Pozycje sexualne – najlepsze pozycje w sam raz na wiosnę

Jeśli jakaś mała część Ciebie chciałaby krzyknąć „auć!” w trakcie seksu, to znaczy, że nadszedł czas, aby zrewidować strategię sypialnianą. Seks nigdy nie powinien być niewygodny… być może za wyjątkiem tej zabawnej niezręczności.

Nawet jeśli jakaś pozycja z poprzednim partnerem była całkiem w porządku, to nie znaczy, że z nowym będzie tak samo. Czy seks okaże się komfortowy czy bolesny, będzie zależało od jego osobistych upodobań. Jeśli jakaś pozycja nie pasowała Ci z innymi, możesz wypróbować ją ponownie ze swoją nową sympatią. Tym razem po prostu spróbuj zastosować się do naszych poniższych rad, jak ulepszyć pozycje seksualne, aby były wygodniejsze i dawały więcej satysfakcji.

Na pierwszym miejscu stawiamy stymulację łechtaczki i Twoją przyjemność. Jedyne, co musisz zrobić w ramach przygotowania – i dotyczy to każdego rodzaju penetracji z jakimkolwiek partnerem – to komunikacja i nawilżanie! Nawilżanie pochwy pomaga znacznie zmniejszyć tarcie i dyskomfort (stosowanie lubrykantu jest całkowicie w porządku!) i toruje drogę do satysfakcjonującego seksu.

Wybieraj te pozycje, sex dzięki którym odkryjecie sex na nowo, pomogą dobrze się zabawić i pogłębić Waszą więź z partnerem! Przedstawiamy Wam listę naszych ulubionych pozycji seksualnych.

1. Pozycja seksualna, która sprawdzi się zawsze – Namiętny misjonarz

Pozycja misjonarska zapewni obojgu partnerom niezapomniane wrażenia – co do tego możecie być pewni. Decydując się na wypróbowanie tej pozycji misjonarskiej musicie rozumieć, że nie musi być ona “nudna”, a seks w tej pozycji seksualnej może być gwarantem niezapomnianych odczuć.

Wyrzuć z głowy wszelkie stare wspomnienia tych niewinnych czasów, kiedy charakterystyczne, rytmiczne pchnięcia były wszystkim, co wiedziałaś o seksie – kobieta leży na plecach, a facet nie daje z siebie absolutnie nic. Zamiast tego stwórz całkiem nowe doświadczenie klasycznego misjonarza.

Nie rozszerzaj nóg. Niech nogi partnera otoczą Twoje, umożliwiając wzajemne dotykanie się waszych genitaliów. Taka pozycja jest genialna, ponieważ rozmiar nie ma tu żadnego znaczenia, liczy się jedynie połączenie między wami. W tej pozycji zarówno kobieta, jak i mężczyzna odczuwają głęboką więź i jest to idealna pozycja dla tych partnerów, którzy uwielbiają intymny seks.

2. Wygodne pozycje seksualne – siedzenie na poduszce

Weź swoją ulubioną poduszkę i umieść ją pod miednicą, aby było Ci wygodniej, leżąc na brzuchu. Zegnij kolana, wysuń miednicę do góry i rozsuń nogi na tyle, aby umożliwić partnerowi dojście. Fantastyczne w tej pozycji jest to, że pozwala kontrolować głębokość penetracji i sprzyja stymulacji łechtaczki.

3. Pozycja na jeźdźca ku zachodzącemu słońcu

Przejmij kontrolę i wejdź na niego. Ta pozycja jest idealna na wspólne miłe chwile, ponieważ pozwala na intymne pocałunki, objęcia i wpatrywanie się w oczy, a także pozwala stworzyć rytm, który najbardziej Ci się podoba. Nie tylko będziesz w stanie ułożyć łechtaczkę zgodnie z własnymi upodobaniami i zwiększyć przyjemność seksualną, ale możesz także kołysać miednicą w przód i w tył, a żaden ruch nie będzie Ci sprawiał niepotrzebnego bólu.

