Masturbacja: 11 gorących pozycji dla lubiących zabawy solo

Masturbacja jest super, a jeszcze lepsze jest to, że masturbacja przestaje być tematem tabu. Masturbacja nie tylko pozwala nam się lepiej poczuć i osiągnąć satysfakcję seksualną, ale też uczy nas siebie i swojego ciała. Dlatego tak ważna jest otwarta rozmowa o niej i to, ażeby podchodzić do tego w sposób normalny. 

Z drugiej strony, gdy już tak bardzo znasz swoje ciało, że od rozpoczęcia zabawy do osiągnięcia orgazmu dzieli Cię tylko parę minut, masturbacja staje się swojego rodzaju rutyną, co nigdy dobrze nie wpływa na nas i na nasze zdrowie seksualne.

Właśnie dlatego warto jest raz na jakiś czas “zapomnieć” o tym, jak się masturbować i spróbować na nowo odkryć tajniki masturbacji. Dzięki zmianie techniki masturbacji będziesz w stanie osiągać orgazm i poznawać swoje ciało od nowa.

Dziś właśnie przyszedł ten dzień! Zabierz swoje wspaniałe ciało na przejażdżkę po jeszcze nieodkrytych drogach przyjemności. Jeśli jesteś osobą, która skupia się wyłącznie na łechtaczce, skoncentruj się bardziej na swojej pochwie przy kolejnych sesjach masturbacji.

Lub odwrotnie. Stań zamiast usiąść, połóż się na brzuchu zamiast na plecach. Użyj drugiej ręki, wypróbuj żel pobudzający, albo co tam – wsadź jakąś fikuśną zabawkę do tyłka! Najgorsze, co się może zdarzyć, to słaby seks ze sobą, czyli coś, co jest…prawie niemożliwe. 

Cicha woda…

Jeśli masz problemy z poruszaniem się lub nie opanowałaś sztuki jogi w wannie, która jest wymagana do tego, ażeby ulokować się pod odpowiednim kątem w wannie, wypróbuj zabawy z główką prysznicową.

Spróbuj zmienić temperaturę wody (za zimna, czy też za gorąca nie pozwoli Ci się skupić wyłącznie na zabawie), połóż się, rozchyl nogi i baw się dobrze. Dostosuj ciśnienie wody tak, ażeby uzyskać bardziej/mniej intensywną stymulację. 

Niegrzeczna dłoń

Nawilż swoje palce, połóż się na brzuchu i ulokuj dłoń w odpowiednim miejscu. Kołysz biodrami, ocieraj się o swoją dłoń, a nie tylko przesuwaj nią w górę i w dół. Jeśli to często używana przez Ciebie pozycja, spróbuj użyć obu rąk jednocześnie, używając ciężaru ciała, aby wywierać większy nacisk na łechtaczkę. 

Minimalistka

Jeśli wystarczająco się skupisz, możesz się podniecić nawet najsubtelniejszym dotykiem. Oprzyj się na wygodnej poduszce, ponieważ będziesz przeprowadzać eksperymenty. 

Lekko stuknij łechtaczkę, wykonuj wokół niej małe, koliste ruchy. Albo też rób to, co robisz zwykle, tylko tym razem zwolnij.

Rób to powoli i nie spiesz się. Nie leć w kierunku orgazmu! I choć wiem, że jest to cholernie trudne, czasami warto jest zwolnić, ażeby cieszyć się cholernie dobrym orgazmem.

Łatwy O

Niektóre zabawki są tak cholernie dobre, że wystarczy poddać się w pełni zautomatyzowanemu urządzeniu, bez korzystania z rąk i bez seksu. Hej, stymulacja narządów płciowych za pomocą brzęczących przyrządów to świetna sprawa!

Połóż się na kanapie z zabawką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Tak, jest to najbardziej leniwy sposób na masturbację ze wszystkich możliwych i co z tego, skoro zaowocuje świetnym finiszem?

Impreza dla jednego (albo raczej jednej)

Jeśli mieszkasz z innymi osobami, leć do łazienki i przekręć klucz. Owiń wibrator ręcznikiem, ażeby stłumić hałas.

Umiejsców prowizorycznego kochanka między biodrami, a zlewem. Kołysz się w tę i z powrotem, aż znajdziesz idealne miejsce. Uwierz mi, zrozumiesz, że je znalazłaś! Mała wskazówka – ręcznik jest też idealnym miejscem do ukrywania wibratorów!

Pełną parą

Połóż się na boku jak do łyżeczki, którą obecnie jesteś, nawilż dwa palce i przesuwaj je w górę i dół po obu stronach łechtaczki. Kiedy już zbliżysz się do orgazmu, wstrzymaj się i włóż do pochwy dildo lub dwa palce.

Kiedy już będziesz miała wszystko w swoim miejscu, dorzuć zatyczkę analną i sprawdź, jak to odmieni Twoje doznania. Jeśli to wszystko Cię przerasta – możesz z którejś z tych zabawek zrezygnować, nie ma problemu! A jeśli spodoba Ci się zabawa pełną parą, to serdecznie Ci gratulujemy!

Podwójne koło

Jednym palcem rysuj kółka wokół swojej łechtaczki, jednocześnie palcami drugiej ręki nakreślaj kółka wokół wejścia do pochwy. Dolna ręka krąży w wolniejszym tempie, aby łatwiej byłoby Ci się zsynchronizować. I choć na początku może się to wszystko wydawać trudne do “ogarnięcia”, to uwierz mi – będziesz nam wdzięczna za wyniki. 

Udawany kochanek

Wciśnij dildo w szparę w fotelu albo tą między materacem, a łóżkiem i zerżnij je ostro, pocierając łechtaczkę w trakcie zabawy. Zaczynaj powoli i daj się ponieść zabawie, kołysz biodrami seksownie i jęcz głośno. Tak, jakbyś uprawiała seks z kimś naprawdę seksownym. Nawet jeśli nie dochodzić podczas seksu penetracyjnego (czyli jak praktycznie każda kobieta), penetracja w takim układzie może być cholernie niesamowita. 

Dla odważnych

Chwyć dużą tubkę lubrykantu i usiądź przed lustrem (takim naprawdę dużym). Posmaruj lubrykantem sutki i baw się swoimi cycuszkami, przesuwając po nich dłońmi, ściskając je na różne sposoby. Weź trochę więcej lubrykantu i posmaruj nim swój brzuch, wewnętrzne uda i lekko swój srom.

Rozłóż nogi szeroko i spójrz na siebie. Obserwuj swoje ciało i doceń je. Patrz, jak stajesz się coraz bardziej mokra i jak się czerwienisz, gdy nakręcasz się oglądaniem własnego ciała.

Zafascynuj się tym, jak seksownie wyglądasz. I nie – nie ma nic złego w adoracji własnego ciała. Jeśli wydaje Ci się być to dość dziwne – koniecznie musisz tego spróbować.