Spanking – czy klapsy erotyczne są sexy?

Kiedyś klapsy mogły być dla Ciebie czymś, co robiła Twoja mama, gdy byłaś niegrzeczna – kiedy za późno wróciłaś do domu po zabawie z dziećmi sąsiadów lub zaczęłaś rzucać przekleństwami na prawo i lewo, ponieważ myślałaś, że będziesz wtedy fajniejsza. Tamte czasy…

Dla dorosłych klapsy mogą być właściwie nagrodą, nigdy nie powinny być karą w prawdziwym tego słowa znaczeniu (no chyba że chodzi o odgrywanie ról 😉 Erotyczne klapsy to forma dobrowolnej zabawy polegającej na uderzaniu rękami lub przyrządami w pośladki, uda, piersi lub inne części ciała.

Czy zainteresowaliśmy Cię już? Jeśli nie masz jeszcze pewności, czy to jest dla Ciebie, czytaj dalej.

Dlaczego spanking jest sexy?

Według badaczy erotyczne lanie uwalnia w mózgu koktajl „dobrych chemikaliów”, który odwraca początkowe uczucie bólu. Uwalniana jest dopamina, adrenalina, oksytocyna i endorfiny, przekształcając odczucia bólu w przyjemne doświadczenie. Nawet sam dźwięk może być dla niektórych podniecający. Mrrr.

Jak powiedzieć partnerowi, że chcesz spróbować spankingu?

Jednym z prostszych sposobów jest metoda wizualizacji. Możesz wysłać swojemu partnerowi wiadomość z GIF-em lub filmikiem przedstawiającym kogoś, kto dostaje klapsy i zapytać, co o tym sądzi. Możesz też wysłać taki filmik z dopiskiem: „Chciałabym tak. Podoba Ci się?”

Obrazy mogą pomóc Twojemu partnerowi zrozumieć dokładnie, o co prosisz, bez konieczności omawiania szczegółów. Klapsy są często utożsamiane z przemocą, więc skorzystanie z erotycznej wizualizacji może pomóc partnerowi zmienić zdanie na ten temat i zacząć postrzegać to jako podniecające doświadczenie.

Spanking – jak się do tego zabrać?

Zanim zaczniecie, ustal ze swoim partnerem bezpieczne słowo, abyście oboje wiedzieli, kiedy zatrzymać zabawę. Wybierzcie coś łatwego, co można powiedzieć szybko i nie zapomnieć, na przykład „czerwony” lub „jabłko” – to swojego rodzaju hasło bezpieczeństwa po wypowiedzeniu którego należy powstrzymać się od kolejnych klapsów erotycznych.

Kiedy już ustalicie bezpieczne słowo, pora na lanie! Zacznijcie od klapsów całą dłonią. Dłoń jest bardziej mięsista, daje głuche uderzenie i generuje głośny dźwięk. Uderzanie samymi palcami powoduje mocniejsze uczucie ukłucia, ale może być stosowane na różnych obszarach pośladków.

Poza tym, zanim zaczniecie zabawę z klapsami, zwróćcie uwagę na rozmiar dłoni – oczywiście, większa ręka może sprawić większy ból niż mniejsza. Klapsy powinny zaczynać się łagodnie, a zwiększanie siły powinno być stopniowe, na żądanie odbiorcy.

Pocieranie miejsca uderzenia po kilku klapsach to dobry sposób na wydłużenie sesji i monitorowanie siniaków. Bardzo ważne jest, aby zdawać sobie sprawę ze zmiany koloru skóry, gdy krew napływa do miejsca uderzenia – to normalne.

Gdzie należy dawać klapsy?

Istnieją cztery strefy pośladków, w które można swobodnie uderzać: górna część w pobliżu pleców, po bokach przy biodrach, spód pośladków i środkowa, miękka część. Najlepsze są jednak klapsy od dołu, ponieważ wysyłają wibracje do genitaliów, dzięki czemu są bardziej stymulujące.

BDSM, spanking i klapsy – co jeśli Twój partner nie jest zainteresowany?

Kto powiedział, że potrzebujesz partnera, aby cieszyć się starym dobrym laniem w stylu BDSM? Istnieje sposób na włączenie klapsów do zabawy solo, a wszystko to polega na korzystaniu z pozycji, które zapewniają jednoczesny dostęp zarówno do pośladków, jak i genitaliów.

Gdy jedną ręką stymulujesz swoje genitalia, drugą możesz wykorzystać do dawania sobie klapsów w tyłek. Możesz pomóc sobie jakąś erotyczną zabawką, aby sięgnąć do różnych części pośladków. Może sprawdzić się też pozycja stojąca, zwłaszcza, gdy pochylisz się do przodu.

Teraz, gdy dotarliśmy do sedna klapsów, możesz zastanowić się, czy Cię to kręci, czy nie. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to nie dla Ciebie – spróbuj sama, z partnerem, dłońmi i zabawkami – być może Ci się spodoba. Jeśli nie, to też dobrze, ale przynajmniej będziesz mieć pewność, że niczego nie tracisz! Dobrej zabawy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *