Na czym polega miłość francuska?

miłość francuska

Jeśli nie wiesz jeszcze, czym dokładnie jest miłość francuska, to musisz przeczytać ten artykuł! Każdy z nas ma swoją ulubioną formę seksu. Dla jednym może to być uprawianie seksu analnego, dla innych może to być footjob, jednak miłość francuska od zawsze była i jest nierozłącznym elementem zabaw seksualnych.

Miłość francuska, to nasze kochane pieszczoty oralne – czyli fellatio, cunnilingus, a nawet anilingus, jeśli ktoś lubi pieszczenie pupy za pomocą ust i języka. Czy istnieją pozycje miłości francuskiej, które są lepsze od innych, jak uprawiać miłość francuską, ażeby nasz partner oszalał z podniecenia? Na te wszystkie pytania o miłości francuskiej odpowiedzą dziś nasi eksperci.

Miłość francuska – najwygodniejsze pozycje, które lubi każda kobieta

Jeśli chodzi o to, jaka pozycja miłości francuskiej jest najbardziej odpowiednia, to domyślną pozycją wielu kobiet jest położenie się na plecach. I jest wiele do powiedzenia na ten temat: możesz się zrelaksować i pozwolić swojemu partnerowi martwić się o to, co robić. Ale jest też wiele do powiedzenia na temat przyjmowania seksu oralnego na wierzchu, czyli siedzenia na twarzy faceta.

Po pierwsze, daje Ci pełną kontrolę, a niektóre kobiety uważają, że zapewnia również lepszy kąt. „Daje Twojemu partnerowi pełny dostęp do tego, co jest najbardziej erogenną strefą i najbardziej istotnym obszarem, który należy stymulować do wystąpienia orgazmu: zewnętrznego sromu, w tym łechtaczki” – wyjaśnia terapeutka seksualna. „Wielu uważa to za całkowicie wzmacniającą pozycję, ponieważ koncentrujemy się w 100 procentach na przyjemności”.

Jeśli siedzenie okrakiem na twarzy partnera brzmi onieśmielająco, rozumiemy. Oto, jak tego spróbować, nie czując się całkowicie poza swoją strefą komfortu.

Zapytaj swojego partnera o to, jak lubi uprawiać miłość francuską

Jeśli intryguje Cię pomysł seksu oralnego górze to ekspert zaleca, aby powiedzieć swojemu partnerowi coś prostego, na przykład: „Uwielbiam, kiedy się mną zajmujesz i chciałabym spróbować tego w nowej pozycji – siedząc na Twojej twarzy. Chcesz spróbować? ” Jeśli twój partner wcześniej ci tego nie robił, możesz mu powiedzieć, że chciałabyś wypróbować obie pozycje.

Wybierz odpowiednią pozycję do uprawiania miłości francuskiej

Pierwszą przeszkodą jest ustalenie, jak zająć pozycję. Nasz specjalista zaleca następujący proces: Najpierw usiądź okrakiem na klatce piersiowej partnera z kolanami na łóżku, przechylaj się do przodu, aż jego głowa znajdzie się między twoimi udami i rozsuń je, aż usta partnera będą mogły dotrzeć do ciebie.

Należy wybrać taką pozycję, która będzie dla Was obojga najwygodniejsza. Może nią być na przykład pozycja, w której jesteś na kolanach, pozycja 69, czy jakakolwiek inna.

Miłość francuska, a odpowiednie bilansowanie i tempo

Aby ułatwić balansowanie, ekspert zaleca, aby Twój partner położył się blisko wezgłowia łóżka i położył ręce na wezgłowiu lub ścianie, aby zapewnić sobie większe wsparcie. W ten sposób nie będziesz się martwić o utrzymanie równowagi, a zamiast tego będziesz mógł skupić całą swoją uwagę na przyjemności. Miłą rzeczą podczas seksu oralnego na górze jest to, że podobnie jak w każdej pozycji, która stawia Cię na górze, możesz kontrolować nacisk, zbliżając się lub oddalając od partnera, mówi specjalista Opuść lub podnieś swoje ciało, gdy chcesz doświadczyć mniej lub więcej wrażeń. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę, możesz poprosić partnera, aby nie ruszał się z wysuniętym językiem podczas eksperymentowania z różnymi ruchami. Ekspert zaleca powolne ruchy biodrami w przód i w tył.

