Podwójne dildo – jak z niego korzystać?

Dilda – podwójne, pojedyncze i wszystkie inne są super. Kto nie lubi mieć zawsze pod ręką penisa, nawet jeśli jest nieco sztuczny? Jak korzystać z podwójnego dilda? Możesz go używać samodzielnie lub z partnerem. Dildo o podwójnym zakończeniu może na pierwszy rzut oka wyglądać trochę onieśmielająco, ale obiecuję, że wcale tak nie jest. Jeśli lubisz penetrację i lubisz używać sztucznych penisów, możesz zacząć go używać z partnerem lub samodzielnie.

Te zabawki erotyczne mogą mieć różne długości, kształty, tekstury i mogą być zrobione z różnych materiałów. Tak więc, jeśli zniechęca Cię zbyt realistyczny wygląd wielu podwójnych wibratorów, które są koloru skóry, mają jądra i widoczne żyłki, nie bój się – są też inne opcje.

Podwójne dildo – podstawowe informacje

Podwójnie dildo to długi sztuczny penis zrobiony z gładkiej, wytrzymałej gumy z uformowanymi główkami na obu końcach i służy do podwójnej penetracji. Dostępnych jest wiele świetnych zabawek tego typu zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych – można je kupić w różnych rozmiarach. Najlepszym wyborem na początek będzie proste, silikonowe, podwójne dildo, które jest elastyczne i można je zginać w dowolny sposób – tak, aby dopasowało się do Ciebie.

Uprawiając seks z gadżetami nie możesz zapomnieć o lubrykancie

Najważniejsze jest, aby zwilżyć każdy koniec dildo za pomocą lubrykantu na bazie wody, aby penetracja była jak najbardziej komfortowa (i przyjemna). Uwaga: w przypadku silikonowych zabawek erotycznych nigdy nie używaj lubrykantu silikonowego. Zabawka źle reaguje na kontakt z tym żelem i szybko się niszczy. Wybierz organiczny, dobrej jakości lubrykant, który nie zawiera żadnych szkodliwych alergenów.

Podwójne dildo – jak z niego korzystać?

Sposób korzystania z podwójnego dildo zależy od tego, czy bawisz się solo czy we dwoje. Jeśli jesteś solo, będziesz potrzebować elastycznego, podwójnego dildo, dzięki któremu łatwiej będzie Ci się z nim uporać. Na początku może wydawać się chwiejne i nieporęczne, ale zginając je i skręcając, zauważysz, że staje się znacznie twardsze – możesz używać obu końcówek dopochwowo i analnie. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z zabawek analnych, wybierz taką, której jeden koniec jest cieńszy, wtedy penetracja będzie o wiele przyjemniejsza.

Kobieta na fotelu w czarnej prześwitującej bieliźnie

Odpowiednie pozycje do podwójnej penetracji

Istnieją dwa główne sposoby korzystania z podwójnego dildo, ale po drodze powstało wiele wariacji, które warto wypróbować.

1) Połóż się na plecach z jedną lub dwiema poduszkami pod biodrami i rozłóż wygodnie nogi. Powoli włóż jeden koniec podwójnego dildo do pochwy, a następnie zegnij jego drugi koniec w swoją stronę i wsuń je w siebie.

2) Zegnij dildo w kształt litery „U” i przyciśnij dwie powierzchnie do siebie. Kucając nad nim, delikatnie wprowadź jedną główkę do odbytu, a drugą do pochwy. Będziesz wtedy mogła podskakiwać na dildo i osiągnąć pełną, satysfakcjonującą podwójną penetrację. 

Jeśli bawicie się razem, najlepiej wybrać podwójne dildo, które jest nieco twardsze.

Pozycja seksualna – na czworakach

Będąc w parze, możecie spróbować w ten sposób: ustawcie się na czworakach tyłem do siebie i włóżcie w siebie po jednej końcówce podwójnego dildo. Każde z was może to zrobić we własnym tempie.

Pozycja seksualna – twarzą w twarz

Usiądźcie naprzeciwko siebie, a następnie rozszerzcie nogi, odchylcie się do tyłu i oprzyjcie się na rękach i stopach. Wsuńcie podwójne dildo między siebie i włóżcie je powoli. Przeplatając nogi, możecie cieszyć się pełną długością dildo, poruszając się do przodu i do tyłu i jednocześnie utrzymując kontakt wzrokowy.

Nie zapomnij o innych gadżetach erotycznych

Jeśli trudno jest Ci osiągnąć orgazm przez samą penetrację, spróbuj użyć wibratora na łechtaczce, w trakcie używania dildo. I przede wszystkim nie zapomnij się dobrze bawić!

1 comment

  1. Ja bardzo lubię zabawiac się swoją cipka nawet gdyby rano jade do pracy samochodem wtedy ubieram się w kurtką mini bez majtek i podczas jazddy onanizujesz się wkładając sobie dość dużego sztucznego kutasa

Comments are closed.