Seks w ubraniu – co musisz wiedzieć

Niestety życie to nie bajka i zdarza się, że znalezienie czasu na długi, wspaniały, romantyczny seks jest niewykonalne. Kluczem jest pamiętanie, że seks nie zaczyna się i nie kończy na penetracji pochwy. Te stereotypy są patriarchalne, heteronormatywne, niezwykle ograniczające, pozbawione wyobraźni i, szczerze mówiąc, nudne. Jest wiele innych możliwości, które mogą być równie przyjemne. Nie wierz nam na słowo. Wypróbuj poniższe pozycje, gdy następnym razem znajdziesz chwilę czasu na szybki numerek.

Gra wstępna i inne wskazówki

Szybkie numerki też mogą być gorące i niezapomniane – zwłaszcza jeśli zapamiętamy o poniższych radach.

To, co masz na sobie, ma znaczenie

Najlepiej unikać wszystkiego, co ma długie zamki błyskawiczne, szpilki, kolce i sprzączki do paska, które mogłyby zaczepić się o skórę lub złapać włosy. Wszystkie bluzki i spodnie, które mogą się rozerwać, jeśli poruszysz się w niewłaściwy sposób, automatycznie odpadają.

Ubrania, które się nadają:

 • sukienki lub spódnice, które można łatwo podciągnąć, aby odsłonić okolice intymne
 • spodnie dresowe lub jakiekolwiek luźniejsze spodnie, które zapewniają więcej miejsca dla sztywnego penisa
 • legginsy, które pozwolą Ci łatwiej stymulować narządy płciowe bez ich zdejmowania
 • majtki bez krocza lub bokserki z dziurą w miejscu odbytu, aby ułatwić dostęp.

Twój strój może również służyć jako wizualna gra wstępna

Ubranie może zapewnić coś więcej oprócz łatwego dostępu – może sugerować, co się wydarzy w niedalekiej przyszłości i podgrzewać atmosferę. Pomyśl: koronkowa bluzka z dużym dekoltem, dresy, które ukryją twardego kutasa lub szare legginsy, które ujawnią mokre miejsce, gdy wstaniesz. Outercourse, czyli seks który możesz uprawiać w ubraniu to sposób na penetrację bez penetracji. Brzmi dziwnie? Wcale nie!

Outercourse to świetny sposób na zaliczenie szybkiego numerku wtedy, gdy nie jesteś w stanie ze swoim partnerem uprawiać seksu – gdy jesteście na wyjeździe, spicie u znajomych czy też jesteście w mieście. Outercourse może być też świetną grą wstępną – po tego typu “mizianiu” po powrocie do domu będzie chcieli jak najszybciej zedrzeć z siebie wszystkie ciuchy!

To, co masz na sobie – i jak to nosisz – może dodać nowych wrażeń

Niektóre materiały, takie jak bawełna, mogą powodować otarcia, podczas gdy jedwab może dodać przyjemne, śliskie odczucie podczas dotykania łechtaczki. Jeśli wolisz nacisk i mocne tarcie podczas zabawy wybierz jeansy lub sztruksy, które zapewnią Ci ostrzejsze wrażenia.

Kilka innych przykładów:

 • Koszule z frędzlami można wykorzystać do drażnienia sutków.
 • Biustonosze sportowe mogą być używane do przyjemnie bolesnego uderzania w skórę poprzez naciąganie i puszczanie.
 • Bieliznę można ściągnąć z tyłu i przesuwać w tę i z powrotem między pośladkami w celu drażnienia analnego.

Jeśli masz czas na przygotowanie, zastanów się, czy masz jakąś zabawkę erotyczną, którą można nosić przy sobie

Chcesz wejść na wyższy poziom przyjemności? Rozważ poniższe opcje:

 • majtki wibrujące
 • majtki z wibratorem
 • wibratory nadające się do noszenia
 • zatyczki analne
 • zatyczki wibracyjne
 • uprzęże z kieszenią na wibrator kulkowy.