Miłość francuska – pozycja dla kobiet lubiących kontrolę

Alternatywnie, jeśli chcesz mieć mniejsze poczucie kontroli, podczas gdy twój partner wykonuje całą pracę, możesz po prostu usiąść i zrelaksować się. „Siedzący partner może pozostać nieruchomo i pozwolić leżącemu partnerowi używać ust, języka, twarzy, opuszków palców i dłoni do całowania, pieszczot, lizania, przesuwania i pocierania tak jak mu się podoba”

Miłość francuska i pozycje siedzące? Czemu nie!

Jeśli przeraża Cię siedzenie na twarzy, możesz wypróbować jedną z tych pośrednich pozycji. Niech twój partner położy się blisko krawędzi łóżka i postaw jedną stopę na łóżku, a drugą na ziemi, lub stań ​​na czworakach z kroczem blisko jego ust.

Jedną z obaw związanych z siedzeniem na twarzy uprawiając miłość francuską jest to, że ludzie mogą zgnieść twarz partnera. Jest to raczej mało prawdopodobne, ponieważ możesz trzymać się udami. Ale jeśli się tym martwisz, możesz stworzyć sygnał dla swojego partnera, aby komunikował się, gdy potrzebuje przerwy, na przykład stukanie w udo lub tyłek. Taki sygnał może być przydatny do ogólnego porozumiewania się, ponieważ usta twojego partnera mogą być, hm, zajęte.

Seks oralny wymaga zabezpieczania się – możliwość zarażenia się jest przecież wciąż realna

Być może wydaje Ci się, że uprawiając seks oralny nie zarazisz się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Błąd! Jak się okazuje, uprawiając miłość francuską w dalszym ciągu istnieje wysokie ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Jeśli masz zamiar uprawiać miłość francuską, uprawiaj go bezpieczenie! Pamiętaj, że chorobami przenoszonymi drogą płciową możesz zarazić się również poprzez seks oralny (nie mówię tu o wirusie HIV, ale istnieje przecież masa innych chorób, którymi na pewno nie chcesz się zarazić). Tak więc warto jest zakładać prezerwatywę i regularnie się badać. 

Twoje faceta cholernie podnieca miłość francuska i inne pieszczoty oralne

Miłość francuska nie polega tylko na stymulacji penisa za pomocą jamy ustnej. To erotyczny i bardzo intymny stosunek seksualny, na który składa się wzrok, dotyk, słowa wypowiedziane przed, w trakcie i po… Jest to rodzaj gry wstępnej (lub aktu samego w sobie), który podnieca zarówno kobietę, jak i mężczyznę.

Ale możesz złagodzić to, przyciemniając światła lub zapalając świece. Albo spróbuj zawiązać oczy partnerowi i przesunąć ciało bliżej lub z dala od jego ust”. Ale, tak jak w przypadku każdego spotkania seksualnego, nic nie zakładaj – regularnie i otwarcie komunikuj się ze swoim partnerem, aby mieć pewność, że oboje dobrze się bawicie.

Gdy przeczytasz to wszystko, a uprawianie seksu oralnego nie przemawia do Ciebie to wiedz, że nie musisz tego robić. „Większość terapeutów seksualnych zaleca próbowanie nowych rzeczy i przekraczanie granic seksualnych – ale nigdy nie rób niczego, co jest nieprzyjemne” – mówi nasz ekspert. „Jeśli pomysł brzmi całkowicie niechętnie, nie rób tego. Jeśli brzmi to trochę przerażająco, ale wykonalne, spróbuj. Może Ci się spodoba”.

Jednoczesna stymulacja narządów płciowych – nie zapomnijmy o kultowej pozycji 69

Miłość francuska ma wiele wymiarów, a jednym z nich jest kultowa już teraz pozycja 69 – czyli jednorazowa stymulacja narządów płciowych partnera i partnerki. Jest to rodzaj seksu oralnego, który być może nie każdemu przypadnie do gustu – ja na przykład czuję się lekko rozproszona jednoczesnym otrzymywaniem i dawaniem, jednak istnieją techniki, które pomagają lepiej pojąc i bardziej się cieszyć tym typem miłości francuskiej.