Seks zabawy – odkrywanie ról dla początkujących

Znudziła Ci się Twoja typowa seksualna rutyna? Istnieje lista sposobów na zmianę przyzwyczajeń – jednym z nich jest odgrywanie ról i cosplay. Zabawa w teatr jest łatwa, wciągająca i pozwala odkrywać nowe, często wyimaginowane rzeczywistości.

Jako ludzie, odgrywamy role o wiele częściej, niż nam się wydaje. Robienie tego w sposób erotyczny, pozwala poszerzyć nasze strefy komfortu, odkryć fantazje i połączyć nasze podniecenie psychiczne z tym fizycznym. Jeśli nie masz doświadczenia w udawaniu dla dorosłych, oto kilka wskazówek i pomysłów, które pomogą ulepszyć Twój seks:

Jeśli masz pomysły na seks zabawy – porozmawiaj o nich!

Jeśli chodzi o aktywność seksualną, odgrywanie ról może brzmieć nieco łagodniej niż powiedzmy, niewola lub dominacja. Jednak ten rodzaj erotycznej stymulacji, nadal wiąże się z konfrontacją z własnymi granicami, dlatego ważne jest, aby porozmawiać o tym wcześniej i upewnić się, że wszyscy zaangażowani są poinformowani i dobrze znają scenariusz.

Komunikacja to złota zasada, jeśli chodzi o seks. Wyskoczenie z szafy w pirackim stroju i oczekiwanie, że Twój partner wyciągnie z kieszeni szablę i także wskoczy na pokład, to delikatnie mówiąc – mało prawdopodobny scenariusz i nie jest najlepszy pomysł. Przedyskutuj Wasze odgrywanie ról, ułóż plan, a kiedy oboje go zaakceptujecie, zanurzcie się razem w swoim fantastycznym świecie.

Zabawy seksualne mogą być dobrym powodem do śmiechu

Pamiętasz, jak byłeś mały i udawanie było łatwe? Możesz w każdej chwili wykorzystać swoją wyobraźnię i odkrywać nieznane dotąd przestrzenie erotyzmu w Twojej psychice. Może udawałeś sam, a może robiłeś to ze znajomymi – nieważne. Tak czy inaczej, zawsze było fajnie, pamiętasz? Kiedy dojrzewamy, presja dorosłości zaczyna wypełniać naszą przestrzeń, a nasza wyobraźnia ma tendencję do znacznego zmniejszania się.

Dajemy się wciągnąć w rzeczywistość i coraz trudniej jest nam udawać. Odgrywanie ról to świetny sposób na wykorzystanie tej umiejętności, którą mieliśmy jako dzieci, również po to, by zaspokoić swoje erotyczne potrzeby – już jako dorosłych.

Bo czym jest udawanie – to w zasadzie tylko zmyślanie dorosłego człowieka! A to, że robimy to w sposób, który może podniecać, nie oznacza, że ​​nie powinniśmy się tym bawić i przy tym śmiać. Zwłaszcza na początku, odgrywanie ról może wydawać się głupie i niezręczne. Możesz nie wiedzieć, co powiedzieć lub jak się do tego zabrać.

W porządku! Nie zrażaj się! Chodzi o to, aby bawić się ze sobą podczas odkrywania swoich fantazji. Więc jeśli poczujesz chęć zaśmiania się w trakcie odgrywania swojej roli, zrób to! Śmiech w naturalny sposób prowadzi do komfortu i szczęścia, czego w sypialni pragnie każdy. 

Seks zabawy – jaki jest ich cel?

Aby jak najlepiej wykorzystać odgrywanie ról, zastanów się, co chcesz wynieść z tej zabawy. Czy starasz się urozmaicić sytuację w długotrwałym związku? Jeśli tak, zmień dynamikę mocy z tego, do czego jesteś przyzwyczajony.

Jeśli zazwyczaj dominujesz w łóżku, spróbuj zagrać niewinnego studenta, który prosi o dodatkowe punkty. Poznaj fantazje swojego ,,nowego” kochanka. Następnie baw się dobrze, wybierając scenariusz i wchłaniając wszystkie informacje.

Może rozważasz wejście w jeszcze bardziej niegrzeczny styl życia seksualnego, np. niewolę lub dominację. Powód odgrywania ról może wpłynąć na Twoje podejście i samo ich odgrywanie, więc pamiętaj o swoich celach. Żadne dwie relacje nie są takie same, dlatego nie ma dwóch identycznych ról.

