Sztuka ostrego seksu dla tych, którym brakuje pikanterii

Kolacja w restauracji była romantyczna i razem skończyliście butelkę czerwonego wina. Księżyc wygląda pięknie. Ona jest cholernie szczęśliwa.

Razem wracacie do jej domu, łapiąc się za dłonie opuszkami palców, ściskając i rozkładając je, flirtując szeptem, a gdy zbliżacie się do budynku, flirt staje się ostrzejszy i trochę bardziej brudny.

A potem mówi ci, że dziś wieczorem chciałaby czegoś innego. Jesteś rozbawiony i podoba ci się to, o co prosi – a potem mówi, że tej nocy chce, żebyś był bardziej szorstki. Słyszysz słowa, które nie pasują do jej skromnego profilu. I zastanawiasz się jak sobie z tym poradzisz i co masz teraz robić.

Czym jest ostry sex?

Ostry seks nie jest waniliowy. Chodzi o wzajemne pobudzenie przez dyskomfort i ciągnięcie włosów, popychanie, a nawet klapsy podczas seksu.

Znikają delikatne pieszczony i na ich miejsce pojawiają się rozkazy. Ostry seks staje się fizyczny i może stać się energiczny. Może być intensywny, ponieważ granica słodyczy i wanilii musi zostać przekroczona. Jest tam też pewien element odgrywania ról.

Jeśli tego typu seks brzmi interesująco, to prawdopodobnie jest to coś dla Ciebie. W odpowiednim czasie i z odpowiednim parterem tego typu seks może być dla Ciebie cholernie przyjemnym doznaniem.

To także świetny sposób na wypracowanie pewnych uczuć i poinformowanie partnera o innej, bardziej ekscytującej, nieco niebezpiecznej stronie Twojej osobowości, której nie możesz pokazać w prawdziwym życiu, ponieważ jest postrzegana jako “groźna” i “niegrzeczna”, a zatem nieodpowiednia.

Ale w sypialni, między partnerami, którzy zgadzają się co do tego, żeby to wypróbować, sprawdzi się doskonale.

Oczywiście zawsze należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Są chwile, kiedy ostry seks “nie działa” i tak naprawdę nie powinien.

Jeśli nad którymś z partnerów się znęcano, albo też jeden lub drugi byli ofiarami przemocy, ostry seks może nie być dobrym pomysłem. Pomimo dobrych intencji, ostry seks może wywołać retrospekcje i złe wspomnienia.

Lub, gdy jesteś w związku z kimś, kto jest stanowczo przeciwny uprawianiu seksu lub ma negatywną reakcję na wszystko, co jest szorstkie i gwałtowne, lepiej nie uprawiajcie tego typu seksu.

Jeśli też masz problem ze zrozumieniem tego, w którym momencie należy się zatrzymać, to być może tego typu zabawy też nie są dla Ciebie odpowiednie.

Dlaczego kobiety lubią ostry seks?

Zacznijmy od tego, że seks (ostry i nie) jest super.

Powszechnie uważa się, że kobiety to delikatne kwiaty i płeć bardziej delikatna i słodka. Nic bardziej mylnego.

Z badań wynika, iż kobiety uprawiają ostry seks o wiele częściej niż mężczyznom się wydaje. One nie chcą po prostu uprzejmego i spokojnego seksu. Dzisiejsza kobieta jest psychologicznie, społecznie i emocjonalnie skomplikowana i uwarstwiona, a jej apetyt seksualny jest równie intrygujący jak ona.

Mężczyźni często są tym zaskoczeni i wpadają w osłupienie, gdy to kobiety mówią im, że chcą tego spróbować. Niektóre z tych kobiet w ogóle nie wspominają o tym swoim mężczyznom, po prostu dlatego, że martwią się reakcją mężczyzny, więc zamiast seksownej rzeczywistości ostry seks pozostaje dla nich milczącą, ale żywą fantazją.

Dlaczego mężczyźni lubią ostry sex?

Mężczyźni uwielbiają ostry seks, ponieważ daje im to szansę na wyrażenie dominującej pozycji seksualnej.Ostry seks to często uczta zmysłów dla mężczyzn, który normalnie są wobec kobiet dżentelmenami. Ostry seks może człowieka uwolnić.

Jak rozmawiać ze swoim partnerem o tym, że masz ochotę na mocny seks?

Jeśli jesteś początkujący w tym temacie to doradzimy Ci w tej kwestii. Po prostu poproś o to. Nie rzucaj jednak propozycją w połowie stosunku – zaczekaj na odpowiedni moment.

Lepiej przeprowadź rozmowę w momencie gdy jesteście na neutralnym gruncie, albo np. oglądacie jakiś sugestywny film. Poinformuj ją, że to cię podnieciło i zobacz, jak ona na to reaguje. Uzyskaj zgodę drugiej połówki, ale jeśli nie będzie zainteresowana to musisz to zaakceptować.

Ustal bezpieczne słowo

Musisz uzgodnić bezpieczne słowo przed zaangażowaniem się w ostry seks. Bez bezpiecznego słowa brutalny seks mógłby być gwałtem. Porozmawiaj o tym wcześniej, uzgodnij bezpieczne słowo i przestań, gdy tylko je usłyszysz. Albo skorzystaj  z niego sam, gdy uznasz, że to dla Ciebie zbyt wiele.

Rozluźnij się

To naprawdę ważne. Może to pomóc Ci poczuć się bardziej nieskrępowanym podczas aktu i swobodnie wypróbować rzeczy, których wcześniej nie miałeś okazji wypróbować. Możesz odpalić filmy porno, żeby odpowiednio się “nastawić”!

Co powiesz na dominację?

Poczucie dominacji, a następnie jej przećwiczenie, jest podstawą szorstkiego seksu. Maksymalne wykorzystanie siły jest ekscytujące dla wielu osób.

Jeśli masz problem z odczuwaniem tego, nie martw się. Jeśli nie jesteś pewien, co robić, zamiast ją rozebrać – rozerwij sukienkę, podciągnij spódnicę. Zerwij z niej jej stanik i majtki. To może być inspirujące i zabawne.

Użyj swoich zębów

Spróbuj ugryźć swojego partnera. Może zaczynając od ucha, a potem przechodząc dalej. Niektórzy mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety zostawiają ślady paznokci na plecach więc to też jest jakiś pomysł. Pozostawienie znaku jest często częścią ostrego seksu.

Ukarz ją! Kary mogą być cholernie seksowne

Udawaj, że jest niegrzeczną dziewczynką. Powiedz jej o tym, że nie jest grzeczna i daj klapsa. Podobnie jak w przypadku gryzienia, możesz również pozostawić odcisk dłoni na jej skórze poprzez mocne klapsy, co może być cholernie seksowne.

Użyj swojego głosu

Spraw by brzmiał szorstko i wymagająco. Powiedz jej co ma robić. Poinstruuj ją. Głośno. I mów sprośne rzeczy. Twoje wokalizacje poprawią nastrój.

Niektóre pozycje seksualne w naturalny sposób nadają się do ostrego seksu, bo jedna osoba dominuje nad drugą. Wykorzystaj je również w tym celu.

Czego nie robić

Wreszcie, jest kilka rzeczy, których powinieneś unikać, aby ostry seks był udany. Po pierwsze, nie śmiej się. Po drugie nie przepraszaj. Właśnie o to w tym chodzi, że nie jesteś miłym, troskliwym facetem.

No i pamiętaj, aby nikomu nie stała się krzywda. Nikt nie chce doznać urazu podczas seksu. Dbaj o bezpieczeństwo, jednocześnie zachowując ostrożność.