicem, a więc jeśli jesteś typem osoby, która lubi zmysłową atmosferę seksu – może to być to dla Ciebie najbardziej odpowiedni sposób na masturbację.