Seks BDSM dla zapracowanych – wszystko co musisz wiedzieć

Czasem jest niezwykle trudno znaleźć czas na seks, nawet jeśli tego bardzo pragniesz. Jeśli chcesz przeżyć sprośny seks, wydaje się to jeszcze trudniejsze i bardziej czasochłonne. 

Często słyszę od moich klientów: „Chcemy wypracować w związku dynamikę dominy i uległego. Oboje mamy stresujące prace, które zajmują za dużo czasu. Kupiliśmy w seks shopie zestaw BDSM. Co dalej?”. Innym razem jest to: „Chcę trochę BDSM, ale nie wiem, od czego zacząć, a znalezienie dominy / uległej / innej osoby, z którą będzie perwersyjne, zajmuje wieczność”. 

Na szczęście mamy poradnik BDSM dla początkujących – wersja dla zapracowanych 😉 Czyli wszystko co musisz wiedzieć na temat praktyki BDSM – krótko, zwięźle i na temat! A więc – gotowi rozpocząć przygodę z ostrym seksem? 

Seks BDSM dla początkujących – od czego zacząć

 Zacznijmy od najprostszych rzeczy:

1- Edukuj się

2- Bierz czynny udział

3- Integruj się

Brzmi to bardzo korporacyjnie. Co to właściwie znaczy?

1- Dowiedz się więcej o tym, co chcesz zrobić i jakiego seksu pragniesz ze swoim partnerem/partnerką

2- Spróbuj kilku różnych rzeczy – oglądanie filmów porno może być dobrą inspiracją

3- Wpleć to w swój plan dnia – niech ten rodzaj seksu stanie się elementem Twojego życia erotycznego

Ten artykuł skupi się na drugim i trzecim punkcie. Jednakże kluczowym przy nauce nowej zdolności jest zadbanie o pierwszy punkt: edukację. Przeglądaj akcesoria i gadżety, ich opisy w internecie i recenzje osób, które z takich przedmiotów korzystają. Dodatkowo możesz to zrobić w ciągu kilku minut podczas przerwy w pracy, czytając np.: jakiś artykuł o BDSM

Punkty 2 i 3 są ze sobą powiązane. To ważne, by nauczyć się, co robisz, ale później musisz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Innymi słowy, musisz po prostu wskoczyć w wir wydarzeń i nie czekać na ten jeden perfekcyjny moment.

BDSM zawiera w sobie wiele różnych aktywności, więc na potrzeby tego artykułu skupię się na tylko kilku, głównie Dominowaniu & uległości oraz impact play. Gotowi na to, żeby dowiedzieć się co najbardziej Was podnieca?

Dynamika osoby dominującej i osoby uległej

Litery DS w BDSM oznaczają “Domination” i “Submission” (dominację i uległość). Dla ciekawskich: S oznacza “Sadism” (sadyzm). Dynamika dom/sub, często też określana jako D/s, odnosi się do wymiany władzy między uległą i dominującą. Dominujący „prowadzi taniec”, a uległy, cóż, poddaje się i podąża za domem.

Wiele osób uważa, że ​​rozwijanie dynamiki D/s jest czasochłonne i mieliby rację. Jednak pogłębienie dynamiki D/s dzieje się z czasem (i z dużym zaufaniem). Dobrą wiadomością jest to, że dynamika D/s może zostać ustanowiona tak szybko, jak to tylko możliwe, bez znaczenia czy przyjmujesz rolę dominującą, czy też bliższa jest Ci dynamika osób uległych.

Jeden krótki tekst!

Po prostu łącząc pseudonim z wydawaniem poleceń, dominujący może natychmiast ustanowić dynamikę D/s ze swoim uległym. Jak powiedział kiedyś Dale Carnegie, „Nazwy są najsłodszym i najważniejszym dźwiękiem w każdym języku”. Uległy może zrobić to samo, określając swojego doma (Panie, Mistrzu, Władco, itp.).

Na przykład możesz być w pracy i chcesz posmakować BDSM w swoim dniu (a być może także zorganizować zabawę na ten wieczór). Jeśli jesteś subem, możesz napisać do swojej dominującej coś zalotnego w wiadomości, np. „Panie chcę Cię zadowolić i chcę twojego kutasa dziś wieczorem”. Dominant może po prostu wysłać krótki tekst z napisem: Suczko, wyślij Panu zdjęcie, jak jesteś dobrą dziewczynką”.

Natychmiast wkraczając w role D/s, zintegrowałeś BDSM ze swoim dniem. Zakładając, że już wyraziłeś i otrzymałeś zgodę na tę dynamikę D/s z drugą stroną.

Seks BDSM nie lubi ściemy

Miałam na coachingu klienta, którego żona była zajęta szkołą i pracą, a on czuł się tak, jakby musiał poświęcić znaczną ilość czasu, aby skłonić ją do poddania się. Czuł też, że musi poczekać, aż będą razem (dużo podróżowali osobno). Był podekscytowany myślą, że z łatwością mógłby „napisać do doma”, gdy byli osobno.

Wysłanie instrukcji do uległego zapewnia szybki i łatwy sposób dla obu towarzyszy do ćwiczenia BDSM poprzez dynamikę D/s, nawet jeśli sesje zabawy są zaplanowane osobno z powodu napiętych harmonogramów.

Oprócz wysyłania wiadomości, innym sposobem na zaoszczędzenie czasu przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki D/s jest poświęcenie czasu na przygotowanie kontraktu lub umowy D/s. Może to działać przez krótki czas, ale w przyszłości nie będziesz musiał omawiać tylu szczegółów przed każdą sesją zabawy.

