Penis – wszystko co musisz o nim wiedzieć

W macicy penis z narządu przypominającego łechtaczkę wyrasta na w pełni funkcjonującą miłosną pałeczkę. Oprócz żołędzia składa się on z kilku innych części, o których przeciętna kobieta wie stosunkowo mało. Pora to zmienić.

Budowa penisa – pierścień wokół “róży”

Zarówno w przypadku obrzezanych mężczyzn, jak i nieobrzezanych penisów obszar pod żołędziem penisa jest naszpikowany zakończeniami nerwowymi. Powolne przesuwanie językiem po tej części może sprawić, że mężczyzna zwariuje z podniecenia. 

Te zakończenia nerwowe znajdują się nie tylko pod penisem, ale wokół całego wierzchołka trzonu. Eksploracja każdego centymetra obwodu może być przepustką do krainy nowych i nieznanych doznań dla Ciebie i dla każdego przedstawiciela płci męskiej.

Biegun strażaka

Chociaż w trzonku penisa nie ma tylu zakończeń nerwowych, nie ma to jak twarda (nie zaciśnięta) ręka (lub dwie) masująca trzon penisa. Jeśli mężczyzna nie jest obrzezany, masuj też napletek i ściągaj go raz po raz w dół. Jeśli natomiast mężczyzna jest obrzezany – lubrykant będzie tu pomocny. 

Normalizowanie jąder

Jądra mogą wydawać się onieśmielające, ponieważ występują one w różnych kształtach i rozmiarach. Mogą być blisko ciała, mogą zwisać, mogą być malutkie albo wielkie jak pomarańcze. Nigdy nie wiesz jak będą wyglądać – zawsze są swojego rodzaju niespodzianką. Tak samo jak w przypadku każdego rodzaju seksu – stymulacja jąder wymaga komunikacji ze swoim partnerem. 

Jedni lubią, gdy kobieta ściska jądra podczas seksu, inni natomiast mają tak wrażliwe jądra, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie ich głaskanie. 

Nisko…jeszcze niżej

Obszar między jądrami, a odbytem, to często nieodkryta kraina. Powolne przeciąganie językiem wokół tego obszaru może doprowadzić faceta do szaleństwa, a jeśli w tym samym momencie zdołasz stymulować jego penisa ręką – będzie jeszcze szczęśliwszy.

Przyjemności związane z prostatą

Prostata tworzy płyn, który odżywia i chroni plemniki podczas wytrysku. Masaż prostaty sprawia, że orgazm staje się jeszcze silniejszy. Upewnij się jednak, że jesteś ze swoim partnerem w stałym kontakcie i rozmawiacie o jego (i Twoich) odczuciach. 

Rozmiar penisa nie ma znaczenia

Każdy dorosły mężczyzna pamięta czasy młodości, kiedy myślał o długości członka i zamartwiał się, czy aby jego penis nie jest za krótki. Przyznawać się, ilu z Was mierzyło swoje przyrodzenie w pełnej erekcji linijką i sprawdzało, czy aby rozmiar ten wpasowuje się w “normy”?! Tak naprawdę rozmiar Twoich narządów płciowych nie ma większego znaczenia, dlatego nie ma co się zamartwiać.