Sprawdzone pomysły na seks w samochodzie

Pierwszym samochodem, w którym uprawiałem seks, był Ford Thunderbird. Od tamtej pory manewrowałem w kierunku punktu kulminacyjnego w Jeepie Patriocie, Chevy S-10, dwóch Subarusach (Outback i Forester) oraz dwóch VW (Passat i GTI). Od dziesięciu lat uprawiam sex w samochodzie i jeszcze nie zostałem złapany.

Tak, uprawianie seksu w miejscach publicznych może spowodować, że zostaniesz spoliczkowany i trafisz do aresztu. Ale teoretycznie, oto, jak możesz zmaksymalizować swój komfort – i zminimalizować prawdopodobieństwo wypadku – jeśli kiedykolwiek myślałeś o seksie w aucie.

W końcu każdy z nas przynajmniej raz powinien poczuć to, jak to jest kochać się w samochodzie!

Wybierając najlepszy pozycje do seksu w samochodzie nie masz ich zbyt wielu do wyboru, tak więc warto za wczasu zaplanować wszystkie swoje “ruchy”, tak więc porada numer 1 – zaplanuj swój seks!

Wyłącz silnik

Zaparkuj proszę, to może poczekać i tak jak w przypadku pisania SMSów, uprawianie seksu w trakcie jazdy nie jest dobrym pomysłem.

Sex w aucie uprawiaj w nocy

Dla uproszczenia w nocy jest dobrze i ciemno i znacznie trudniej zajrzeć do wnętrza samochodu. Jeśli jednak chcesz to zrobić w biały dzień to tylko w samochodzie z przyciemnionymi szybami.

Poruszaj się wolniej

Nie ma to jak rozpędzić się w tej chwili i przypadkowo wepchnąć kogoś prosto do schowka lub lusterka wstecznego.

Upewnij się, że oświetlenie wewnętrzne nie włącza się przy dotknięciu klamki

Jeśli ktoś pociągnie za klamkę od zewnątrz, oświetli to całe auto światłem kopułkowym. Nie tylko jesteś całkowicie odsłonięty, ale także to bardzo niebezpieczne, ponieważ nie możesz zobaczyć, kto jest po drugiej stronie. I właśnie dlatego pojawia się to w zbyt wielu horrorach.

Uważaj na klakson

Pamiętaj o tym gdzie się znajduje – czy na środku kierownicy czy po bokach – i uważaj na niego. Wybieraj takie pozycje w samochodzie, które zabezpieczą Cię przed niechcianymi sygnałami 😉

Ścisz swój głos

Wiesz, kto krzyczy w środku nocy? Ludzie którzy mają orgazmy i którzy są mordowani. To jedyne kategorie.

Miej na uwadze wnętrze

Miej niezbędne rzeczy pod ręką: chusteczki higieniczne / chusteczki dla niemowląt, wodę, lubrykanty i gumę do żucia. Ponieważ seks oralny jest najbardziej wykonalnym manewrem w pojeździe, sensowne jest, abyś chciał trzymać garść chusteczek w bocznej kieszeni. Nikt nie jest zobowiązany do połykania, a nie chcesz usuwać śladów spermy z siedzeń.

Jak zawsze, nie śmieć

Nie wyrzucaj śmieci przez okno. Jeśli nie jesteś wystarczająco sumienny, by przejmować się wpływem na ekosystem, pamiętaj przynajmniej, że to także dowody twojej zbrodni.

Wybieraj wśród sprawdzonych pozycji seksualnych

Na pytanie “Jak nie uprawiać seksu w samochodzie” mam jedna jedyną odpowiedź – nie uprawiać go w pozycjach, których wcześniej nie wypróbowaliście. Seks w aucie to nie miejsce na eksperymenty!

Poszerz swoją przestrzeń dzięki szyberdachowi

Jeśli masz szyberdach, możesz go otworzyć, aby uzyskać więcej miejsca na głowę.

Jeśli masz tylne siedzenie, użyj go

Tylne siedzenie ma więcej sensu i przynajmniej jeden z was może leżeć płasko na plecach z uniesionymi i rozłożonymi nogami.

1 comment

Comments are closed.