Strefy erogenne u mężczyzn, które musisz znać!

Seks to znacznie więcej niż penetracja. Współdziałając z innymi ośrodkami przyjemności na ciele, możesz podniecać swojego partnera przed i podczas seksu, w ten sposób zwiększając jego orgazm do maksimum. 

Te wrażliwe obszary, czyli strefy erogenne u mężczyzn, mogą generować reakcje seksualne, które są podobne lub tak samo satysfakcjonujące, jak bawienie się prywatnymi partiami partnera, dzięki uwalnianiu tych samych przyjemnych związków chemicznych, które są aktywowane w mózgu podczas seksu. 

Pora zrozumieć, iż narządy płciowe to nie wszystko, a na ciele mężczyzny znajdują się też inne strefy erogenne, które są nie mniej wrażliwe. Dlatego też przedstawiamy Wam wrażliwe na dotyk strefy erogenne mężczyzn, wraz z krótkimi wskazówkami na temat tego, jak je stymulować, aby zwiększyć do maksimum doznania i zagwarantować jego pobudzenie seksualne. 

A więc, przedstawiamy Wam punkty erogenne, które warto znać, jeśli stymulacja partnera jest czymś, co Was interesuje. Przygotowaliśmy dla Was, drogie Panie, listę punktów i obszarów – strefy erogenne u mężczyzny, które każda kobieta musi znać – podręczna mapa każdej kobiety, która chce pobudzić swojego partnera!

Jego stopy

Musimy przestać myśleć o stopach jedynie jako o ulubionym miejscu na ciele dla fetyszystów, ponieważ stopy są cholernie wrażliwe i mogą być mocno erotyczne. Cały dzień jesteś na nogach i gwarantuję Ci, że od czasu do czasu będą Cię boleć, tak samo jak i Twojego partnera, a więc co może być lepszego od masażu stóp dla Twojego partnera przez gorącą zabawą?

Jeśli uważasz się za ekspertkę w dziedzinie masażu stóp, możesz spróbować stymulować jeden z licznych punktów nacisku, które według Engle’a są „bezpośrednio związane z genitaliami, które, niestety, dla każdego są nieco inne. 

Jego pępek

Jest to jedna z części ciała, o której często zapominamy. Po oczyszczeniu pępka zdasz sobie sprawę, że to miejsce jest cholernie zmysłowe. Oczywiście obszar ten nie dla każdego będzie podniecający, jednak możesz się dowiedzieć, co o tym sądzi Twój partner, delikatnie kręcąc palcem w jego pępku. 

Brak reakcji? Bez obaw. Pępki są też świetne do zabaw z jedzeniem. 

Sos czekoladowy w sypialni + pępek partnera to naprawdę świetna kombinacja. Zlizuj sos z pępka, aby stymulować obszar tuż nad genitaliami. 

Jego dłonie

Jako że podczas seksu tylko rzeczy robimy rękoma, nie trudno o nich myśleć jako o zmysłowym obszarze. Ale to, czego mógłbyś nie wziąć pod uwagę, to fakt, że używasz ich praktycznie do wszystkiego – zarówno w seksie, jak i w życiu codziennym, a są one wypełnione zakończeniami nerwowymi i utrzymują tonę napięcia, którą możesz uwolnić dla partnera za pomocą masażu dłoni. 

Kiedy temperatura mocno wrośnie, skup się na palcach partnera, gładząc je własnymi lub ssąc je ustami. 

Jego skóra głowy

Skóra głowy co do zasady jest bardzo wrażliwą powierzchnią. Uczucie paznokci przesuwających się po skórze głowy jest prostych ruchem, ale wystarczy, ażeby wywołać dreszcze na ciele. Jest to też natychmiastowy środek relaksujący, który przygotowuje i rozgrzewa ciało do nadchodzącej intensywnej intymności. 

Tył kolan

Po zapytaniu partnera, czy ma łaskotki, pocałuj i przesuń delikatnie palcami po tej nieoczekiwanej strefie erogennej. Skóra tam jest bardzo wrażliwa, więc interakcja z nią pobudzi nerwy Twojego mężczyzny, tym samym go ekscytując. 

Jego kark

Może to nie być jego najwrażliwszym miejscem, jednak w dalszym ciągu jest to cholernie zmysłowym miejscem. Stymulacja szyi wysyła sygnały do ​​układu krwionośnego, zwiększając przepływ krwi. Spróbuj delikatnie głaskać lub całować ten obszar podczas gry wstępnej i podczas seksu. 