Gra erotyczna – gdzie mieści się w sławetnym “spektrum”

Podobnie jak wszystkie aspekty seksualności, odgrywanie ról istnieje w pewnym spektrum. Nie ma jednego właściwego sposobu, aby to zrobić, a poziomy gry są różne. Odgrywanie ról może być tak proste i łatwe, jak używanie fałszywych imion lub zawodów w łóżku. Nie ma instrukcji, która mówi, że za pierwszym razem musisz iść na całość i wypożyczyć kostium księżniczki Lei. Możliwości są nieograniczone!

Możesz używać kostiumów, rekwizytów i zmieniać miejsca. Możesz nawet napisać scenariusz pełnych scen i ćwiczyć je. Możecie sfilmować swoje igraszki i oglądając później film, ponownie przeżywać najbardziej pikantną scenę. Jeśli chcesz spróbować czegoś bardziej zaawansowanego, wyciągnij zabawę poza sypialnię.

Pewnego dnia, po wcześniejszym zaplanowaniu, zacznijcie odgrywanie ról rano, gdy się obudzicie. Pozostańcie w swoich rolach przez cały dzień i wysyłajcie sobie nawzajem niegrzeczne rzeczy. Możecie pójść razem w miejsce publiczne, np. na kolację i wykorzystać swoje alter ego odgrywania ról, aby dodać do wszystkiego ekshibicjonistyczny dodatek.

Może to być niezwykle podniecające. Następnie, gdy wrócicie do domu, całkowicie zatraćcie się w swoich fantazjach.

Sex gry dla początkujących

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, oto kilka scenariuszy dla początkujących “aktorów”, które pozwolą Ci zainicjować zabawę:

Sex zabawy dla uwielbiających swoją pracę – Szef i pracownik

Ten scenariusz jest świetny dla początkujących, ponieważ opiera się na związku, który większość z nas dobrze zna. Jeden partner udaje pracodawcę drugiego, co tworzy natychmiastową dynamikę władzy, z którą każdy może się utożsamić. Może nowy pracownik prosi szefa o oprowadzenie po swoim nowym biurze i w boksie robi się parno.

Może szef prosi recepcjonistkę, aby przyszła do jego biura i dyktuje seksowny list miłosny kochance. Może oboje wpadają na siebie w pokoju socjalnym po zmianie i nagle zauważają, że są jedynymi, którzy zostali w pracy.

Ten scenariusz jest również fajny do odegrania, ponieważ nie jest to coś, co jest akceptowalne w prawdziwym życiu. Zabawa “tematami tabu” może zwiększyć emocje związane z odgrywaniem ról.

Erotyczne zabawy dla aktywnych – Sportowiec i cheerleaderka 

Ten scenariusz to rodzaj zabawy wiekowej, która wykorzystuje archetypy z naszych nastoletnich lat, które rozpoznajemy. To zabawne, przystępne i nostalgiczne! Udawaj, że jesteście najpopularniejszą parą na kampusie i po prostu nie możecie oderwać od siebie gorących rąk.

Możecie nawet zmienić role, aby dopasować je do własnego doświadczenia. Zagrajcie kapitana piłki nożnej i kujona lub klasowego klauna i prezesa klubu szachowego. To może być zabawny sposób na ponowne przeżycie swojej młodości jako w pełni urzeczywistnionej i seksownej dorosłej osoby, którą teraz jesteś.

Gra erotyczna dla uwielbiających mundury – Strażak i Obywatel

W tym scenariuszu rozgrywa się historia „szefa w opałach”. Silny strażak ratuje potrzebującego mieszkańca w samą porę. Następnie, gdy są bezpieczni od ognistego niebezpieczeństwem, w swoich ramionach ciężar sytuacji sprawia, że ​​dzielą namiętny, spocony pocałunek.

Scenariusze ratunkowe są zabawne, ponieważ dodają element zagrożenia i intensywności do sytuacji. Jeśli chcesz czegoś mniej realistycznego, możesz wcielić się w wojownika ratującego mieszkańca miasta przed smokiem.

Pojedynek czarnoksiężników – coś na temat seksu dla miłośników kina

Ten typ scenariusza jest świetny dla ludzi, którzy są w fantastycznych i nieziemskich sytuacjach. Magiczny realizm jest zabawny dla wielu ludzi, a który czarnoksiężnik nie jest seksowny? Granie potężnych postaci jest zawsze ekscytujące.

Użyj kostiumów i makijażu, aby naprawdę wpasować się ten scenariusz i zanurzyć się głęboko w wyobraźnię innych.

Odgrywanie ról może otworzyć drzwi do całego spektrum seksualnej satysfakcji. Pamiętaj, aby dobrze się bawić, uwolnić od osądów i być kreatywnym! Będziesz zaskoczony, jak dobry będzie seks, który czeka Was na koniec!