Rozmawiaj o tym, co będziecie robić

Aby zbudować napięcie pełne seksownego oczekiwania, możesz przez cały dzień pisać z partnerem sprośne smsy. Albo wyszeptać mu wprost do ucha wszystkie rzeczy, które chcesz z nim zrobić. Kilka tekstów do wypróbowania:

„Nie mogę przestać myśleć o tym, jak będziesz pieprzył moje usta, gdy zejdę na dół”.

„Ciągle myślę o tym, jak wczoraj mnie ujeżdżałeś…”

„Tęsknię za smakiem Twojej szyi i błaganiami, żeby moje usta powędrowały gdzie indziej”.

Uwaga: tylko nie zapominaj, że podczas szybkiego numerku też można zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową i zajść w ciążę. Ryzyko zakażenia się jest takie samo, niezależnie od tego, czy nie wychodzisz z łóżka przez dwa dni, czy uprawiasz seks tylko przez 10 minut. Zabezpieczenie to podstawa!

Jeśli jedno z was lub oboje przechodziliście niedawno jakąś infekcję, możecie użyć:

 • ślinochronów podczas kontaktu sromu z ustami, sromu ze sromem i ust z odbytem
 • prezerwatyw podczas kontaktu penisa ze sromem, sztucznego penisa ze sromem, penisa z ustami i sztucznego penisa z ustami
 • rękawicy lateksowej lub prezerwatywy na palec podczas zabaw rękami

Jeśli chcesz uniknąć ciąży, omów wcześniej z partnerem opcje antykoncepcji.

Ostrzeżenie: Seks publiczny jest nielegalny

Szybki numerek na parkingu, w publicznej łazience lub parku może wydawać się niezwykle seksowny. Nawet jeśli masz na sobie większość ubrań, pamiętaj, że seks publiczny jest nielegalny.

Pozycje do minety lub palcówki

Nawet jeśli masz bardzo mało czasu,  powyższe aktywności są możliwe do wykonania.

Rozepnij i zanurz

Ta pozycja świetnie sprawdzi się w przymierzalni i w kabinie łazienkowej, na stojąco. Niech partnerka rozepnie spodnie. Następnie partner może wsunąć rękę pod jej majtki, aby drażnić wargi sromowe i pochwę, pocierać łechtaczkę lub penetrować pochwę palcem.

Owacja na stojąco

Niech partner uklęknie lub usiądzie przed partnerką – tak, aby mieć jak najlepszy dostęp do jej genitaliów i założy jej jedną nogę przez ramię. Niestety w tej pozycji wymagane są silne mięśnie nóg partnerki i jej dobra równowaga. W tej pozycji partner może lizać łechtaczkę i drażnić palcem pochwę. Może go nawet wsunąć, aby stymulować punkt G lub A.

69 na rękach

Ta bardzo atletyczna pozycja wymaga, aby jeden z partnerów miał wyjątkowo silne ramiona. Jeśli Twoje ręce są naprawdę umięśnione, poproś partnera, aby stanął pod ścianą z rozstawionymi stopami na szerokość bioder. Następnie stań na rękach z wyprostowanymi ramionami i ustami na wysokości jego narządów płciowych. Pozwól partnerowi owinąć ramiona wokół nóg, unosząc Cię lekko, aby odciążyć nadgarstki i barki. Teraz można zacząć zabawę. Jeśli myślisz, że to zbyt ryzyko, nie podejmuj się tego. Ale zawsze możesz pomarzyć…

Pozycje do zabaw z penisem ustami i rękami

Pamiętaj o prezerwatywach! Nie chcesz jeszcze mieć dodatkowego bałaganu.

Masz sztucznego penisa?

Możesz go lekko ugiąć i nosić schowanego w majtkach w miejscach publicznych, a potem wyjąć, w jakimś ustronnym miejscu, żeby zaliczyć szybki numerek.

Wspólna masturbacja

Spójrz prawdzie w oczy: nikt nie wie lepiej od Ciebie, jak lubisz być dotykana. Możesz dotykać się przez spodnie lub wkładając dłoń w majtki, utrzymując kontakt wzrokowy z partnerem, który robi dokładnie to samo. To może być niezwykle podniecające. Prawdopodobnie będzie to jeden z najszybszych numerków.

