Strefy erogenne kobiet, co warto o nich wiedzieć?

Strefy erogenne, to obszary ciała, których stymulacja gwarantuje nam pobudzenie seksualne. Są to punkty i płaszczyzny na powierzchni ciała, których pieszczenie jest nierozłącznym elementem gry wstępnej i choć każdy z nas myśląc o seksie myśli o narządach płciowych, to warto jest zrozumieć, że punkty erogenne to nie tylko nasze genitalia czy obszar wokół odbytu. 

Strefy erogenne kobiet, które musisz znać!

Strefy erogenne kobiet nie muszą być zagadką – te szczególnie wrażliwe na dotyk punkty od dziś przestaną być dla Ciebie niewiadomą, a swojego rodzaju mapa “punktów pieszczot” sprawi, że każda kobieta będzie wariować z przyjemności, gdy tylko będziesz ją dotykać! A więc, oto one:

Jej wrażliwe na dotyk uszy

Chociaż uszy zawierają mnóstwo maleńkich zakończeń nerwowych, które wysyłają przyjemne reakcje do mózgu, na co dzień poświęca się im bardzo mało uwagi. To sprawia, że ​​są jeszcze gorętszym miejscem do stymulacji podczas seksu. Delikatnie pocałuj jej płatek ucha lub delikatnie trzymaj go w ustach i masuj ustami. Jeśli wydaje się, że jest z tym w porządku, możesz potraktować to jako zielone światło, aby zacząć skubać lub ssać płatek.

Jej cholernie seksowne usta

Wargi są najbardziej odsłoniętą ze wszystkich stref erogennych i są wypełnione mnóstwem zakończeń nerwowych (100 razy więcej niż opuszki palców), wrażliwych nawet na najmniejszy dotyk. Pobudzanie ich uwalnia do naszych mózgów hormony dobrego samopoczucia, które wpływają na nasze emocje. Dlatego całowanie jest tak istotną czynnością dla par. Zwiększa intymność i pomaga partnerom łączyć się, a ponadto zapewnia dobre samopoczucie.

Strefy erogenne u kobiet, które znasz – szyja

Szyja to obszar najbardziej wrażliwy na doznania, a także jedno z najseksowniejszych miejsc do dotykania, lizania i całowania. Ponieważ w tym miejscu skóra jest cienka, nie trzeba wiele, aby poczuć się dobrze. Nawet uczucie delikatnego oddechu na karku może wywołać u kobiety dreszcze. To świetna strefa erogenna do rozpoczęcia stymulacji, nawet zanim Twój partner zostanie w pełni pobudzony. 

Spróbuj zaczesać jej włosy do góry i złożyć delikatne, ciepłe pocałunki wzdłuż jej szyi, blisko miejsca, którego dotknąłbyś, aby sprawdzić puls. Skóra jest tutaj wyjątkowo cienka, co oznacza, że ​​każde doznanie zostanie wzmocnione.

Jej bardzo wrażliwe na dotyk sutki

Chociaż mężczyźni od lat zwracają szczególną uwagę na sutki, zadziwiające jest, jak niewielu mężczyzn wie, jak wykorzystać ich pełny potencjał. Badania pokazują, że stymulacja sutków jest przetwarzana w tym samym obszarze mózgu, co dotyk łechtaczki i pochwy, co czyni ją kluczową częścią świętej trójcy kobiecej przyjemności.

Oprócz lizania i ssania możesz również użyć wibratora łechtaczkowego na niskim poziomie, aby lekko masować jej sutki, ponieważ są one bardzo wrażliwe na wibracje.

Jej dolna część pleców

Niezależnie od tego, czy jest to koniec długiego dnia, czy kolejny zwykły wtorek, żadna kobieta nie oprze się sile zmysłowego masażu pleców. Zacznij od delikatnego pocierania i pieszczenia jej pleców, skupiając większość uwagi na kości krzyżowej, czyli obszarze jej dolnej części pleców tuż nad kością ogonową, który jest bogaty w zakończenia nerwowe. 

Następnie możesz zacząć masować obszar tuż nad jej pośladkami, używając kciuków do ugniatania jej po obu stronach kręgosłupa. Ten manewr staje się szczególnie gorący po dodaniu luksusowego olejku do masażu o pobudzającym zapachu.

Ten ruch nie tylko pomoże rozluźnić partnerkę, ale także zwiększy przepływ krwi w okolicy miednicy i zwiększy jej wrażliwość. Idealne na to, co będzie dalej!

Pewnie Cię to nie zdziwi – jej łechtaczka

Łechtaczka jest jedyną częścią ludzkiego ciała, której jedynym celem jest dostarczanie przyjemności. Przy 8000 zakończeń nerwowych upakowanych w tak małej przestrzeni, musisz uszanować ten fragment ciała! 

Każda łechtaczka jest trochę inna pod względem wrażliwości; nawet lekki nacisk opuszkami palców może być zbyt duży dla niektórych kobiet, podczas gdy inne mogą wymagać znacznie większej stymulacji. Spróbuj użyć ruchu okrężnego lub zmień go, wykonując również ruchy w górę i w dół. Eksperymentuj z różnymi prędkościami i naciskiem, aby zobaczyć, co działa najlepiej na twoją wybrankę.

Możesz również stymulować łechtaczkę ustami, a nawet wykorzystać wibrator!

Jej wewnętrzna strona ud

Jak powie ci każdy, kto czeka na atak łaskotek, wewnętrzna strona ud jest niewiarygodnie wrażliwa na wszelkie formy dotyku. Użyj delikatnych pociągnięć palcami i języka , aby pobudzić skórę w tym miejscu, a także lekkich oddechów i dmuchnieć w lekko wilgotne miejsca, w których przed chwilą był Twój język.

Stopy kobiet to cholernie seksowne punkty erogenne

Nie musisz mieć fetyszu, aby móc okazać odrobinę miłości stopom partnerki. Wiele osób jest zaskoczonych, gdy odkrywa, że ​​stymulacja stóp może naprawdę podniecić! Dzieje się tak, ponieważ w twoich stopach znajdują się punkty ucisku, które, jak się uważa, wywołują podniecenie seksualne lub przynajmniej pomagają odstresować się po ciężkim dniu.

Zacznij od masowania jej stóp, pocierając kciukami w górę ruchem okrężnym. Powtarzaj ten ruch ugniatania, powoli przesuwając się w dół jej stopy, a następnie wróć do góry, aż do palców stóp. Pamiętaj, to nie są zawody siłowe, więc zapytaj ją, jaki rodzaj nacisku woli.