Wniosek jest taki, że nie potrzebujesz dużo czasu w twoim planie dnia, aby rozwinąć i utrzymać dynamikę D/s. To raczej integracja z twoim codziennym życiem może wspierać zabawę, którą oboje możecie dzielić w ramach relacji D/s.

Szybka ścieżka do impact play i podniecenia seksualnego

Przejdźmy do “impact play” (gra uderzeniowa), czyli innego rodzaju BDSM. Ogólnie oznacza wszystko, co ma fizyczny wpływ na ciało, takie jak chłosta, klapsy, bicie, bicie itp.

Ponownie chcę podkreślić, że powinieneś mieć trochę wiedzy na temat gry uderzeniowej i ograniczeń partnerów podczas korzystania z niej w BDSM. I zawsze, ale to zawsze miej pełną i świadomą zgodę przed rozpoczęciem gry uderzeniowej.

Powszechną wymówką, którą słyszę w tej zabawie jest to, że dana osoba nie ma odpowiednich narzędzi, zabawek ani sprzętu. Ani czasu na ich pozyskiwanie. Nie ma absolutnie ŻADNEJ przeszkody dla gry uderzeniowej. Można zrobić to tak szybko, jak powiedzieć swojemu tyłkowi/uległemu, aby ukląkł, gdy idziesz do kuchni i bierzesz szpachelkę, którą możesz go uderzać.

Pożegnaj się z profesjonalizmem

Niektórzy ludzie są perfekcjonistami, jeśli chodzi o BDSM, i to jest w porządku. Niektórzy ludzie naprawdę kochają swoje narzędzia i chcą tego, co najlepsze! Rozumiem. Ale ten artykuł ma pomóc Ci ominąć wszelkie bariery, dzięki czemu możesz pracować z tym, co jest szybko i łatwo dostępne, by mieć więcej radości z tego procesu. Jeśli potrzebujesz szybkiej i brudnej listy niezbędnych elementów doma, sprawdź ten artykuł z perspektywy jednej dominatorki.

Znalezienie narzędzi w całym domu może również zwiększyć współczynnik sprośności i może być kreatywne i stymulujące. Przybory kuchenne, łapki na muchy, szczotka do włosów, mieszadło lub linijka mogą być przyrządami erotycznymi. Możesz nawet stworzyć historię dotyczącą korzystania z przedmiotu, na przykład odgrywanie ról jak nauczyciel/uczeń, jeśli zdecydujesz się na zostanie władcą.

Seks BDSM w wersji solo – gdy osoba uległa i osoba dominująca to jedna i ta sama osoba

Niektórzy z was mogą się zastanawiać: „Nie mam partnera/towarzysza zabaw BDSM i nie wiem, jak go znaleźć. Jak mogę brać udział w zabawie?

Po pierwsze, możesz rozpocząć rozmowę o BDSM z inną sprośną osobą. Jak je znaleźć? Zacznij od korzystania z aplikacji takiej jak Feeld lub możesz zarejestrować się na perwersyjnej odmianie Facebooka o nazwie „Fetlife.com”. Pojawiła się również nowa aplikacja do randek o nazwie Zin, którą testuję. Pozwala ona bezpiecznie i dyskretnie wysyłać wiadomości, a nawet zamieszczać reklamy dotyczące tego, czego szukasz.

Kto wie – możesz być zaledwie 5 minut od super gorącej perwersyjnej rozmowy BDSM!

Jeśli nie jesteś zainteresowany szukaniem partnera, zawsze możesz samodzielnie ćwiczyć umiejętności BDSM. Nie wspominając o seksownych artykułach na temat bycia własnym domem. Istnieje wiele naprawdę fajnych sposobów, aby ćwiczyć BDSM samemu, nawet 15 minut dziennie, jeśli chcesz. Weź książkę, aby nauczyć się technik niewoli.

Wykorzystuj w pełni Twój czas na zabawy erotyczne

Ważne jest, aby gra BDSM (obejmująca seks) była bezpieczna i zapobiegała rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową. W końcu zawsze zależy nam na czerpaniu przyjemności bez potencjalnych chorób i zagrożeń, co nie?!

Testy STD w jeden dzień to wyjątkowa usługa, która pozwala zadzwonić i umówić się na spotkanie w laboratorium w celu przeprowadzenia testów STD, nie wymagając ubezpieczenia ani formalności, dzięki czemu pozostaje poufna. Mają doradców medycznych w celu przeglądu wyników z tobą. To innowacyjny sposób na zaoszczędzenie czasu na więcej zabawy!

Pamiętaj też o słowach bezpieczeństwa. Słowa bezpieczeństwa, czyli krótkie frazy, wypowiedzenie których oznaczałoby, że Twój partner (lub oczywiście Ty), chcecie przerwać zabawę to jeden z najważniejszych elementów tematyki BDSM. Jeszcze zanim zanurzycie się po uszy w grze wstępnej, warto jest omówić te ważne kwestie, które mają Wam zapewnić uczucie bezpieczeństwa i spokój. 

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił Ci wykorzystać krótkie chwile wolnego czasu na zaplanowanie zabaw BDSM. Nawet jeśli myślisz, że jesteś zbyt zajęty. Masz 5 minut? Choć się ze mną zabaw, tatusiu!

1 comment

  1. super wskazóki dla każdego, kto ma ochotę na ostre zabawy, dzięki

Comments are closed.