Sztuka bycia gejem: Jak ubrać się na randkę?

Mało co może być bardziej stresujące niż pierwsza randka z facetem, którego naprawdę lubisz. Będziesz martwił się nie tylko o te niekontrolowane aspekty rozmowy (czy będziecie mieć wspólne tematy, czy będziecie do siebie pasować, czy sprawy potoczą się tak, jak tego chcesz), ale także poczujesz ogromny stres związany z pewnymi rzeczami, nad którymi masz kontrolę.

Uwierz, że istnieją kwestie bardziej stresujące niż to, co na siebie ubierzesz. Możesz jednak uniknąć niepotrzebnego zdenerwowania, jeżeli zadbasz o nie odpowiednio wcześnie. Jest szansa, że staranne przygotowanie sprawi, że zawsze będziesz wyglądał odpowiednio i czuł się pewnie na wszystkich swoich pierwszych randkach – bycie gejem nie musi być przecież stresujące, a randki dla gejów mogą być świetnym przeżyciem pozbawionym niepotrzebnych zmartwień!

  1. ,,Poważniejsze” zabiegi pielęgnacyjne wykonuj zawsze kilka dni przed randką.
  2. Wiesz, jak śmiesznie wyglądają włosy zaraz po ich obcięciu?
  3. Wiesz, jak o niebo lepiej wygląda się z odrobiną zarostu?
  4. Wiesz, jak naprawdę wygląda skóra zaraz po solarium?

Zamiast przeprowadzać te inwazyjne zabiegi w dniu randki, najlepiej zrób je kilka dni wcześniej.

O drobne zabiegi pielęgnacyjne zadbaj tuż przed randką

Weź prysznic i ułóż włosy. Umyj zęby i zjedz miętówkę, a dezodorantu i perfum użyj tuż przed wyjściem. Efekt tych wszystkich drobnych czynności pielęgnacyjnych nie trwa długo, co oznacza, że ​​jeśli wykonałeś je z samego rana, tuż przed randką nie będzie po nich śladu.  

Ubierz się tak, jak Cię zapamiętano

Ubierz się w ciuchy podobne do tych, który miałeś na sobie, gdy pierwszy raz spotkałeś się ze swoim potencjalnym partnerem. Już sam fakt, że jesteś z nim na pierwszej randce, dowodzi, że sposób, w jaki normalnie się ubierasz, uznał za atrakcyjny lub przynajmniej na tyle atrakcyjny, by wzbudzić jego zainteresowanie.

Trzymaj się tego, co wiesz, że działa – wybierz tę męską stylizację, w której będziesz wyglądał na milion dolarów! W końcu każdy zna odpowiedź na stereotypowe pytanie pt. “Jak ubieraja sie geje”. No jak? Stylowo!

Noś swoje „pewne ubrania”

Gej randki (w sumie to każde randki) są niekiedy cholernie stresującym przeżyciem, a dobrym sposobem na zapewnienie sobie komfortu jest…wygodne ubranie. Facet w golfie być może wygląda cholernie seksownie, ale jeśli ten sam facet czuje się w nim mało komfortowo, to nie jestem pewien, czy tego typu strój doda mu tyle uroku, co pewność siebie i wygoda.

Sposób ubierania się na pierwszej randce ma więcej wspólnego z tym, jak te ubrania sprawiają, że się czujesz, a mniej z tym, jak te ubrania sprawiają, że wyglądasz.

  • Czy powinieneś nosić ciuchy, które sprawiają, że wyglądasz dobrze? Oczywiście.
  • Czy powinieneś zakładać rzeczy, które podkreślają Twoje najlepsze cechy? Jak najbardziej.
  • Czy powinieneś założyć strój, na którego widok każdy mężczyzna będzie się ślinił? Tak!
  • Ale czy powinieneś nosić ubrania, które sprawiają, że czujesz się głupio, fizycznie niekomfortowo lub że jesteś w nich mniej pewny siebie? Nigdy.

Bez względu na to, jak dobrze wyglądasz na randce, zrujnujesz ją, jeśli będziesz ciągle się wiercił, poprawiał ubranie lub czuł się skrępowany. W końcu, mimo że mężczyźni są wzrokowcami, twój potencjalny partner wyczuje, że coś jest nie tak, jeżeli będziesz myślał, że źle się ubrałeś.