Seksowna strefa erogenna? Jego usta!

Większość mężczyzn jest tak samo podekscytowana całowaniem co Ty. Usta są jednym z najbardziej wrażliwych i delikatnych miejsc na ciele. Spróbuj przygryźć usta partnera, badać je swoim językiem i delikatnie pocierać palcami – stymulacja ust może być cholernie seksowna i przyjemna.

Jego moszna

Ta miękka, wrażliwa tkanka otaczająca jego jądra jest wypełniona zakończeniami nerwowymi. Trzymanie, klapsy, delikatne pocieranie i masowanie są cholernie zmysłowe dla mężczyzn. Zapytaj go, jaki poziom presji preferuje – tak samo jak z solą w gotowaniu – lepiej zacząć od małej ilości, a następnie zwiększać ilość zgodnie z życzeniem. 

Wewnętrzne udo

Ten gruboskóry, muskularny obszar może wytrzymać nieco większy nacisk niż inne, więc sugerujemy pieszczoty i masowanie wewnętrznych stron uda – pieszczoty uda sprawią mu przyjemność, możesz być co do tego pewna.

Okolice jego penisa

Rzecz oczywista. Jednak zamiast pocierania wyłącznie czubka jego penisa, skup się na całym trzonie. Wykonaj kolisty ruch wokół podstawy jego penisa dłonią i delikatnie go ściśnij, tym samym sprawiając mu ogrom przyjemności. Chcesz go doprowadzić do szaleństwa? Obdarz go powolnym oralem – facet oszaleje i być może doprowadzić go do orgazmu!

Jego wrażliwe na dotyk sutki

Podczas gdy niektórzy mężczyźni mają bardzo wrażliwe sutki, inni nie lubią stymulacji tej części ciała. Jeśli jednak jest on tym zainteresowany, spróbuj delikatnie masować ten delikatny obszar, po czym go pocałuj. Jeśli chcesz bardziej podkręcić atmosferę, spróbuj delikatnie ściskać sutki w chwili orgazmu, aby jego dojście byłoby jeszcze silniejsze. 

Wrażliwe miejsce każdego faceta? Jego krocze

Zakończenia nerwowe w tym obszarze rozciągają się od kości łonowej do odbytu i ud. Jeden wrażliwy punkt znajduje się tuż pod moszną – spróbuj delikatnie nacisnąć w tym miejscu lub też delikatnie przesunąć po tym miejscu językiem. Następnym bardzo wrażliwym miejscem jest sam odbyt, w którym to znajduje się prostata i sławetny punkt P, czyli męski odpowiednik punktu G – mały punkt wewnątrz odbytu, o którym pisaliśmy już nie raz. 

Strefy erogenne, o których nie miałaś pojęcia? Linia włosów łonowych

Choć niektóre strefy erogenne wydają się być dość oczywiste, to niektóre punkty znajdujące się na powierzchni ciała mogą być nie lada niespodzianką. Wśród takich stref erogennych jest na przykład…linia włosów łonowych. Być może wiesz, że obszar wokół Twojej kości łonowej to wrażliwa strefa erogenna, jednak ten obszar jest nie mniej wrażliwy dla mężczyzn. 

Jego wrażliwe na dotyk uszy

Chcesz pobudzić swojego faceta do akcji? Oprócz szeptania o tym, co chcesz mu zrobić później (co absolutnie musisz zacząć praktykować) możesz także pieścić lub lekko skubać jego płatki uszu, aby zwiększyć poziom jego podniecenia. Aha, i nie zapomnij o skórze tuż za jego uszami – pocałuj ją powoli, tak jakbyś chciała to zrobić potajemnie. 

A inne strefy erogenne?

Cóż, oprócz wymienionych wyżej istnieją też inne strefy erogenne, jak chociażby pośladki, okolice krocza czy szyja. Warto też pamiętać, że nie każdego mężczyznę podnieca to samo – jeden uwielbia lizanie uszu, inny nie lubi, gdy jego szyja jest dotykana przez kogokolwiek (bo na przykład nie lubi łaskotek!). Warto jest pamiętać, że każda kobieta powinna umieć rozmawiać ze swoim partnerem na temat stref erogennych – dzięki rozmowie i odpowiedniej komunikacji łatwiej będzie nam zrozumieć, które strefy erogenne są ulubionymi strefami naszego mężczyzny i pieszczenie których punktów na ciele przynosi mu największą przyjemność.