BDSM dla zapracowanych

Czasem jest niezwykle trudno znaleźć czas na seks, nawet jeśli tego bardzo pragniesz. Jeśli chcesz przeżyć sprośny seks, wydaje się to jeszcze trudniejsze i bardziej czasochłonne.

Na szczęście mamy poradnik BDSM dla zapracowanych!

Często słyszę od moich klientów: „Chcemy wypracować w związku dynamikę dominy i uległego. Oboje mamy stresujące prace, które zajmują za dużo czasu”. Innym razem jest to: „Chcę trochę BDSM, ale nie wiem, od czego zacząć, a znalezienie dominy / uległej / innej osoby, z którą będzie perwersyjne, zajmuje wieczność”. Rozumiem, ciężko jest znaleźć czas.

Cóż, ludzie… Jestem tutaj, aby powiedzieć, że możecie brać udział w BDSM w mniej niż 5 minut. Jeśli nie za 5 minut, możesz przynajmniej znaleźć szybki, łatwy i przyjemny sposób na ćwiczenie BDSM. Z partnerem lub bez!

Początek

 Zacznijmy od najprostszych rzeczy:

1- Edukuj się

2- Bierz czynny udział

3- Integruj się

Brzmi to bardzo korporacyjnie. Co to właściwie znaczy?

1- Dowiedz się więcej o tym, co chcesz zrobić

2- Spróbuj kilku różnych rzeczy

3- Wpleć to w swój plan dnia i lifestyle

Ten artykuł skupi się na drugim i trzecim punkcie. Jednakże kluczowym przy nauce nowej zdolności jest zadbanie o pierwszy punkt: edukację. Dodatkowo możesz to zrobić w ciągu kilku minut podczas przerwy w pracy, czytając np.: jakiś artykuł o BDSM.

Punkty 2 i 3 są ze sobą powiązane. To ważne, by nauczyć się, co robisz, ale później musisz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Innymi słowy, musisz po prostu wskoczyć w wir wydarzeń i nie czekać na ten jeden perfekcyjny moment.

BDSM zawiera w sobie wiele różnych aktywności, więc na potrzeby tego artykułu skupię się na tylko kilku, głównie Dominowaniu & uległości oraz impact play. Gotowi?

Dynamika dominy i uległego

Litery DS w BDSM oznaczają “Domination” (dominację) i “Submission” (uległość). Dla ciekawskich: S oznacza “Sadism” (sadyzm).

Dynamika dom/sub, często też określana jako D/s, odnosi się do wymiany władzy między uległą i dominującą. Dominujący „prowadzi taniec”, a uległy, cóż, poddaje się i podąża za domem.

Wiele osób uważa, że ​​rozwijanie dynamiki D/s jest czasochłonne i mieliby rację. Jednak pogłębienie dynamiki D/s dzieje się z czasem (i z dużym zaufaniem). Dobrą wiadomością jest to, że dynamika D/s może zostać ustanowiona tak szybko, jak to tylko możliwe.

Ale jak?

Jeden krótki tekst!

Po prostu łącząc pseudonim z wydawaniem poleceń, dominujący może natychmiast ustanowić dynamikę D/s ze swoim uległym. Jak powiedział kiedyś Dale Carnegie, „Nazwy są najsłodszym i najważniejszym dźwiękiem w każdym języku”. Uległy może zrobić to samo, określając swojego doma (Panie, Mistrzu, Władco, itp.).

Na przykład możesz być w pracy i chcesz posmakować BDSM w swoim dniu (a być może także zorganizować zabawę na ten wieczór). Jeśli jesteś subem, możesz napisać do swojej dominującej coś zalotnego w wiadomości, np. „Panie chcę Cię zadowolić i chcę twojego kutasa dziś wieczorem”. Dominant może po prostu wysłać krótki tekst z napisem: Suczko, wyślij Panu zdjęcie, jak jesteś dobrą dziewczynką”.

Natychmiast wkraczając w role D/s, zintegrowałeś BDSM ze swoim dniem. Zakładając, że już wyraziłeś i otrzymałeś zgodę na tę dynamikę D/s z drugą stroną.

Bez ściemy

Miałam w coachingu klienta, którego żona była zajęta szkołą i pracą, a on czuł się tak, jakby musiał poświęcić znaczną ilość czasu, aby skłonić ją do poddania się. Czuł też, że musi poczekać, aż będą razem (dużo podróżowali osobno). Był podekscytowany myślą, że z łatwością mógłby „napisać do doma”, gdy byli osobno.

Wysłanie instrukcji do uległego zapewnia szybki i łatwy sposób dla obu towarzyszy do ćwiczenia BDSM poprzez dynamikę D/s, nawet jeśli sesje zabawy są zaplanowane osobno z powodu napiętych harmonogramów.