Na klęcząco

Ta klasyczna pozycja wymaga, aby odbiorca przyjemności wyjął przez rozporek swojego penisa. Partnerka musi upaść przed nim na kolana i używać ust i rąk do lizania, głaskania i ssania. Jeśli obok jest ściana, masz dwie opcje. Niech partner oprze się o nią plecami, albo niech stanie twarzą do ściany, pochyli się w jej stronę i oprze o nią przedramiona.

Pamiętaj: to prawdopodobnie nie jest czas na głębokie gardło, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie dla powolnego, kontrolowanego i uważnego seksu, a nie na szybki numerek.

Taniec erotyczny na kolanach

Niech partner usiądzie na krześle i wyjmie penisa. Partnerka może następnie usiąść na jego kolanach lub uklęknąć i głaskać w górę i w dół jego penisa za pomocą rąk, ust lub i rąk, i ust.

Erekcja przy stole

Do tej pozycji przyda się stół albo łóżko. Na początek, niech partnerka położy się na plecach z głową odchyloną w dół na krawędzi stołu. Partner musi opuścić spodnie lub wyjąć penisa przez rozporek. Potem niech przysunie się okrakiem do twarzy partnerki, ugnie kolana, aby przybliżyć swój sprzęt do ust ukochanej. Gardło jest naturalnie bardziej otwarte w tej pozycji, więc jeśli partnerka ma silny odruch wymiotny, to jest to dobre rozwiązanie.

Pozycje do rimmingu

Ach, ten odbyt. Kto nie lubi, gdy ktoś mu wylizuje tylną dziurkę?  W okolicy odbytu znajduje się ok. 4000 zakończeń nerwowych, dzięki czemu stymulacja tego obszaru może być niesamowita dla każdego.

Uwaga: w przypadku każdej pozycji do rimmingu, jeśli partner otrzymujący przyjemność nie miał czasu na prysznic (lub nie użył mokrej ściereczki z wyprzedzeniem), możesz skorzystać ze ślinochronu.

Nurkowanie nosem

Odbiorca przyjemności powinien pochylić się i obniżyć. Dawca musi uklęknąć za nim, żeby mieć twarz na odpowiedniej wysokości. Ta pozycja naturalnie rozszerza pośladki, co oznacza, że osoba z tyłu może używać rąk do innych rzeczy – takich jak drażnienie przedniej strony ciała partnera lub dotykać siebie przez ubrania.

Siedzenie na twarzy

Macie wystarczająco dużo miejsca, żeby się położyć? Świetnie. Niech jedno z was położy się w ubraniu. Druga osoba powinna albo podnieść spódnicę albo ściągnąć spodnie, a następnie usiąść (kucnąć) na twarzy partnera w pozycji odwróconego jeźdźca.

Odbiorca przyjemności może przechylić miednicę, aby pomóc Mistrzowi Lizania znaleźć miejsce, które jest najprzyjemniejsze. Osoba kucająca może też użyć ręki, aby rozłożyć swoje pośladki, albo sięgnąć do przodu i rozkoszować się ciałem partnera/partnerki przez ubranie.

Uniesiony misjonarz

Do tej pozycji przyda się poduszka erotyczna albo sweter/płaszcz.

Odbiorca przyjemności kładzie się na plecach, ze spodniami zsuniętymi z pupy. Następnie umieszcza to, co było pod ręką pod biodrami, odciągając kolana do tyłu tak daleko, jak to możliwe, aby pomóc odsłonić odbyt. Osoba dająca przyjemność może położyć się tak, aby jej język znalazł się przy odbycie i zacząć go lizać jak lizaka.

Pozycje do penetracji pochwy

Dwa słowa: prezerwatywy i łechtaczki.

Prezerwatywy ułatwią sprzątanie bez względu na to, czy Twój partner ma prawdziwego czy sztucznego penisa. I łechtaczki, ponieważ większość ludzi z pochwami potrzebuje stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć punkt kulminacyjny.

Fotel bujany

Niech penetrujący partner ściągnie spodnie do połowy uda i usiądzie na kanapie lub krześle. Następnie niech partnerka usiądzie na nim przodem do niego. Ta pozycja świetnie nadaje się do ruchów kołysania, w przeciwieństwie do ruchów pchania.

