Czy to, że jem własne nasienie, jest normalne?

Jestem wielkim fanem masturbacji. Robiłem to, odkąd byłem nastolatkiem i czuję, że zawsze miałem całkiem zdrowe spojrzenie na to, jak wiele dobrego daje autoerotyzm zarówno mnie, jak i moim partnerom seksualnym.

Oczywiście często fantazjuję w trakcie. Ale przez ostatnie kilka miesięcy miałem jedną myśl, której nie potrafię wyrzucić z głowy. Dlatego też muszę się w końcu dowiedzieć.

Czy to normalne, że pragnę zjeść własne nasienie i ciekawi mnie to, jak smakuje moja sperma? Czy próbowanie nasienia może mieć wpływ na moje zdrowie? Jak mój organizm zareaguje na próbowanie wytrysku i czy jedzenie nasienia nie będzie miało negatywnych skutków dla mojego zdrowia?

Wydaje mi się, że mówienie o tym lub pisanie brzmi dziwnie, ale naprawdę potrzebuję Twojej pomocy w tej sprawie. Zwykle przychodzi mi to do głowy tuż przed osiągnięciem orgazmu, ale po wszystkim szybko o tym zapominam. Jednak jest to coś, czego nie potrafię zignorować. Dlaczego miałbym to robić i czy to w ogóle jest bezpieczne? A może jestem tylko perwersyjnym zboczeńcem?

Jedzenie męskiego nasienia – czy próbowanie własnej spermy jest normalne?

Tak się cieszę, że o to zapytałeś! Na początek wyjaśnijmy sobie wszystko. Jedną z najczęstszych rzeczy, które ludzie chcą wiedzieć o wszystkim, co dotyczy seksu, jest to, czy są „normalni” w porównaniu do innych. Więc nie bój się, trafiłeś we właściwe miejsce. Każdego człowieka może kręcić jedzenie własnych seksualnych płynów ustrojowych lub ejakulacji – niezależnie nawet od płci.

Próbowanie męskiego nasienia – ile osób próbuje własnej spermy?

Pytania o spożywanie własnej spermy (lub innych płynów fizjologicznych towarzyszących seksualnemu podnieceniu) w rzeczywistości otrzymujemy bardzo często, choć nieustannie jest to temat tabu. Nie martw się, naprawdę dużo ludzi się nad tym zastanawia. Wystarczy wpisać hasło w wyszukiwarce Google i pojawi się długa lista filmów instruktażowych. Jeśli jest coś, czego nauczył nas przemysł porno, to tego, że podaż po prostu zaspokaja popyt.

Próbowanie męskiego nasienia – dlaczego sperma tak bardzo interesuje innych?

Wielu mężczyzn przyciąga ten sam popęd lub dokładnie ta sama fantazja z różnych powodów. Niektórzy mężczyźni postrzegają wytrysk jedynie jako irytujący bałagan do wyczyszczenia, podczas gdy inni kojarzą go z intymnością. Tak więc pragnienie skosztowania własnego smaku może pochodzić od chęci seksualnego połączenia się ze sobą na właśnie tym intymnym poziomie. A jeśli jesteś kimś, kto ceni dzielenie się tymi samymi doświadczeniami z partnerem, to może to być wywołane chęcią pełnego zaangażowania na każdym etapie. Aż do samego końca.

Męskie nasienie – czy próbowanie spermy mężczyzny jest normalne?

W rzeczywistości nie różni się to zbytnio od tego, gdy ktoś spożywa Twoją spermę. Sperma po prostu się rozkłada i jest trawiona tak samo, jak każde inne jedzenie lub napój. Zachowaj jednak ostrożność, jeśli masz chorobę weneryczną, ponieważ może to grozić potencjalnym przeniesieniem jej na inne części ciała. Jednak ogólnie rzecz biorąc, smakowanie siebie i swojej spermy jest w porządku – własna sperma nie powinna Ci zaszkodzić.

Pamiętaj tylko, aby za pierwszy razem zrobić to na spokojnie. Wiedz, że nie musisz być profesjonalistą od samego początku.

Męskie nasienie – czy warto próbować własnego nasienia?

Niektóre fantazje najlepiej pozostawić wyobraźni. Inne świetnie się nadają do spełnienia. Musisz więc samodzielnie ocenić, jak się z tym czujesz i dopiero wtedy możesz zacząć coś planować. Trzymam kciuki!