Miłość oralna – nowe sposoby uprawiania seksu oralnego

Dla wielu kobiet, miłość oralna (lub inaczej miłość francuska) kojarzy się jedynie z leżeniem na plecach. Oczywiście wtedy, gdy to one są odbiorczyniami miłości oralnej. Jednak czy zastanawiałaś się nad tym, że istnieje jeszcze możliwość… siadania na twarzy? I dlaczego jest to coś, czego powinnaś definitywnie spróbować?

Po pierwsze, taka pozycja daje Ci pełną kontrolę nad sytuacją. Możesz dowolnie wyginać się i kręcić, w sposób jaki będzie sprawiał Ci najwięcej przyjemności. A po drugie – niektóre kobiety uważają, że taka pozycja zapewnia również lepsze doznania. Twój partner zyska pełen dostęp miejsc uważanych za najbardziej erogenne, łącznie z najistotniejszym dla doznania orgazmu  obszarem: Twojego zewnętrznego sromu, w tym łechtaczki. Wiele osób jest zdania, że jest to pozycja wręcz idealna dla kobiet, ponieważ zapewnia im 100% przyjemności.

Wciąż jednak siadanie na twarzy Twojego partnera brzmi przerażająco? Cóż, rozumiemy to. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś siadać na twarzy, to możesz czuć się skrępowana. Oto nasze propozycje jak tego spróbować, nie wychodząc jednocześnie całkowicie poza Twoją strefę komfortu.

Zapytaj swojego partnera o to, w jaki sposób lubi uprawiać seks oralny

Jeśli pomysł uprawiania seksu oralnego w ten sposób Cię zaintrygował, powiedz swojemu facetowi coś całkowicie prostego, na przykład: „Uwielbiam, gdy schodzisz na dół i chciałabym spróbować tego w nowej pozycji — ze mną siedzącą na Twojej twarzy. Spróbujemy?”

Jeśli Twój partner nigdy wcześniej nie robił ci dobrze językiem, możesz mu powiedzieć, że chcesz spróbować obu pozycji. Przenieście ciężar na kolana. Teraz, gdy oboje jesteście w środku, czas na logistykę. Pierwszą przeszkodą będzie znalezienie sposobu na zajęcie pozycji. Najpierw rozłóż kolana nad klatką piersiową partnera, przesuń się do przodu, aż jego głowa znajdzie się między Twoimi udami, a następnie rozłóż je, aż usta partnera dotrą do Ciebie. Nazywa się to siadaniem na twarzy, ale tak naprawdę – klęczysz. Utrzymujesz swój ciężar na kolanach, a nie opierasz go na twarzy partnera.

Uprawiając miłość francuską złapcie się czegoś

Aby ułatwić sobie złapanie równowagi, Twój partner powinien położyć się blisko wezgłowia łóżka i położyć ręce na poduszkach lub ścianie – dzięki temu zapewni sobie większe oparcie. W ten sposób nie będziesz się martwić o utrzymanie równowagi i zamiast tego możesz skupić całą swoją uwagę na doznawaniu przyjemności.

Miłość oralna na nowo? Zmień ciśnienie

Miłą rzeczą podczas seksu oralnego, gdy ty jesteś na górze jest to, że podobnie jak w każdej innej podobnej pozycji, możesz kontrolować nacisk, zbliżając się lub oddalając od partnera. Opuszczaj lub podnoś swoje ciało, gdy chcesz doświadczyć intensywniejszych lub delikatniejszych wrażeń.

Stymulacja narządów płciowych, a utrzymanie partnera w bezruchu

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę, możesz poprosić partnera, aby zupełnie się nie ruszał i wystawił język – podczas gdy Ty będziesz eksperymentować z różnymi ruchami. Może sprawdzić się powolne kręcenie biodrami w przód i w tył, lub zataczanie kółek na jego twarzy.

Alternatywnie, jeśli chcesz mieć poczucie kontroli, ale wolisz, żeby to Twój partner wykonywał całą pracę, możesz po prostu usiąść i zrelaksować się. Możesz pozostać w tej pozycji nieruchomo i pozwolić facetowi używać ust, języka, twarzy, opuszków palców i dłoni do całowania, pieszczot, lizania, przesuwania i pocierania.

Seks oralny, a pozycje na wpół siedzące

Jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać w pozycji siedzącej, możesz spróbować jednej z tych pośrednich pozycji: niech Twój partner położy się blisko krawędzi łóżka i umieści jedną stopę na łóżku, a drugą na ziemi. Możesz teraz powoli opuścić się na jego twarz i cieszyć się wrażeniami bez konieczności pełnego siedzenia.

Niektóre kobiety martwi fakt, że mogą zgnieść twarz swojego partnera. To raczej mało prawdopodobne, bo w tej pozycji, cała kontrola opiera się na udach. Jeśli się o to martwisz, możesz wymyślić jakiś sygnał, dzięki któremu oboje będziecie wiedzieć, że potrzebujecie przerwy. Może to być dotknięcie uda lub tyłka. Taki sygnał może być przydatny do ogólnej komunikacji, ponieważ… usta Twojego partnera z wielkim prawdopodobieństwem będą zajęte.

Seks oralny, a nowe techniki po pozycje

Podobnie jak istnieje więcej niż jeden sposób na uprawianie seksu oralnego, tak można znaleźć wiele sposobów na siadanie na twarzy. Eksperymentuj z odwróceniem się od partnera, a także zwróceniem się w jego stronę i sprawdzaj, co lubisz najbardziej.

Pieszczoty oralne i to, co lubi Twój partner

Pomysł siadania na twarzy w ten sposób może sprawić, że niektórzy faceci będą na początku odrobinę zaniepokojeni, ale istnieją duże szanse, że Twój partner będzie tym cieszył. Wiedz, że jest to niezwykle seksowna pozycja, którą większość facetów wręcz uwielbia. Spróbuj zasłonić oczy swojemu partnerowi i przenieść ciało bliżej lub z dala od jego ust. Ale tak jak w przypadku każdego seksualnego doświadczenia, pamiętajcie, że komunikacja jest niezwykle ważna! Rozmawiajcie regularnie i otwarcie, aby upewnić się, że oboje dobrze się bawicie.

Jeżeli uprawianie seksu oralnego w ten sposób Cię nie kręci, albo już spróbowałaś i stwierdziłaś, że nie jesteś jego fanką, nie musisz tego robić. Większość seks-terapeutów zaleca, aby próbować nowych rzeczy i poszerzać swoje seksualne granice, ale nigdy nie robić niczego, co jest awersyjne. Jeśli pomysł brzmi zupełnie zniechęcająco, to nie rób tego. Jeśli brzmi to trochę strasznie, ale wykonalnie – spróbuj. Może Ci się spodobać.

Z myślą o bezpiecznym seksie oralnym

Fellatio i cunnilingus jest super, ale warto jest pamiętać o tym, że Twoja przyjemność i pieszczoty mają być przede wszystkim bezpieczne. Zarówno w przypadku mężczyzny, jak i kobiety, niezbędne jest regularne badanie się pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową, bo choć miłość francuską można zaliczyć do najlepszych sposobów gry wstępnej, to warto się pieścić bezpiecznie i tak, żeby później nie trzeba było tego żałować.