Na pieska w drzwiach

Framugi drzwi mogą wam obojgu posłużyć jako coś do oparcia się lub przytrzymania. Partnerka powinna być obrócona i trzymać się framugi, ze spodniami spuszczonymi na tyle nisko, aby umożliwić wejście. Partner z penisem powinien ustawić się za nią i rozgrzać ją przed penetracją, wsuwając w nią palce. Partnerka może się podnieść i oprzeć o drzwi, aby zmienić kąt wejścia, a partner może przytrzymać jej biodra, aby zwiększyć nacisk. Gdy odnajdziecie wspólny rytm, partnerka może użyć jednej ręki, aby pieścić swoją łechtaczkę.

Oparta i penetrowana

Do tej pozycji stojącej partner otrzymujący przyjemność będzie potrzebował parapetu, stołu, blatu lub krzesła do podparcia nogi. Zacznijcie od zrzucenia spodni i ustawienia się naprzeciwko siebie. Jeśli partnerka może spokojnie stać na jednej nodze i podeprzeć drugą stopę na czymś wyższym, stworzy to większy dostęp do pochwy. Partner może jedną ręką pieścić sutki lub łechtaczkę partnerki.

Pozycje do penetracji analnej

Jeśli próbujecie uprawiać seks analny, mając mało czasu, najlepsze będzie rozszerzenie definicji tego, czym jest seks analny i włączenie w nią rimmingu (lizania odbytu), zabawy z zatyczką analną i palcówki analnej. Dlaczego? Ponieważ penetracja odbytu może być bolesna w przypadku pośpiechu – może nawet spowodować pęknięcie wrażliwej skóry.

Błyskawiczna palcówka od tyłu

Niech odbiorca przyjemności stanie twarzą do ściany i zdejmie spodnie i majtki poniżej pośladków. Następnie niech dawca przyjemności założy prezerwatywę na palec, nałoży lubrykant wejdzie do środka. Jeśli partner otrzymujący przyjemność ma prostatę, można spróbować wygiąć palce w dół w kierunku pępka i wykonać ruch „chodź do mnie” w kierunku prostaty. Jeśli odbiorcą jest posiadaczka sromu, dawca może robić kółka wzdłuż wejścia do odbytu bogatego w nerwy. Albo wsuwać palec głęboko, aby stymulować jej punkt A.

Planowana zabawa z zatyczką

Włóż zatyczkę do swojego tyłka (oczywiście z lubrykantem). Po tym ubierz się. Zatyczka może pomóc przygotować Twój odbyt do wieczornego analu. Możesz też zdecydować się na wibrującą, zdalnie sterowaną zatyczkę analną i przekazać pilota partnerowi, aby mógł kontrolować jej działanie w miejscu publicznym.

Odwrócony jeździec w fotelu

Będzie potrzebować: lubrykantu, luźnych ubrań i krzesła. Niech osoba penetrująca usiądzie, wysunie penisa i obficie (!) go nasmaruje. Następnie niech partnerka uniesie sukienkę lub spódnicę do góry (lub spodnie dresowe zsunie w dół), odwróci się tyłem do partnera i usiądzie na jego penisie. Partner może położyć ręce na jej biodrach, aby móc kontrolować głębokość i prędkość penetracji.

Na pieska na stojąco

Pozycja na pieska świetnie otwiera odbyt, więc zazwyczaj można osiągnąć głębszą penetrację. Jest ona jednak zarezerwowana jedynie dla największych fanów analu. Niech partnerka pochyli się nad kanapą lub stołem, a partner penetrujący niech założy prezerwatywę i stanie za nią. Tylko nie zapomnij o lubrykancie! To naprawdę ważne!

Podsumowanie

Dobry szybki numerek może być tak samo seksowny i zabawny jak całonocne bzykanko. Dlatego też jeśli marzy Ci się seks w ciucha, albo też po prostu nie macie za dużo czasu na całonocny seks, możecie równie dobrze zaliczyć szybki numerek, który na długo zostanie w Waszej pamięci.