Dobry seks, czyli czego pragną kobiety w łóżku?

Jeśli jesteś heteroseksualnym facetem, prawdopodobnie przywykłeś do proszenia o to, czego pragniesz w łóżku.

Chcesz zmienić pozycję? Przewracasz ją. Chcesz loda? Delikatnie ją szturchasz.

Chcesz spróbować trójkąta? Już nie tak subtelnie sugerujesz to po pijanemu jednej nocy. Nawet jeśli zostaniesz odrzucony, przynajmniej wiesz, że wyraziłeś to, czego chciałeś.

Dla wielu facetów tak właśnie wygląda seks.

Wiele aktów hetero seksu kończy się tym, czego chce facet, a nie tym, czego pragnie dziewczyna. Tak – są rzeczy, o które kobiety po prostu… nigdy nie proszą, a których chcą.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale jak możesz sobie uświadomić, że ktoś nie prosi Cię o coś, czego chce? Jako mężczyźnie może się to wydawać zaskakujące, ale nadszedł czas, aby raz na zawsze to sobie wyjaśnić.

Czego pragną dziewczyny w łóżku, czyli perwersyjna lista życzeń seksualnych

Wyjaśnijmy: absolutnie nie należy z góry zakładać, że twojej partnerce podoba się którykolwiek z poniższych tylko dlatego, że masz nadzieję, że tak będzie.

„Każda kobieta jest inna, a spektrum potencjalnie perwersyjnych zabaw jest ogromne” – mówi specjalista. „Ale niektóre fantazje są powszechne wśród kobiet, a ich urzeczywistnianie może sprawić na to, jak udany będzie nasz udany seks, a kto by nie chciał się cieszyć cudem, którym jest lepszy seks”.

Mając to na uwadze, oto kilka perwersyjnych rzeczy, które są lubiane przez wiele kobiet:

1. Anal

„Wierz lub nie wierz, ale niektóre kobiety są naprawdę zainteresowane próbą seksu analnego” – ekspert. Nie chodzi o to, żeby przechodzić do analu zapominając o tym, czym jest gra wstępna, jednak warto jest zrozumieć to, że wiele kobiet uwielbia seks analny, a rzadkie jego uprawianie wiąże się przede wszystkim z tym, że jest on dalej postrzegany jako bardzo “niegrzeczny” rodzaj seksu, którego nie powinno się lubić.

2.Odgrywanie ról

„Wiele kobiet często chce odgrywać role ze swoimi partnerami, ale mogą czuć się zdenerwowane i skrępowane prosząc o to, czego dokładnie chcą” – mówi nasz ekspert. „Nikt nie chce być osądzany ani przestraszyć partnera, więc może powstrzymywać swoje pragnienia”

3.Dominacja i uległość

„Niektóre kobiety chcą być kontrolowane przez partnera, poddawać się mu, a inne chcą mieć kontrolę i dominować”.

Badanie dominacji i uległości „może odbywać się w sposób czysto seksualny lub jako część roli w związku” – dodaje ekspert.  „Seksowne, perwersyjne przykłady obejmują proszenie o pozwolenie na orgazm (jako uległa) lub decydowanie, czy twój partner może osiągnąć orgazm (jako dominujący); wybór tempa, pozycji i rodzaju seksu, który będziesz uprawiać, lub pozwolenie partnerowi na całkowitą kontrolę”

4. Niewola

„Bondage i BDSM przejęły ostatnio dużą część branży erotycznej” – mówi ekspert. „Zaciekawienie wielu kobiet zrodziło się i istnieje większe zainteresowanie próbowaniem bardziej natarczywych aktów seksualnych niż wcześniej.

Część z tego z pewnością jest zasługą serii książek / filmów „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Tak czy siak może to być dziedzina seksu, w której twoja partnerka może chcieć zagłębić się i poeksperymentować. ”

5.Podduszanie

„Podduszanie może być bardzo seksowne i może zwiększyć podniecenie seksualne i przepływ krwi do łechtaczki” – słyszymy od specjalisty. „Połóż dłoń na jej szyi, wywierając nacisk na boki, a nie bezpośrednio na przełyk gdyż tam znajduje się tchawica”

6. Klapsy

„Jeśli kiedykolwiek uderzyłeś kobietę w tyłek, a ona oszalała w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jest naprawdę duża szansa, że ​​zechce spróbować większej ilości intensywnych klapsów” – mówi ekspert.

7. Trójkąt

„Zawsze istnieje możliwość zazdrości z jego strony jeśli chodzi o o ten akt. Dodatkowo kobieta może czuć się niepewnie, jeśli na przykład przyprowadzisz inną kobietę, że możesz być bardziej zadowolony z seksu z inną” – koniecznie weź to pod uwagę!

8. Zabawy z temperaturą

„Zabawa temperaturą może być bardzo perwersyjna i gorąca (nawet w odniesieniu do zabawy lodem)” – mówi specjalista ds. seksu. „Możesz chwycić lód z zamrażarki i przejechać nim po jej sutkach, wewnętrznej stronie ud, brzuchu itp.

To prosty sposób na podniecenie i wprawienie ciała w odpowiedni nastrój. Możesz również zaopatrzyć się w bezpieczne dla ciała świece do masażu”