Oprócz wysyłania wiadomości, innym sposobem na zaoszczędzenie czasu przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki D/s jest poświęcenie czasu na przygotowanie kontraktu lub umowy D/s. Może to działać przez krótki czas, ale w przyszłości nie będziesz musiał omawiać tylu szczegółów przed każdą sesją zabawy.

Wniosek jest taki, że nie potrzebujesz dużo czasu w twoim planie dnia, aby rozwinąć i utrzymać dynamikę D/s. To raczej integracja z twoim codziennym życiem może wspierać zabawę, którą oboje możecie dzielić w ramach relacji D/s.

Szybka ścieżka do impact play

Przejdźmy do “impact play” (gra uderzeniowa), czyli innego rodzaju BDSM. Ogólnie oznacza wszystko, co ma fizyczny wpływ na ciało, takie jak chłosta, klapsy, bicie, bicie itp.

Ponownie chcę podkreślić, że powinieneś mieć trochę wiedzy na temat gry uderzeniowej i ograniczeń partnerów podczas korzystania z niej w BDSM. I zawsze, ale to zawsze miej pełną i świadomą zgodę przed rozpoczęciem gry uderzeniowej.

Powszechną wymówką, którą słyszę w tej zabawie jest to, że dana osoba nie ma odpowiednich narzędzi, zabawek ani sprzętu. Ani czasu na ich pozyskiwanie. Nie ma absolutnie ŻADNEJ przeszkody dla gry uderzeniowej. Można zrobić to tak szybko, jak powiedzieć swojemu tyłkowi/uległemu, aby ukląkł, gdy idziesz do kuchni i bierzesz szpachelkę, którą możesz go uderzać.

Pożegnaj się z profesjonalizmem

Niektórzy ludzie są perfekcjonistami, jeśli chodzi o BDSM, i to jest w porządku. Niektórzy ludzie naprawdę kochają swoje narzędzia i chcą tego, co najlepsze! Rozumiem. Ale ten artykuł ma pomóc Ci ominąć wszelkie bariery, dzięki czemu możesz pracować z tym, co jest szybko i łatwo dostępne, by mieć więcej radości z tego procesu. Jeśli potrzebujesz szybkiej i brudnej listy niezbędnych elementów doma, sprawdź ten artykuł z perspektywy jednej dominatorki.

Znalezienie narzędzi w całym domu może również zwiększyć współczynnik sprośności i może być kreatywne i stymulujące. Przybory kuchenne, łapki na muchy, szczotka do włosów, mieszadło lub linijka mogą być przyrządami erotycznymi. Możesz nawet stworzyć historię dotyczącą korzystania z przedmiotu, na przykład odgrywanie ról jak nauczyciel/uczeń, jeśli zdecydujesz się na zostanie władcą.

BDSM solo

Niektórzy z was mogą się zastanawiać: „Nie mam partnera/towarzysza zabaw BDSM i nie wiem, jak go znaleźć. Jak mogę brać udział w zabawie?

Po pierwsze, możesz rozpocząć rozmowę o BDSM z inną sprośną osobą. Jak je znaleźć? Zacznij od korzystania z aplikacji takiej jak Feeld lub możesz zarejestrować się na perwersyjnej odmianie Facebooka o nazwie „Fetlife.com”. Pojawiła się również nowa aplikacja do randek o nazwie Zin, którą testuję. Pozwala ona bezpiecznie i dyskretnie wysyłać wiadomości, a nawet zamieszczać reklamy dotyczące tego, czego szukasz.

Kto wie – możesz być zaledwie 5 minut od super gorącej perwersyjnej rozmowy BDSM!

Jeśli nie jesteś zainteresowany szukaniem partnera, zawsze możesz samodzielnie ćwiczyć umiejętności BDSM. Nie wspominając o seksownych artykułach na temat bycia własnym domem. Istnieje wiele naprawdę fajnych sposobów, aby ćwiczyć BDSM samemu, nawet 15 minut dziennie, jeśli chcesz. Weź książkę, aby nauczyć się technik niewoli.

Wykorzystuj w pełni Twój czas na zabawę

Ważne jest, aby gra BDSM (obejmująca seks) była bezpieczna i zapobiegała rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową. Czas czekania na wyniki testów STD może być bardzo zniechęcający, a proces może naprawdę zabrać trochę twojego cennego czasu.

Testy STD w jeden dzień to wyjątkowa usługa, która pozwala zadzwonić i umówić się na spotkanie w laboratorium w celu przeprowadzenia testów STD, nie wymagając ubezpieczenia ani formalności, dzięki czemu pozostaje poufna. Mają doradców medycznych w celu przeglądu wyników z tobą. To innowacyjny sposób na zaoszczędzenie czasu na więcej zabawy!

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił Ci wykorzystać krótkie chwile wolnego czasu na zaplanowanie zabaw BDSM. Nawet jeśli myślisz, że jesteś zbyt zajęty. Masz 5 minut? Daj mi klapsa, tatuśku!

1 comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *