Jądra – jak się nimi bawić?

Jądra męskie, czy też kolokwialnie mówiąc jaja, to miłe i przyjemne w dotyku piłki, którym obdarzony jest każdy mężczyzna. Chyba że są one owłosionymi i spoconymi bestiami, które Twój facet ukrywa w spodniach. 

Drogie Panie, musicie przestać udawać, że jaja nie istnieją. Są za duże i za bardzo zwisające, żeby je ich nie zauważyć. Bez względu na to jak bardzo się skupiasz na penisie, to jaja są zawsze nieopodal, gotowe wkroczyć do akcji. Jądra reagują na temperaturę i poprzez ciągłe poruszanie się chronią plemniki. Ależ muszą się napracować, co nie?

Męskie jądra – jak się nimi bawić?

  1. Zacznij od delikatnego dotyku. Poruszaj nimi delikatnie w dłoniach, ażeby się z nimi zapoznać. 
  2. Poliż je wyobrażając sobie, że liżesz rożek lodów – hej, to przecież ten sam kształt! Najpierw lewe jądro, potem prawe i Twój facet zapieje z zachwytu!
  3. Włoź je do ust i delikatnie pocieraj kawałek skóry między moszną, a odbytem. Twój facet oszaleje!

Jeśli się z nimi odpowiednio “zaprzyjaźnisz”, może się okazać, że uwielbiasz jądra, a więc pora zaczynać!

Panowie, każdej kobiecie łatwiej będzie się przekonać do zabawy piłeczkami, jeśli będą one odpowiednio zadbane. Mówię tu o podcięciu albo zgoleniu włosów i utrzymywaniu ich w świeżości i czystości. Pamiętajcie proszę, że zawsze musicie być gotowi na ściągnięcie spodni – nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja na małe “co nieco” 😉