Orgazm sutkowy – i Ty możesz go osiągnąć!

Jeżeli nie zaznałaś jeszcze orgazmu sutkowego – uwierz mi, dużo Cię ominęło.

Jak i u milionów ludzi na całym świecie, sutki są moją strefą erogenną. I jak każde „specjalne” miejsce na ciele – stymulowanie ich wywołuje u mnie przyjemne mrowienie tu i tam…

Czym jest to mrowienie? Oh, nawet nie wiem jak mam to określić, dokładne uczucie jest trudne do sprecyzowania… To tak jakbym się unosiła, paliła z gorąca, dosłownie smażyła na patelni – jednocześnie czując silne wibracje na całym ciele… czujesz się jak kołyszące się na wietrze drzewa, jakbyś wchodziła do wody o idealnej temperaturze albo brała najlepszą kąpiel w swoim życiu.

Nasze orgazmy są jednak kontrolowane przez mózg. Jeżeli nie jesteś otwarta na nowości, zamyka to w Tobie narzędzia pozwalające osiągać orgazmy, a co za tym idzie – nici z orgazmu sutkowego. A uwierz mi, nie chcesz się zamykać na takie doznania…

Na początku muszę zaznaczyć, iż orgazm sutkowy nie ogranicza się wyłącznie do kobiet. Badania pokazały, iż mężczyźni też mogą dochodzić w taki sposób. To w sumie nic dziwnego biorąc pod uwagę to, iż sutki mają ponad 800 zakończeń nerwowych, a ich stymulacja uwalnia oksytocynę, a sutki same z siebie są strefą erogenną znajdującą się najbliżej naszego serca. A teraz – uwaga. Opowiem Wam, jak osiągać orgazm sutkowy. 

Powtarzaj za mną: myślę, że dam radę. 

Na początku musiałam sama sobie powiedzieć, że mogę to zrobić. Mój (niestety) były chłopak twierdził, że może mnie doprowadzić do orgazmu stymulując wyłącznie sutki. Wyśmiałam go. I oh jak bardzo się myliłam – właśnie jemu zawdzięczam swój pierwszy orgazm sutkowy. Sam on twierdził, że ma w tym wprawę – podobno nauczyła go tego laska z Brazylii.

Nie jestem fanką opowiadań o wyczynach byłych kochanków. ALE powiedział mi o tym po portugalsku, co sprawiło, że zmiękły mi kolana. Po rozmowie z nim pomyślałam, iż możliwe jest to, że dokonał tego już wcześniej, ale za nic nie chciałam uwierzyć w to, że może mnie doprowadzić w ten sposób do orgazmu. Cóż. Myliłam się. 

Znajdź sobie partnera, który lubi zabawy cycuszkami. 

Ten właśnie kochanek (i wielu wcześniejszych) wiedział jak na mnie wpływa stymulacja piersi i sutków – lekkie jęki, może nawet sprośne słówka. Trafiłam na partnera, którego to kręciło nie mniej niż mnie.  Każdy z nas ma jakieś fetysze, nie ma co się oszukiwać. Moja rada? Do pierwszego orgazmu sutkowego znajdź sobie partnera, który uwielbia zabawę piersiami. Gościa to musi po prostu kręcić.

Bądź otwarta na to, iż orgazm prawdopodobnie nastąpi!

Był środek tygodnia i właśnie skończyłam nocny wykład na uniwersytecie. Planowałam udać się do domu i poczytać o moim XVIII-wiecznym kursie o kobietach w edukacji. Ale tej nocy wszechświat – i mój chłopak – miał inne plany. Musiałam więc wybrać miejsce na mój orgazm i uwolnić się od zahamowań. Napinanie się lub zmuszanie do niczego nie doprowadzi. Zrelaksuj się! Wdychaj i wydychaj. Zrób mantrę. Zwiększ energię seksualną, którą ukrywasz. Upewnij się, iż nastrój jest „odpowiedni” i że czujesz się bezpiecznie. Niektórzy mogą czuć się dziwnie, niektórych może to krępować, ale nic nie zwiększa pragnienia tak bardzo, jak robienie czegoś niegrzecznego.

Poczytaj o technice sutka-O

Stymulowanie sutków partnera (lub własnych!) budzi tę samą korę nerwową, co przy zabawie narządami płciowymi. Tak więc, podobnie jak w sztuce gry wstępnej w seksie, gra sutkami musi być powolna – nazywana „obramowaniem”, która odnosi się do zabawy na obrzeżach obszaru docelowego tak, aby Ty lub Twój partner wręcz błagał o więcej.

Aby uzyskać orgazm w brodawce sutkowej, należy zacząć od lekkiego dotknięcia zewnętrznej strony, spodu i górnej części piersi oraz otoczki (ale nie sutka!). Stopniowo zmierzaj w kierunku docelowym, zwracając uwagę na oddech i reakcję partnera. W zależności od tego, jak bardzo są one wrażliwe, może być konieczne zróżnicowanie sposobu lekkiego ściskania, szczypania, ciągnięcia lub masażu. Ćwiczenie na sobie to świetny sposób na zrozumienie tego, co działa, a co nie.

Kiedy nadejdzie czas na główne wydarzenie, spróbuj lekkiego (bez paznokci!) szczypania sutka, aby pomóc mu stwardnieć. Po pobudzeniu, będziesz w stanie szczypać, ssać i grać trochę mocniej – wyprostowane sutki mogą tolerować więcej stymulacji, co z kolei wytwarza więcej oksytocyny. Mieszanie stopnia nacisku i sposób, w jaki obchodzisz się z piersią i sutkiem, stworzy fale przyjemności… miejmy nadzieję, że doprowadzi to do niezapomnianego wielkiego finału.

Lekka medytacja jest świetna dla orgazmu

Bądź obecny w tej chwili, aby cieszyć się każdą sekundą tego, co się dzieje. Słuchaj seksownych dźwięków wychodzących z Ciebie i Twojego partnera. Skoncentruj się na własnym oddechu.

Pomyśl o swoim sutku, jakby to była Twoja łechtaczka lub penis. W końcu kształt i tkanka są dość podobne. W ten sam sposób mózg reaguje na stymulację sutka i łechtaczki. Pomyśl o swoich sutkach jako o dodatkowych łechtaczkach. Poważnie, to działa. Spróbuj przenieść to uczucie z sutka poniżej. Spróbuj zsynchronizować dwie części ciała.

Kiedy poczujesz nadchodzącą falę, nie walcz z tym. Leć z tym! Leć aż do skutku.

Dochodzenie będzie się różnić od stymulacji narządów płciowych. Możesz odczuwać więcej wewnętrznego orgazmu (kurczenie się, zginanie i “uwalnianie” całego obszaru poniżej). Niektórzy odczuwają wibracje, inni odczuwają silne wybuchy. Cokolwiek czujesz, ciesz się z tym, bo to nie trwa wieki!

Zapamiętaj, co działało

Od pierwszego razu, byłam w stanie zrobić to z innymi…co mówi mi, że otworzyłam jakąś fantastyczną bramę seksu, która, mam nadzieję, nigdy się nie zamyka. Możliwość kulminacji z różnych punktów mojego ciała sprawia, że czuję się bliżej bogów; prawie jak bogini. Czym jest oświecenie, jeśli nie zdolność do orgazmu z punktów kontaktowych na całym ciele?