4. Oprzyj się we mnie – jedna z seksowniejszych pozycji seksualnych

Znajdźcie ścianę lub stół, o które można się oprzeć. Stańcie twarzą do siebie i zdecydujcie, kto będzie trzymał kogo za tyłek, a kto zaplecie swoje nogi wokół bioder drugiej osoby. Stymulujcie się nawzajem, pocieraj łechtaczką o genitalia partnera, a następnie stwórzcie wygodny rytm, w którym będziecie mogli przybliżać i oddalać swoje ciała.

5. Pozycja na łyżeczkę w wersji “na przytulaska”

Możesz ułożyć się twarzą do partnera lub ustawić się tak, aby umożliwić mu wejście od tyłu. Jeśli leżysz twarzą do niego, możesz przejąć władzę nad swoją zabawką erotyczną lub jego penisem, stworzyć pożądany kąt i kontrolować głębokość penetracji. W pozycji „od tyłu” użyj pośladków do kontrolowania prędkości, a Twój partner niech pozostanie bez ruchu, podczas gdy Ty będziesz poruszać się we własnym tempie, kontrolując zakres ruchu.

6. Najlepsze pozycje – Duet

Połącz swoją ulubioną pozycję seksualną z masturbacją, uwzględniając sposób, w jaki lubisz czuć się podwójnie usatysfakcjonowana. Jeśli jesteś przyzwyczajona do dotykania się, leżąc na plecach, z zabawką erotyczną lub bez, zrób to samo, tylko unieś nogi do góry i pozwól partnerowi dołączyć do zabawy. Może też dotykać Twoich piersi i całować Cię. Stworzenie takiego duetu może być wystrzałowe.

7. Królik, czyli pozycja seksualna, która zapewni Ci głęboką penetrację

Kto powiedział, że zabawki erotyczne są przeznaczone tylko do zabawy w pojedynkę? Odkurz swój ulubiony wibrator i pokaż go swojemu partnerowi. Możesz bezpośrednio stymulować łechtaczkę podczas eksperymentowania z różnymi pozycjami.

Użyj różnych ustawień wibracji, aby zwiększyć przyjemność lub drażnić się nawzajem. Spróbuj powstrzymywać orgazm tak długo, dopóki będziesz w stanie. Ogólnie rzecz biorąc, najważniejszą rzeczą podczas wspólnego korzystania z zabawki erotycznej jest to, że musicie oboje mówić sobie o wszystkim – zwłaszcza o tym, co jest dla was przyjemne.

8. Pozycje sexualne dla Ciebie – bojkot

Jeśli wypróbowałaś już wszystkiego i nadal odczuwasz ból – szczególnie podczas penetracji – to nadszedł czas, aby ją zbojkotować. W ramach zamiennika, spróbuj skupić się na swoich zmysłach. Skoncentruj się na kultywowaniu zmysłowego dotyku, masażu erotycznym i przyjemności.

Aby podnieść temperaturę w łóżku podczas tej przerwy, możecie spróbować 69. Po prostu połóż się na plecach i skieruj usta ukochanego do Twoich genitaliów, podczas gdy Ty skosztujesz jego. Poświęćcie trochę czasu na wzajemne poznawanie swoich ciał.

Pamiętaj, że pozycje seksualne nie są wyścigiem

Z pozytywnym nastawieniem do seksualności, otwartym umysłem, szczerą komunikacją, udaną grą wstępną i wystarczającą ilością lubrykantu, odkryjesz, że istnieje wiele sposobów uprawiania seksu i ogrom doznań seksualnych, których możesz doświadczyć ze swoją drugą połówką. Zanim jednak zdecydujesz się wypróbować jakąkolwiek nową pozycję, pamiętaj, że najlepszy rodzaj seksu to taki, w którym bez krępacji możesz mówić o tym, co czujesz i czego pragniesz, a presja i współzawodnictwo powinny pozostać na sportowym boisku.